Przyjmę z wdzięcznością - 2

145791038

Komentarz

• @Bambidu, odpadam, pierwistek męski wybitny i czerwony oraz z różowym paskiem nie przejdzie. Dziękuję.

@Iwonaanna, a masz moze 29 kalosze chłopięce.
  • @Bambidu, ja też dziękuję, byłyby na razie za duże.
    Podziękowali 1jan_u
  • edytowano wrzesień 2017
    @"MonikaN ;Tak jeszcze są wolne 

Swoją drogą naprawdę uważacie, że czerwone kalosze z granatową podeszwą są nieodpowiednie dla małego chłopca? Wydawało mi się, że są po prostu wesołe. Z różowym choćby w najmniejszym wymiarze, czy z jakimkolwiek kwiatkiem faktycznie żaden z moich chłopaków na żadnym etapie rozwojowym ( może poza noworodkiem bo wtedy można uznać, że o co innego wrzeszczy ;) ) by się nie pogodził.

Pytam, bo jeśli Wy nie chcecie to oddam rodzinie z bliźniakami, choć będą musiały nieco poczekać. Ale tam jest chłopiec i dziewczynka i nie wiem czy jednak nie powinnam?

• Dla mnie są uniwersalne. Nasi chłopcy mają prawie identyczne i w nich śmigają. Obecnie niespełna pięciolatek.
  • Też mnie zdziwił ten czerwony, znani mi dorośli mężczyźni noszą ciuchy w tym kolorze.
    Podziękowali 3Bambidu Aniuszka stephanos
  • @Bambidu czerwone kalosze jak najbardziej dla chłopca!
  • To mnie uspokoiłyście :). Dla mnie to taki górsko -wyprawowy kolor.
    Podziękowali 2Skatarzyna edytam

@Elunia, wiesz z tymi dorosłymi to różnie bywa. Są panowie, którzy noszą różowe koszule. Dla mnie to było szokujące, więc wyobrażenia na temat kolorów bywają rozmaite.

Albo spodenki czy koszule w kwiaty...

Podziękowali 1Elunia
  • Mikołaj nosi czerwone, siedmiolatek, za to "D-zesiek" sąsiadów czterolatek nosi różowe w kwiatki. ;)
  • ostatnio zdziwiła mnie różowa bluza  u dorosłego mężczyzny 
    u nas by nie przeszło
    Podziękowali 2Bridget mamababcia
  • matka6 powiedział(a):
    ostatnio zdziwiła mnie różowa bluza  u dorosłego mężczyzny 
    u nas by nie przeszło
    U nas też nie.
  • Nie no różowa bluza to nie, nie tak jak i różowa koszula. Chociaż na obcych, bardzo eleganckich panach różowa koszula do szarego garnituru wygląda ok. Ale wiecie ja się na modzie nie znam. A hawajskie koszule czy krótkie spodnie mi się nie podobają ale nie szokują mnie na mężczyznach. 
  • Kiedyś w galerii handlowej widzieliśmy pana gdzieś pod 50-tkę ubranego w różowy T-shirt z konikami phony...
  • Mój 6-latek musi jeździć w różowych rolkach. On się nie przejmuje, ale wydaje mi się, Ze dzieci się podśmiewają.  Czy ma ktoś z Was na zbyciu chłopięce rolki rozmiar 32?
  • Długo, jak kupowałam jakieś rzeczy, które nie zużywają się szybko, to raczej uniseks, żeby po dziewczynach mogli bez obciachu chłopcy korzystać, ale jak coś było dziewczyńskie, to choćby nie miało być widoczne, to pozbywałam się z domu szybko, gdy tylko córki wyrosły/przestały korzystać.
    Podziękowali 1Felicyta
  • @Skatarzyna , ja też kupuję unisex. Te rolki od siostry dostałam po jej córkach. ona potem ma tylko syna. U mnie płcie naprzemiennie. Więc różu się nie pozbywam.
  • Gdyby to tylko ode mnie zależało, to nigdy nie byłoby różowych gadżetów u nas, niestety dziewczynki chodziły do przedszkola i tam złapały fazę, na szczęście było, minęło. ;)
    Podziękowali 1jan_u
  • @Bambidu, mi to lata jaki kolor. Ale moi chlopcy maja juz swoje gusta i po co mam brac, jak wiem, ze nie ubierze...

@Iwonaanna, to poproszę. A jaki kolor?
  • Zaczyna się robić chłodniej i Józkowi by się przydały gacie, zwykłe spodnie zsuwa, a miękkie dzianinowe ogrodniczki mamy tylko jedne, nabędziemy podobne, drogą darowizny bądź kupna, 74-80.

• @MonikaN zielone i czerwone  ten sam rozmiar. Mogę wysłać obie pary 
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Zaczyna się robić chłodniej i Józkowi by się przydały gacie, zwykłe spodnie zsuwa, a miękkie dzianinowe ogrodniczki mamy tylko jedne, nabędziemy podobne, drogą darowizny bądź kupna, 74-80.

Jak wrócę do domu to sprawdzę,  powinnam mieć pomarańczowe i niebieskie. ;)
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • @Iwonaana, jedne starcza, zielone :)
  • Mój S lubi czerwone rzeczy
    Ma koszulki i tenisowek do szkoly
    Nie pomyślałam że to nie chłopiecych kolor ;(
    Podziękowali 1MAFJa
  • Czerwony i pomarańczowy to ulubione kolory niektórych moich synów
  • eee, mój Sylwek zażyczył sobie w pokoju zielono różowe ściany. Chciał, ma!

Kaloszki 29 chętnie przyjmę dla dziewczynki i chłopca. Hitem byłyby ocieplane.... Kolor bez znaczenia.

z wdzięcznością nabędziemy ciepłe wełniane leggginsy lub inne wąskie spodenki ale ciepłe. Ulcia nie lubi na szelkach, a standardowe polarowe spodenki w rozm 80 zjeżdżają jej z tyłka przy każdym kroku :(
    ona długa i chuda...
    i zimową kurtkę rozm. 80/86 pożyczę lub przyjmę. Może być kombinezon. A może i to i to. Będzie babeczka ubrana.
  • @Bea, chcesz te moje kaloszki ze zdjęcia? Niestety nie ocieplane.
  • Zostaly dwa bezrekawniki dla chłopca na 2-3 latka, sandalki dziewczęce na podwórko r.27. I wieszaki :) i mam jeszcze do oddania pakiet podręczników i ćwiczeń nie używanych "gra w kolory" klasa 3.
  • No i gdzie ja się wpisałam.... Miało być w wątku mam do oddania...
  • Przyjmę (pożyczę) na ok. miesiąc jakiś płaszcz/kurtkę jesienną ciążową w rozmiarze 36/38 - dopinam się teraz tylko w jeden polar niestety :( Mam dwa płaszcze, ale na zdecydowanie zimniejszą aurę niż jest teraz :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.