Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Podręczniki- bazarek

edytowano czerwiec 2011 w Pomagajmy sobie
Konto skasowane na prośbę użytkownika.
«1

Komentarz

  • Chętnie oddam komplet książek do gimnazjum 3 klasy.
  • [cite] Kristi:[/cite]Chętnie oddam komplet książek do gimnazjum 3 klasy.


    Przykre to, ale one chyba na nic się nie zdadzą. Reforma.
  • AB-ja nawet staram sie nie mysleć ,ile to wydam na 3cia gimnazjum:av:
    Berenika pewnie zna juz ceny?skoro angielski 105zl
  • AB mam









    taką samą potrzebę na te podręczniki:bigsmile:
    tylko polak mam zaklepany:sad:
  • Coś pamietam ,że ta historia u nas w antykwariacie pare groszy koszt.Mam zobaczyc?
    Aha!mam te informatyke-wydawca helion.
  • AB-a informatyke chcesz?(jak nowa):ag:
  • przestan:wink:
    napisz na priv adres,ale jak cos skołuje z tych Twoich to razem wysle:bigsmile:
  • Sprawdziłam

    Historia-dzień dobry historio,
    Przyroda dla kl 4,
    Informatyka 2000 dla 4-6
    Plastyka 4-6

    te jednak mam inne,
    ja na razie nic nie kupię :shamed:
  • Też już bym chciała znać podręczniki,koleżanka musi kupić ksiązki i ćwiczenia do 4 klasy w sumie 23 sztuki. Koszmar.
  • Dziewczyny, sprawdzę, coś mam, ale nie wiem, co...:shamed::shamed::shamed:
  • Ja mam po wakacjach czwartoklasistkę, gimnazjalistkę, kl. I i licealistę, klasa II. To będzie jazda bez trzymanki...!:wink:
  • zero,ale jestem na fb
  • AB, maila masz.:bigsmile:
  • Cen jeszcze nie sprawdzałam do 3 gimnazjum, wiem, że będzie ciężko.

    Aż boję się sprawdzać.
  • Przebijam! Ja mam obkupić do szkoły siedmioro dzieci! Jeszcze nie mam spisu książek dla wszystkich, a te co mam to.....ech, szkoda gadać. Jeszcze na dodatek 2 wesela w wakacje. Córka na zaproszeniu na ślub zaznaczyła, że zamiast kwiatów zbiera przybory szkolne. He, he może coś uzbiera dla rodzeństwa.
  • AB, u nas też:
    język polski " Między nami"- Łuczak, Murdzek
    historia "Historia i społeczeństwo", Małkowski (podręcznik + ćwiczenia)
    religia "Powołani przez Boga Ojca" tutaj jest podręcznik + karty pracy (nie wiem, czy same karty można dokupić?)
  • Aniu49, z tymi dwoma weselami w pakiecie podręcznikowym to chyba nawet Malgorzatę przebiłaś...:wink:
  • Mam do oddania: "Przyroda" kl. 4, wyd. ABC, rok 2004 podręcznik ucznia
  • [cite] Berenika:[/cite]Mam do oddania: "Przyroda" kl. 4, wyd. ABC, rok 2004 podręcznik ucznia

    I jeszcze kl. V, r. 2007, to samo
  • GRA W KOLORY. Świat ucznia. Klasa 3. PAKIET (2011)
    PRACA ZBIOROWA
    Wydawnictwo: JUKA
    Oprawa: pudełko
    Wymiary: 320x220x55
    Promocja: 178.82 PLN
    rabat: 13%
    oszczędzasz: 30.18 PLN


    W gandalfie, a propos cen
  • Wiem już czego potrzebuję, gdybyście mieli używane podręczniki które wypiszę to chętnie odkupię lub przyjmę. Oto lista:

    j.polski - wydawnictwo MAC E.Baksa,P.Zbróg " Przygoda z czytaniem" - wypisy z literatury ; P.Zbróg "Przygoda z pisaniem" - kształcenie językowe

    matematyka - M.Dobrowolska i P.Zarzycki "Matematyka z plusem" podręcznikm ( plus trzy zeszyty ćwiczeń to oczywiście kupię nowe)

    plastyka-S.Stopczyk "Plastyka"

    Angielski - wydawnictwo Pearson Longman B.Abbs,J.Bygrave,I.Freebairn,D.Sapiejewska,P.Steinbrich "Sky1 " podręcznik (ćwiczenia kupię nowe)

    przyroda - wyd.MAC M.Mularczyk,L.Nowak,B.Potocka,J.Semaniak "Człowiek w środowisku przyrodniczym"

    historia wyd. Nowa Era B.Siewelczuk- Wyrwa ,W.Surdyk -Fertsch "Dzień dobry historio"

    muzyka - "Słuchanie muzyki" - zeszyt muzyczny

    technika - H.Józefowicz,E.Kaczmarek "Pieszo i rowerem"

    religia wyd. Św.Wojciecha "Jestem chrześcijaninem"

    Nie znam jeszcze niemieckiego.
  • Ja mam z kolei jeśli ktoś potrzebuje: religię do klasy trzeciej "Jezusowa wspólnota serc" w reszcie podręczników niestety pisali co je dyskwalifikuje.
  • Albo ślepam albo nie napisałaś do której klasy potrzebujesz. Czwartej?
  • Tak do czwartej zapomniałam.
  • U nas jest trochę podręczników do 2 gimn z nowej reformy wyd Nowa Era głównie, jeśli ktoś będzie chętny to proszę dać znać , dam listę.
  • A ja bym się chciała poradzić-zna ktoś tania księgarnię internetową,ktoś mówił że Edu.Ale moze macie sprawdzoną i jeszcze tanszą?
  • Jezeli ktos ma niepotrzebne juz ksiazki do zerowki/pierwszej klasy
    - nie musza byc z aktualnie obowiazujacego programu
    - ale za to nie z tych glupawych podrecznikow, w ktorych sie tylko naklejki zbiera, tylko zeby dziecko naprawde sie moglo czegos nauczyc
    to jestem chetna.
    Bo jak rozumiem, podreczniki sa ciagle wymieniane i trzeba przez to wyrzucac dobre jeszcze ksiazki, bo juz sie cos tam nie zgadza. A ja z kolei chce zaczac uczyc corke po polsku rownolegle z zerowka (od sierpnia zaczyna niemiecka zerowke), natomiast, czy podrecznik jest wg programu 2011/12, czy dajmy na to 2009/10, to mi zwisa i powiewa, bo robimy to na uzytek prywatny.
  • [cite] Jadwiga:[/cite]
    [cite] Bridget:[/cite]A ja bym się chciała poradzić-zna ktoś tania księgarnię internetową,ktoś mówił że Edu.Ale moze macie sprawdzoną i jeszcze tanszą?
    W ubiegłym roku kupowałam ztej księgarni. Nie pamiętam, jak było wcześniej, teraz piszą, że kurier kosztuje 15 zł, a powyżej 650 zł gratis. W ubiegłym roku kupowałam na ponad 700 zł, więc tak, czy inaczej kuriera miałam gratis.
    Dziękuje ,spojrzę i porównam.Ale więcej mi wyjdą jak 700zl:sad::sad:
  • W tym roku kupowałam podręczniki w księgarni internetowej bonito. Darmowa przesyłka za zakupy powyżej 200 zł.
    W zeszłym roku w literackiej.pl
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.