Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co można od Was kupić? Czyli konkretnie o talentach wielodzietnych.

13031333536

Komentarz

  • A ja ostatnio takiego Pana Jezusa namalowałam :)
    Jestem zadowolona, bo wyszło nieźle, a ze dwa lata nic poza ikonami nie malowałam - a to jednak inny rodzaj pracy z farbami.
    A jak już się tak chwalę, to od razu wrzucę link do mojego "sklepiku" ikonowego :) http://www.annaszostek.pl/sklepik/


  • Jajka od szczęśliwej kurki ;)
    Podziękowali 2Rejczel madzikg
  • @Aszna piękna kobieta z Ciebie :) 
    Podziękowali 1Aszna
  • ja się zamówiłam i dostałam od @Agnieszka5 takie śliczne maseczki:)
    https://www.instagram.com/agnes.es.design/


  • @Aszna, wow! ty jesteś super zdolna kobieta! 
    Podziękowali 1Aszna
  • A czy ktoś tu szyje grube frotki/gumki do włosów i opaski?
  • edytowano maj 2020
    Po miesiącu ogarniania technicznych aspektów, wstawiania zdjęć, opisywania, powstała moja nowa strona - sklep z ceramiką . Zawsze chciałam taki mieć i to zamknięcie w domu mi w tym niechcący pomogło. Nie jest to towar pierwszej potrzeby, ale tworzony z pasją i wiem że zawsze sprawia radość obdarowanym :)
    Zapraszam do ceramicznego świata na 
    https://annakapiasceramika.pl
  • @Engi właśnie mam kupować i mnie ta poczta polska odstrasza, u nas listonosz bardzo nawala niestety...
  • Już sporo osób z forum kupiło (Dziękuje :) ), ale może ktoś się jeszcze skusi na romans chrześcijański? Może na Dzień Matki?

    A ja tak przeglądam te Wasze rękodzieła i podziwiam. Do takich cudów mam dwie lewe ręce :(
    Do rachunków @Bea także ;)
    To niesamowite, jak każdy z nas obdarzony jest jakimś talentem. Założę się, że nie wszyscy się tu chwalą.
    Podziękowali 2Engi babka4
  • @Zuzapola ;  automatycznej opcji paczkomatów nie mam jeszcze na stronie, ale oczywiście mogę wysłać do paczkomatu np inpost (opłata taka sama), tylko w uwagach do zamówienia trzeba by napisać adres Twojego paczkomatu. Można go znaleźć na stronie inpost.pl, fajną mapkę mają :)

    @groszek tak muszę zrobić taką galerię zdjęć, mam w domu 3 modelki :)

    fajna jest ta platforma sklepowa jeszcze ciągle się jej uczę 
    włączyłam na tydzień rabat 10% , kod: wielodzietni


    Podziękowali 2Gosia5 Zuzapola
  • @Engi już wczoraj polubiłam i udostępniłam :)
    @Bea załóż FB dla biura, będziemy udostępniać :)
    Podziękowali 2Izka Engi
  • edytowano maj 2020
    ja chętnie kupię kolczyki - ale duże, wyraźiste :) Ktoś takie robi?
  • Super Engi.
    Podziękowali 1Engi
  • @kitek ja robię kolczyki frywolitkowe z bawełnianej nici, a także z bardzo cienkich nici złotych i srebrnych ( frywolitki jest rozpięta na obręczy która wisi na biglu)
  • @AleksandraB a można je gdzieś obejrzeć? :)
  • Można, ale musiałabym chyba przesłać Ci fotki na e-mail. Ja tego nigdzie nie sprzedaję. Gdzieś w odmętach forum pewnie też są...
  • @Kitek, bierz w ciemno! Chyba najpiękniejsze ze wszystkich moich kolczyków :)
    Podziękowali 1AleksandraB
  • Hej, dostępne są już w oficjalnej sprzedaży boxy urodzinowe, lub na dzień dziecka. :) Kupując boxa otrzymujesz pudełko a w nim 11 kopert z zabawami/zadaniami i instrukcją gdzie te koperty schować.

    Dajesz dziecku do ręki pierwszą kopertę i mówisz że jak chce prezent to musi go sobie znaleźć :) i tak krok po kroku, zadanie po zadaniu dziecko dochodzi do tego gdzie schowany jest prezent :)

    Box ma jedną wadę, choćby jak  wypaśny był prezent dziecko już na zawsze będzie wspominało jak go dostało a nie to co dostało :)

    Przygotowane są dla 3 grup wiekowych : 3-4 latki 5-7 latki i 8-11 latki, dzieci czytające poradzą sobie same, młodszym trzeba trochę pomóc. Jest też opcja on line do druku :) więcej info na stronie http://hulahop.info/2020/05/13/przygodowe-boxy-prezent-na-dzien-dziecka/

  • I ja się zareklamuję, może któraś z okazji Dnia Matki sprawi sobie pamiątkę na całe życie?
    Okolice Krakowa i zniżki na KDR  :)




    Podziękowali 2Rien Engi
  • @Dudus, jak normalnie nie-na-wi-dzę robić sobie zdjęć, tak (odkąd zobaczyłam kilka Twoich prac) normalnie MA-RZĘ o sesji rodzinnej z Tobą!!! Kiedyś się zwalimy cało bando, zobaczysz! 
    Podziękowali 3Dudus Monira In Spe
  • A mi żal, że my tak daleko.
    Podziękowali 1Dudus
  • Rien powiedział(a):
    @Dudus, jak normalnie nie-na-wi-dzę robić sobie zdjęć, tak (odkąd zobaczyłam kilka Twoich prac) normalnie MA-RZĘ o sesji rodzinnej z Tobą!!! Kiedyś się zwalimy cało bando, zobaczysz! 
    Podejmuję rękawice i czekam :)
  • Dudus powiedział(a):
    Rien powiedział(a):
    @Dudus, jak normalnie nie-na-wi-dzę robić sobie zdjęć, tak (odkąd zobaczyłam kilka Twoich prac) normalnie MA-RZĘ o sesji rodzinnej z Tobą!!! Kiedyś się zwalimy cało bando, zobaczysz! 
    Podejmuję rękawice i czekam :)
    @Dudus, :D .

    Mąż jeszcze nie wie! No i niech ta "korona" wreszcie spadnie... 

    ("Nasz" pan fotograf wyraził zachwyt, że będzie nam 'uwieczniał' ślub, bo pamiętał mojego męża z jakiegoś wesela i utkwiła mu jego twarz! Ale ja go - fotografa - uprzedzałam, że jestem mega niefotogeniczna, bo ciągle robię jakieś dziwne miny... I skończyło się na tym, że nie mamy ani jednego zdjęcia takiego "w ramki" - żeby znośnie wyglądać...) Ja nie straszę, ja lojalnie uprzedzam ;-)).
  • @mamlu tak, za jakieś 2 tygodnie, teraz mam jedną białą, z koronką



  • takie cudo własnie przyszło do mnie od @Aniuszka. To już moja druga chusta od niej i juz zamówiłam trzecią (może ktoś ma fajny wzór na cieniutką letnią chuste?? ). Super wykonanana!!! 
  • @kitek, cieszę się, że dotarła cało i że się podoba! Ależ mi reklamę zrobiłaś! Aż się zarumieniłam. :)
  • @Aniuszka jak coś jest dobre (bardzo dobre!!! :) ) to trzeba chwalić :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.