Przyjmę z wdzięcznością - 2

1235733

Komentarz

• młodzieżą, dziękuję!
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Poszukuję:
    -zwierzątek, takich - plastikowych/ gumowych, wielkości średniej (nie takie najdrobniejsze, bo moja 1,5 i. córa może próbować pochłonąć. ), może u kogoś z Was zalegają?
    I akcesoriów wędkarskich - wiecie, muchy sztuczne, spławiki, podbierak, itd.
    Mam dwóch wędkarzy na stanie, pasja się utrzymuje. :)
    k.

• A najchętniej wypożycze bo wszystko razy trzy potem rozdzielac, utylizowac ciężko.. Also może ktoś trzyma dla dzieci potencjalnych przyszłych majątki jako ja i ma na stanie, albo po prostu na wydanie, lub niedrogie sprzedanie fotelik samochodowy wygodny :-) ten dla siedzących... I w związku z planowana zmiana buty 19-20...  Na tą porę roku. Też nie powinny się zużyć..  Buntuja się powoli chłopaki na te lupiny niestety a i moje plecy też... 
  • Zimowe chłopięce ten rozmiar mam. Wydaje mi się, że od kogoś-do oddania, ale od 3lat nie ma zgłoszenia. A E dostanie ròżowe po kuzynce.
    Podziękowali 1MAFJa
  • buty śniegowce, ocieplane, rozmiar 26
    na szeroką stópkę dla naszego Mikołaja
  • @Karolinka mam! Moje hobbity wlazily w te buty. Daj adres to jutro wyśle
    Podziękowali 1Karolinka
  • Kozaki 29 dla Teśki z wdzięcznością
  • Aha ale tylko jedna para @MAFJa... ;)
    Podziękowali 1MAFJa
  • Może ktoś ma tornister dla 7latki.
    Taki prawdziwy z plecami na sztywno.
    I szytywne przegródki.
    Nasz ledwo rok wytrzymał i poszło zapięcie .
    Reszta jak nówka.
    Może jutro szewcowi pokaże...
    Podziękowali 2madzikg Bea
  • Przyjmę/odkupię/pożyczę na ok. 2 tygodnie elegancki płaszczyk zimowy dla dziewczynki rozmiar 110 najlepiej i płaszcz/kurtkę w miarę elegancką zimową chłopięcą rozmiar 128 najlepiej.
    Dziś mnie tknęło, że moje starszaki nie mogą wystapić na ślubie mojej siostry w swych zimowych kurtkach, skoro mają nieść obrączki :/ A ślub już za dwa tygodnie... A tydzień później chrzest najmłodszego (choć tu już zimowe kurtki dadzą radę ;) ).
    Może ktoś mógłby choć pożyczyć?
  • ja ;) ale jutro napiszę (znaczy dziewczęcy płaszczyk)
    Podziękowali 1Hania
  • Przyjmę śniegowce dla dziewczynki rozmiar 35, nie muszą być typowo dziewczęce, mogą być po chłopcu byleby były nieprzemakalne.
  • Ja mam na 128 granatową pikowaną . Chyba na 128, w każdym razie dla mojego 7- latka służy za elegancką. Mogę jutro zdjęcie podesłać i jakby co to pożyczyć
    Podziękowali 2Hania Bridget
  • @uJa o chlopiecy bym Cię nie podejrzewałam ;)
    @matka6 jak mogę prosić o zdjęcie i ewentualnie wymiary? 
    Przeglądam jeszcze Allegro, może coś mi się uda tanio w miarę kupić.

• Bea
    edytowano grudzień 2017
    @Hania ; mogę pożyczyć/odsprzedać płaszczyk. Zadzwon jutro bo tel w tym aparacie nie mam
     To Ci fote puszczę. Cudny jest
    Kupiłam Teśce niedawno. One w tym samym rozmiarze sa. I co? I gadzina powiedziała ze nie będzie nosić
    Podziękowali 1Hania
  • @Agnieszka82 ;, mam śniegowce 35 dziewczęce. Mogę w czwartek podrzucić (o ile dotrzemy).
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • @Gosia5 no i widzisz? I czemu ja Cie wczesniej nie zapytałam?? Tylko ze nas chyba nie będzie:( robota sie przed Świętami sama nie zrobi wiec robimy sobie wolne
  • @Agnieszka82 , no nie wiem, czemu ;) 
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Przyjmę lub tanio odkupię ubrania ciążowe w rozmiarze 34-36. Czyli do raczej 34, góra 36
  • @Jadwiga ja moge Ci oddac 3 spódnice dżinsowe. Do kolan. Żadna rewelacja :-) ale ok. Moge wysłać foto ale nie wiem czy dam rade przed świętami bo one są zakopane w piwnicy :-)
  • szukam dla noworodka chłopca:
    pajacyków i śpiochów 56
    ciepłego kocyka/śpiworka do wózka
    kombinezonu 56/62

nie wiem, co jeszcze potrzebne dla noworodka... mam sporo body, cienki kocyk, pościel, pieluchy tetrowe i flanelowe...

Podziękowali 1Bridget
  • Gacie poporodowe i podpaski dla matki
    Podziękowali 1AB
  • do potrzeb matki nie dotarłam... jakieś higieniczno-kosmetyczno-octeniseptowe to ogarnę sama... ale rzeczy dla noworodków to ja nie mam żadnych...
  • zapytam jutro Wieski naszej. Jej córa pół roku temu urodziła chłopca. 
    Ja ostatniego mam ponad 15 lat temu. 
    Cieply kocyk moze znajde u siebie. Poślę z oprawkami. Ale nie ogatne tematu szukania wczesniej niz w czwartek wieczorem
    Podziękowali 1AB
  • Nadto pamietaj, ze zależy gdzie pytasz. Przy pierwszym czlowieku potrzeba wiele wiele wiecej ;)
    Podziękowali 1AB
  • Czapeczka też na zimę potrzebna B)
    Serio.
    Ale nie mam.
    Moge się rekawiczkami podzielić.
    I spacerowke maclarena ale srubka sie zgubiła a ja nie mam jak ogarnąć. Ale wtedy blizej wiosny i syna musze pocisnac o naprawe
    Podziękowali 1AB
  • edytowano grudzień 2017
    @AB a dziecko juz urodzone? Mam troche ciuszkow, moge czesc podzielic, bo czesc dla siostry zostawiam, ale u niej to chyba 62 na pierwszy rzut starcza.

Edit:ale dopiero po Nowym Roku moge temat ogarnac.
    Podziękowali 1AB
  • 27/28 tydzień ciąży, jest czas
    Podziękowali 1mamuma
  • To spoko. Przypomnij sie w polowie stycznia. Przytaszcze cos od bratowej. Typu butle czy kocyki. Przezorny ubezpieczony. 
    O i ochraniacz na rece do wozka na zime mam. Taki jak uzJa szyla. Nie korzystam bo nie jezdze zima wózkiem
    Podziękowali 1AB
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.