Przyjmę z wdzięcznością - 2

145791033

Komentarz

• @kika0, a miałabyś możliwość przysłać foto? Bo ja bardzo chętnie, ale czy  4latek zaakceptuje ;)
  • Ok. Jak tylko do domu dojadę. Maskę ma wiec myślę że mu się spodoba :-) 
    Podziękowali 1Dorotak
  • Bierzesz cielistą bluzkę z długim rękawem I na to naszywasz stanik, czy co tam masz do naszycia. I będzie brawarystycznie...
    A mąż mój lubi tę piosenkę"Drobnostka z Vaiany. Utożsamia się bardzo z bohaterem....:D
  • Tak,.mój Mąż też! A dzieci śpiewają te druga coś tam, bo ja chcę błyszczeć? Te co Maleńczuk śpiewa. A moim ulubieńcem jest kogucik :D 
  • Bardzo podoba mi się ta piosenka kraba ;-) w ogóle są lepiwj zaśpiewane po polsku niż w oryginalnej wersji. to tak w temacie .... ;)
  • @Dorotak mam też batmana, on bardziej znoszony bo na szmatkach kupiłam kiedyś.
    Podziękowali 1Dorotak
  • Zaraz napisze priva;)

• a tak wyglądają stroje na dzieciach
    Podziękowali 1AgaMaria
  • W co przebrać nieprzebieralną Urszulę?na 14.02 mamy zaproszeniw na bal przebierańców. Dla Teśki pomyśleć szybciej niż dla Uli
  • za kopciuszka, albo sierotkę Marysię;) albo dziewczynkę z zapałkami, albo za Małgosię od Jasia ;)
    Podziękowali 1Bea
  • U nas tez Vaiana na topie, zdeklasowała krainę lodu zupełnie  :)
    Co do stroju, to mam sukienkę flamenco, nawet dwie, wiec może Zosia da się namówić,  bo suknia ładna i falbaniasta :)
  • A ile Ula ma lat???
  • 1 :-) 
    Podziękowali 1Bea
  • 16 miesięcy. No będzie miała 17. W sumie bzdura przebierać ale cóż. Inni nie odpuszczą
  • Za Śnieżynkę, cała na biało.
    Podziękowali 3Bea madzikg AgaMaria
  • Przyjmę spodnie chłopięce 146 do szkoły:)

Z wielką wdzięcznością:)
  • Moze zalega komuś księżniczkowa sukienka na bal na wzrost 104- 110?
  • @Elzunia, a umiałabyś naprawic? Szylam kiedys dla mojej corki, ale w kilku miejscach puscily szwy. Ja mam takie obrzeki  rąk, że nie dam rady. 
    Podziękowali 1Elżunia
  • Tak , dałabym radę:))
     Priv.
  • Elżunia powiedział(a):
    Moze zalega komuś księżniczkowa sukienka na bal na wzrost 104- 110?
    Ja cos mam. Pomierze wieczorem. Nie ma ktos adidasów do ćwiczeń, nie do chodzenia na godzien, 38 dla chłopca? I plecaka dla nastolatki do szkoły?
    Podziękowali 1Elżunia
  • @Elzunia, a umiałabyś naprawic? Szylam kiedys dla mojej corki, ale w kilku miejscach puscily szwy. Ja mam takie obrzeki  rąk, że nie dam rady. 
    Podziękowali 1Elżunia
  • @AB a masz Dzwoneczka i te drugie skrzydełka? TOSIA wyraziła chęć wielka przebrania w któryś z tych
  • @Bea pytam bo mam na taki rozmiar kubraczek dyni ;) I taką większą chyba niż na rok sukienkę dla tancerki flamenco (stan dobry, ale frędzel I falbana jest-jeśli zainteresowana musi wyglądać jak dama :-) ).
  • Nie myślałam @Wiol jeszcze o tym. Zajmę się tym koncem przyszłego tyg.
  • A pożyczysz? 
  • MAFJa powiedział(a):
    A pożyczysz? 
    pewnie;) na kiedy?
  • Przyjme kurtkę zimową rozm 68
    Podziękowali 1Bea
  • uJa powiedział(a):
    Przyjme kurtkę zimową rozm 68
    Ja mam do oddania, bo wolę w kombinezon ubierać. Tylko ona nie jest bardzo ciepła. 
  • Jeśli ma jakąś ociepline to wystarczy, mam plaszczyk i cudo kurtkę w kropki ale tylko z polarem a jednak zima sie robi. 
    Do kosciola czy do pkola po starsze wole do fotelika kurtke bo moge ja szybko zdjac i sie dziecko nie gotuje.  Kombinezon jak na spacer idziemy;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.