Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auta rodzinne

1246729

Komentarz

  • Ja nie jestem tak opanowana jak żona Tawa , w pewnym momencie zaczynam wrzeszczeć :shamed:
  • Taw ma podsłuch w samochodzie o czym uprzejmie donoszę
    TW Bolek2
  • Ale nagranie super, dzieci są świetne :kissing:
  • mamy dobry sprzęt XXI wiek
  • "i kto tu jest śmierdzący?" :jumping:

    P
  • greenhorn nie wątpię, że było fajnie:rolling::rolling::rolling: Ale ten ksiądz i te dziewczyny to nie była wesoła rodzinka:bigsmile:...A my tu przecież o autach dla rodziny (wielodzietnej) dyskutujemy...
  • A tak na poważnie...
    Mój mąż rozważa Hondę Odysey.
  • Podobna ta dacia nieocynkowana jest.
  • >>Podobna ta dacia nieocynkowana jest. <<

    ale zawsze można pokryć papą i zakonserwować smołą
  • W ostatnim GN jest cos tam o autach rodzinnych. Tylko zastanawiam sie dlaczego nie wzieli Matiego, jak wiadomo ma szeeerokie zastosowania... Wydaje mi sie ze bylby idealny do wyobrazenia autora o autach rodzinnych.
  • [cite] moha:[/cite]Taw a teraz przyznaj się czy odważyłbyś się wyjechać z całą rodziną Matizem do miasta?
    Że co że niby my z wiochy jesteśmy...?
  • [cite] moha:[/cite]:bigsmile:
    Komendant ma siedmioro.
  • [cite] malgorzata:[/cite]Taw ma czworo , jest zastępcą:wink::wink:
    W jakim sensie zastepcą?
  • Jeżdżę Fiatem Doblo, polecam. DAcie widziałem, jest równie duża, ale brakuje jej parę miłych pierdołów...
  • [cite] malgorzata:[/cite]dacia jest duża:shocked::shocked::shocked:
    :rolling::rolling::rolling:
    wczoraj koło takiej przechodziłam i zastanawiałam się jak tam się mieści 7 osób, krótkie i chude jak na vana , no i niskie:fierce::fierce:
    Dla mnie to nawet ogromna. Chyba bym sie zgubił w takiej...
  • [cite] malgorzata:[/cite]dacia jest duża:shocked::shocked::shocked:
    :rolling::rolling::rolling:
    wczoraj koło takiej przechodziłam i zastanawiałam się jak tam się mieści 7 osób, krótkie i chude jak na vana , no i niskie:fierce::fierce:

    Zastanawiam się, czy piszemz o tym samym samochodzie. : owszem jest niższa od mojego Doblo, ale dłuższa, przynajmniej "na oko"
  • To kombi z dwoma dodatkowymi siedzeniami(Logan).
  • przepraszam, 2 razy mi się napisało ...
  • Witam, jako że w kwietniu będzie nas w sumie 6 dołączam się do tego wątku. Szukam Galaxy, Alhambry lub Zafiry za około 30 tysięcy.
    Jeśli ktoś chce sobie kupić coś nowszego i ma takowy na zbyciu chętnie bym kupił.
    Sam z kolei sprzedam moją Fabię Kombi z 2003, jako że nas już nie pomieści.
    A propos Dacii Logan MPV - nie sądzicie że to strasznie wołowaty samochód? Chyba że kto myśli o tym najmocniejszym dieslu, benzyniaki z kolei to palą jak smoki...
    Poza tym podstawowa wersja to żenada jeśli chodzi o wyposażenie - jak sprzed 5 lat...
    A Kia Carnival - kilkuletnia - na ostatnim miejscu jeśli chodzi o awaryjność.
    pozdrawiam
    Marcin
  • Jaki silnik, przebieg i ile za nią chcesz?
    (Ta dacia to bez ocynku podobno, ktoś radził papą pokryć :wink:
  • A ja byłem ostatnio w wydziale komunikacji i się okazało, że nasz Voyager ma w dowodzie rejestracyjnym wpisany symbol, który oznacza: "samochód ciężarowy z żurawiem".

    Ten żuraw to chyba ja :bigsmile:
  • :rolling:
  • Mam Peugeot'a 806 to chyba jeden z tańszych Vanów.
    Mój jest w wersji 8 osobowej. Cena ok 18 tys 2000 rocznik Diesel 1997cm3
    Silnik HDI bardzo mało pali średnio 7 litrów oleju napędowego.
  • Nasza alhambra będzie do sprzedania...
    Ale najpierw trzeba znaleźć coś innego (większego):bigsmile:
  • VW Multivan? Zawszeć to 9 miejsc, a i bagażnik spory.
  • mona:[/cite]Jaki silnik, przebieg i ile za nią chcesz?

    1.4 16v 75 km przebieg obecnie 55 tysięcy, ubezpieczony na 21 tysiące ale można spokojnie negocjować.
  • Malgorzata32:[/cite]Nasza alhambra będzie do sprzedania...
    Ale najpierw trzeba znaleźć coś innego (większego):bigsmile:[/quote]

    A możesz coś o niej napisać więcej? W razie czego tak bardzo mi się nie spieszy, ale przed wakacjami by się przydało jeździć razem a nie rowerem gonić żonę z drobiazgiem.
  • Zbyszku, no nareszce ktoś, kto jeździ francuzem, prawda, ze to fajne autka, my od początku tylko tak, najpierw był citroen BX, mąż do dziś żałuje, ze sprzedał. Ja jeżdżę 22-letnią renówką 5, aż dziś że się jeszcze nie sypie, i o dziwo zapala jak dwulatek. Przy mrozach inni klnęli, a moje kochane autko do pracy mnie wiozło. No i Espace, który wozi rodzinkę, mamy 6 foteli, siódme wyciągnięte, jest miejsce na wózki.
  • Mamy i Espace, ale my takiego grzmota na razie nie potrzebujemy. Jest jako drugi samochód, a mieścimy się na razie do 4- osobowego audi. Ale ja chciałabym Previę hybrydową, a na rynku europejskim nie ma...:cry::cry::cry: A mąż chce kupić drugi 4 osobowy:shocked: W sumie byłby na 8 osób - :wink: Tylko jeszcze pasażerów potrzeba:bigsmile:
  • Nasz Ecpace jest niezawodny, i tani w eksploatacji, więc proszę nie gadać o grzmotach:devil:
    Zresztą ktoś tu już napisał, zę zależy najaki egzemplarz się trafi. ja mam jeszcze jeden plus, męża, który zna se na samochodach, dokładnie robi konserwację, wymienia jak trzeba wężyki i inne duperele, których zwykły użytkownik nie zauważa dopóki nie ma duzej awarii. Koszty są niewielkie, a zysk taki, ze nie ma dużych problemów. Taki fajny mąż:bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.