Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co można od Was kupić? Czyli konkretnie o talentach wielodzietnych.

1272830323336

Komentarz

  • Czy on jest smaczny, czy raczej pije się go po kilka łyżek, jak lekarstwo?
    Do tej pory dawałam dzieciom sambucol, taki skoncentrowany syrop, więc w sumie nie wiem...
  • @Elunia ja jestem chetna na bez. 3 sloiki bym poprosiła.

  • My tez do wody dodajemy. Fajny smak ma.
  • to ja też 3 x 0,5 litra poproszę
  • My dodajemy do herbaty. Z tym, że moja mama robi od razu z duża ilością cytryny i miodu, więc jest super - kwaśno-słodko. 
  • Elunia powiedział(a):
    No my pijemy z wodą i cytryną i nam smakuje. Ma taki miodowo-owocowy smak. Chyba kwestia gustu.
    A ja najbardziej lubię z wodą typu Muszynianka - Myszynianka (zielona, niebieska), Muszyna itp. lekko gazowana.  Ze zwykła mineralną gazowaną lub lekko gazowaną już nie ma tego smaku. No najlepsza, mowię Wam :)
    Albo z muszynianką i listkiem mięty 
    zimą to tylko z gorącą wodą zamiast herbaty, albo do herbaty.
    Zawsze mi mama albo teściowa robiły, w tym roku zamierzam sama, jak znajdę eko krzaczory.
    Podziękowali 2celinka Agax4
  • @Bea a z czym Ty to ew mieszasz?
  • Hm. Sama nie wiem. Tak po prostu do jedzenia,  naleśniki może. 
  • @Bea a do kiedy Ci trzeba składać zamówienia?
  • No rabarbar jest gdzies tak do lipca, a juz tak pod koniec robi sie lykowaty wiec sie trzeba streszczac i robic poki mlodziutki i jedrny :)
  • U nas w zieleniakach rabarbar pojawil sie na poczatku maja. Wystartowal z ceny ok 7 zl za kg.
  • No na skupie to pewnie placa pare groszy :| Ale taki przecietny mieszczuch bierze i idzie do najblizszego sklepu i buli za rabarbar, no bo jak :)
  • edytowano maj 2018
     dziś dzis przyszła poczta przepiękna ramka na prezent komunijny dla dziewczynki Joanny Marii od @Agax4 - jest przepiękna :) chyba  taki prezent uczynię taką tradycją od naszej rodziny - tak na przyszłość sobie juz mysle :) nawiązuję do ważnej uroczystości  jest spersonalizowany i stanowi piękną pamiątkę :) 
    Podziękowali 1Agax4
  • Piękną ikonę od @Aszna ; odebrałam
    Polecam 
    Podziękowali 1Aszna
  • Ja też otrzymałam dwie ramki od @Agax dla córki i siostrzenicy. Są piekne! Za rok mam komunię chrzesniaczki i też na pewno zamówię!
    Podziękowali 1Agax4
  • @Agax ; - można zobaczyć te ramki ?
    Podziękowali 1Agax4
  • @Agax ; , a dałąbyś radę zrobić jeszcze ramkę na 12 czerwca?
    Podziękowali 2Agax4 Joanna9
  • @Zuzapola ;
    napisałam na priva
  • Ładne te ramki @Agax , jestem ciekawa z czego są zrobione i jaką techniką? 
  • Mi też baaardzo się podobają ikony Aszny, choć znam je tylko z netu :-)

    Podziękowali 1Aszna
  • zoja powiedział(a):
    Ładne te ramki @Agax , jestem ciekawa z czego są zrobione i jaką techniką? 
    metodą decoupage - transferem z wydruków laserowych, plus inne techniki zdobnicze ;)
    na ramkach/deseczkach drewnianych 
    Podziękowali 2zoja madzikg
  • @Elunia czy to Ty pisałaś o soku z czarnego bzu? Byłam na niego chetna, ale zupełnie zapomniałam a teraz przydalby się i to bardzo.
  • @Bea a Ty pisałaś o rabarbarze? Z chęcią kupię kilka sloikow.
  • @Elunia, ja też chętnie sok, jeśli nie za późno. Ze 3 litry.
  • Kto szyję kocyki dla maluszkow?
  • edytowano lipiec 2018
    @Elunia JA chętnie kupię z cukrem, jak będziesz robić daj znać...
  • Bez cukru taniej ;)
  • @Elunia napisz proszę ile za słoiczek (jaki duży) i ile za wysyłkę. Ja też robię (dla siebie) ale u mnie na działce w tym roku kiepsko.
  • Mam do sprzedania ok 30 świetnych książek Agaty Glazewskiej "Edukacja domowa jako styl życia"  25 zł. Bardzo warto. Nowość,  za autorkę recze. 
    Podziękowali 1Patia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.