Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Parę przyczyn odejść od wiary

13»

Komentarz

  • Włodzimierz, forum dyskusyjne to raczej wielodzietni.net , albo na gazeta.pl... ta strona powinna rzeczywiście nazywać się klub wzajemnej adoracji zaprzyjaźnionych wielodzietnych, czy coś w ten deseń :wink:,
  • [cite] Włodzimierz:[/cite]Towarzystwo wzajemnej adoracji jakie tu zaprowadziliście, nie zasługuje na przymiotnik "katolicki". :cry:
    Jedyne co pozostaje to odpowiadać złośliwie w Waszym guście tyle tylko, że darcie z Was pasów umocniłoby jedynie koterię. Wolę odejść. I Wy idźcie sobie na grilla jakiegoś, żeby poopowiadać jacy to piękni i fajni jesteście. Pewnie ktoś uwierzy, choćby po to, żeby to samo usłyszeć. Jak to w klice.
    Jak to mówiłem... sprowadzic rozmówcę do swojego poziomu, a potem zabic go kulturą.
  • @Erin skąd wiesz że tak jest???
    Nie zgadzam się z Tobą bo na net. tez bywa ostro...
    Ale jak chcesz to się zarejestruj i wtedy wydawaj opinie...
  • Zauważyliście, że zazwyczaj jak wpada tu ktoś przekonany o swojej wyższości z misją ewangelizowania zabłąkanych dusz, to w końcu się obraża i nazywa nas towarzystwem wzajemnej adoracji?
  • [cite] Namor:[/cite]Zauważyliście, że zazwyczaj jak wpada tu ktoś przekonany o swojej wyższości z misją ewangelizowania zabłąkanych dusz, to w końcu się obraża i nazywa nas towarzystwem wzajemnej adoracji?

    To wszystko jedno i ta sama osoba. Tylko inny oficer prowadzący.
  • [cite] Włodzimierz:[/cite]
    Uważaj Pajacu, żebyś czasem nie trafił do Piekła, bo zgodnie z tym co niby wyznajesz, musisz mnie wpierw prosić o wybaczenie oszczerstwa.
    Raz: Coś się Włodkowi pomyliło. A dwa: miało Cię już tu nie być. Słowa na wiatr?
  • Zauważyłeś burzliwą reakcję na info o oficerze prowadzącym?
    Na złodzieju czapka gore.
  • [cite] Namor:[/cite]Zauważyłeś burzliwą reakcję na info o oficerze prowadzącym?
    Na złodzieju czapka gore.
    Pomyślałem sobie to samo. Ta reakcja typowa, same emocje, a niby taki intelektualista z Włodzimierza.
  • Włodzimierz, Ty mu lepiej wybacz - bo się gdzieś spotkacie:wink:
  • [cite] Włodzimierz:[/cite]
    Nie rozumie Pan, jak to jest, gdy rzucają gównem w twarz?
    Aż za dobrze. A pan Włodzimierz znowu razi kolejną niekonsekwencją. Przypominam, że Pan Włodzimierz się żegnał i zaklinał, że na to forum "dla idiotów" nie wejdzie. Więc jak to jest?
  • No i ostatni wpis Pana Włodzimierza znowu utwierdza mnie w przekonaniu, że Włodzimierz nie czyta ze zrozumieniem, bo ja niczyjego sumienia na tym forum nie oceniam i nie oceniałem. Oceniam wypowiedzi i wysuwam z nich wnioski.
  • Bo masz wpisy jak ze schematu (z "notatnika paryskiego agitatora", że tak powiem). Już tu koledzy Ci napisali: napisz coś od siebie. I nie mam na myśli pracy magisterskie/doktorskiej o filozofii i teologii św. Tomasza.

    A skoro się czujesz urażony: przepraszam.
  • @Włodzimierz Może jednak by było dobrze, jakbyś dokładnie przeczytał do jakiego tekstu kolegi Namor odnosił się mój komentarz o oficerze prowadzącym. Kolega Namor użył bowiem słówka "ktoś" i nikogo imiennie nie określił. Skoro odniosłeś to do siebie, to masz problem. Bo ja od razu nie identyfikuje "ktosia" z moją osobą, zwłaszcza, jak zdanie z "ktosiem" mnie zupełnie nie dotyczy.
  • Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromi, pokornie błagamy, a Ty, Książę Zastępów niebieskich mocą Bożą strąć do piekła szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie.
    Amen
  • [cite] Włodzimierz:[/cite]Póki co uczestnictwo w sakramentach sprawowanych przez lefebrystów jest dopuszczalne w â?žostatecznej potrzebieâ?.
    Ciekawe, Włodziu wie lepiej od odpowiedniej komisji w Watykanie która się już na ten temat wypowiedziała.
  • Włodzimierz użyje funkcji "Szukaj". Było tyle razy, że mi się nie chce klepać
  • Ależ ja je tutaj już parokrotnie uzasadniłem. Drugie uzasadnienie to sam Kodeks Prawa Kanonicznego.
  • To na choinkę dyskutujesz i głowę zawracasz?
  • Wciąż jest przekonany, że to jest forum dla idiotów i dlatego nie może zrozumieć czemu tu nie pasuje.
  • @Włodzimierz: Przyjedź do Poznania. Dostaniesz fangę w nos i potem pójdziemy na wódkę
  • [cite] Włodzimierz:[/cite]
    o moja żona uważa, że to forum dla idiotów.
    Skoro się tu udzielasz, to dla swojej żony jesteś idiotą. To żelazna logika. Trochę przykre.
  • [cite] Włodzimierz:[/cite]Nie piję.
    Możesz zamówić mleko.

    No i widzę, że spałeś na lekcjach z matematyki, tych dotyczących teorii mnogości.
  • Jest prawda wszystkich prawd: Trójca Przenajświętsza jest całą Prawdą.
  • Nie trzeba wykładać. Trzeba przyjąć.
  • W matematyce tez pewne rzeczy przyjmujesz na wiarę. To są aksjomaty. A matematyka jest gałęzią filozofii
  • Wyjaśniałem już, że przeciągam strunę. Czekam aż Gregoriusowi puszczą nerwy.
    ---
    Pamiętaj zabrać łopatkę i grabki jak skończysz.
  • [cite] Włodzimierz:[/cite]A mnie jakoś Waści uzasadnienia nie interesują. Może dlatego, że są żywcem przepisane od lefebrystów np. od niejakiego o. Rogera Tomasza Calmela OP, którego wiecznie Rzym "rani"?
    Kolejny samobój. Wystarczy sprawdzić kiedy żył rzeczony dominikanin. Włodzimierz historii nawet nie zna. Ale wtopa.
  • Ja natomiast się ustosunkuję do stwierdzenia, że jest to forum dla idiotów. Otóż informuję, że nie jest.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.