Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obozy, kolonie dla dzieci

24

Komentarz

  • pewnie nie uchronimy dzieci od wielu głupot.. one tez musza popelniac błędy,na nich sie uczą...?
  • Aga, Julka też pojechała?
  • Zastanawiam się nad Wiktorem , ale jakieś mam opory,że nikt nie przyuważy ataku, jakby miał.Poza tym, złożyłam podanie do sanatorium i zostało odrzucone-dodam, że dwójka innych naszych dzieci ma opinię pozytywną w tej sprawie-mimo, że jadę do opieki.Jednak obawiam się, że mogą być kłopoty w pojechaniu na obóz, kolonię.
  • Ale pomysły znalazłam, ten pierwszy to mój faworyt - ładowanie akumulatorków i wewnętrzne ciepełko;)

    Wstęp tylko dla (małych) dziewczynek!

    Mini Girls Camp to zimowisko, w którym mogą wziąć udział tylko dziewczyny w wieku 7 â?? 13 lat. Organizator zachęca do uczestniczenia w obozie tymi słowy:
    â?žKochane Młodsze Kwiatuszki, teraz i Wy, jak Wasze starsze Koleżanki, możecie spędzić wspaniały czas w projekcie skierowanym do wyjątkowych Dziewczyn - będzie to czas â?žnaładowaniaâ? akumulatorków i nabrania wewnętrznego ciepełka, którego musi nam starczyć aż do wiosnyâ??â?

    Podczas tygodniowego obozu, który kosztuje 699 złotych, dziewczynki biorą udział w bardzo kreatywnych zajęciach â?? uczą się florystyki i tworzenia zimowego ogrodu Japonki, rozwiązują zagadki szpiegowskie, rysują, malują, tworzą kolaże, czytają wspólnie ulubione książki, piją gorącą czekoladę, uczą się tańczyć zumbę, przygotowują autorskie stylizacje do sesji zdjęciowych, uczą się piec i ozdabiać ciasteczka oraz poznają zasady bezpieczeństwa. Z obozu dziewczynki wracają i wypoczęte, i bogatsze o różnorodną wiedzę. Zimowisko odbywa się na Kaszubach.

    Obóz dla dzieci zâ?? nadwagą

    Beskidzka Wisła będzie gościć nie tylko miłośników gier planszowych. Inną ciekawą zimową atrakcją dla nastolatków, na jaką można się zdecydować w tej miejscowości, jest obóz dość nietypowy. Jego uczestnicy muszą mieć minimum 12 lat oraz odczuwać potrzebęâ?? zrzucenia kilku kilogramów.

    â?žMłodzieżowy obóz kondycyjno-odchudzającyâ? ma w swoim programie codzienne piesze wycieczki, zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu oraz na basenie, jogging, aerobik, fitness, warsztaty na temat zdrowego odżywiania, kręgle, kulig, karaoke, wycieczki terenowe i wiele innych. Obóz kosztuje 1090 zł (promocja mikołajowa do 30 grudnia 2011 r., cena bez dojazdu) i trwa 7 dni.

    Wyjazd z Harrym Potterem

    Wielu uczniów, zafascynowanych Harrym Potterem, marzy o tym, że pewnego dnia otrzyma zaproszenie do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Jeżeli twoja pociecha ma minimum 13 lat, możesz własnoręcznie wykonać takie zaproszenie i wysłać małego pasjonata na obóz tematyczny.

    â?žBiała Szkoła Magiiâ? mieści się w miejscowości Drzewina na Kaszubach i jest nie lada gratką dla fanów magii i czarów. Zajęcia są przystosowane do wieku i umiejętności wszystkich uczestników, na których czeka m.in. nauka latania (na samodzielnie wykonanych podczas warsztatów miotłach), szyfrowania i odszyfrowywania, lekcje sztuki iluzji, gra w szachy czarodziejów, nauka tłumaczenia znaczenia snów, tworzenia czarodziejskich naczyń (z masy solnej), nauka zielarstwa i alchemii, astronomia oraz zimowe derby czarodziejów. Każdy mały czarodziej otrzyma własnoręcznie szytą tiarę i szatę oraz magiczną różdżkę. 7-dniowy wyjazd kosztuje 699 złotych (cena bez dojazdu).

    Zimowisko dla strategów

    Obóz â?žFantasy Battleâ? to nie lada gratka dla fanów planszowych gier bitewnych. Dzieciaki całymi dniami oddają się zabawie w strategię, uczą się magii, szermierki, łucznictwa, mają również do dyspozycji różnego rodzaju gry planszowe i karciane. Zimowisko ma miejsce w Wiśle w woj. śląskim. Turnus trwa 7 dni (pierwszy rozpoczyna się 22 stycznia) i kosztuje 899 złotych, jednak cena nie zawiera dojazdu.

    Jak zapewnia na swojej stronie organizator:
    â?žBędzie można do woli bawić się figurkami, makietami i modelami terenu, rozwinąć swoje umiejętności plastyczne i zręczność, a ponadto spędzić czas na świetnej zabawie w gronie innych zapaleńców. Obóz oparty jest na systemie Warhammer Fantasy Battle (WFB), gdzie do dyspozycji Uczestników mamy postacie elfów, krasnoludów, skavenów czy nieumarłych. Istnieje możliwość próby sił także w innych konwencjach np. Władcy Pierścieni - wszystko będzie zależało od Was!â?

    http://szkola.wp.pl/kat,121278,title,Ferie-zimowe-20112012-co-gdzie-kiedy,wid,14102649,page,2,wiadomosc.html
  • Zaszczepili we mnie miłość do gór, fotografii i wakacyjnych przygód na łonie natury (bez skojarzeń!!)
    http://www.wyspa.chorzow-online.pl/index.php?dzial=wyspa
  • Podbijam.
    Macie pomysły na wakacje dla chłopców 11-13 lat?
    Dziewczynki 9 letniej?
  • Dzięki za wyciągnięcie
  • Nasi chłopcy- 9 i 12lat jadą na "wakacje z Bogiem" organizowane przez naszą starą parafię. Jadą już kolejny raz i zawsze wracają baardzo zadowoleni. A my jesteśmy spokojni, bo znamy właściwie wszystkich organizatorów:O
  • Skąd jesteście?
  • Ja jestem zainteresowana tym obozem Przygody
    Z tata.net


    Nr wiecie czy w tym roku będzie?
  • Edit
    Nie wiecie?
  • 6 i 9 latek jedzie na obóz musicalowy z naszego przedszkola (w musicalu grają absolwenci, ale nie tylko oni jadą)

    12 latek na obóz sportowy Salosu (salezjański klub sportowy)

    13 latek oaza młodzieżówka + pielgrzymka do Częstochowy
  • @Daga podrzuć więcej informacji
  • No właśnie.nie mam;-)

    Chyba @Pawelodoli miał?
  • W sensie warsztaty przygodowe Tato.Net?
    Bardzo polecam, byłem na spływie i na 5 przygodach z moimi dziewczynami. Swietna rzecz dla taty i dziecka. Na niektóre terminy moze płynąć też mama jako druga załoga.
  • www.CentrumPrzygody.com -> Prowadzi Michał, trener Tato.net'u, prywatnie - chrzestny naszej Asi.
  • Szukam czegos, najlepiej na pierwsza polowe sierpnia, dla dziewczynki prawie 9 lat.
  • Ocypel
    Wakacje z Misjami
  • up,
    szukamy czegoś dla synów (nie wypalił obóz sportowy) 10 i 8 lat,
  • @Bea, dziś mi się śniło, że przywiozłaś Dorotkę do nas!
  • polecam
    obóz organizowany przez ośrodek Opus Dei :)

    image
  • W Warszawie przy parafii św. Jakuba powstaje nowa grupa Przymierza Rodzin z dobrą młodą kadrą. Dzieci 7-11 zapraszają na wycieczkę w najbliższą sobotę 23.05 i na obóz nad morze 27.06- 5.07.
    Polecam, jedną swoją chyba też puszczę.
  • A ja polecam dwa obozy dla dziewcząt organizowane przez krakowski ośrodek OD (ale, jak ktoś z Poznania kiedyś korzystał ze spotkań w Antrejce, to znajome twarze znajdzie :) )
    https://akademikskala.wordpress.com/wydarzenia/

    Przepraszam, nie mam jeszcze plakatu w wersji elektronicznej - dlatego linkuję.
    k.
  • podniosę, bo wysłałabym gdzieś w lipcu chłopców 9 i 11 l.
  • Moze oboz harcerski @skatarzyna
  • ale oni nawet zuchami nie są :(
  • To niech zaczną :D
  • Maciek za młody na harcerza, a Wojtek za stary na zucha, rozdzielić się nie dadzą ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.