Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tort - masa marshmallow

1363739414248

Komentarz

  • Ja kiedyś na allegro zamawialam i chyba znów..  najlepiej nurtem kilka wykorzysta się A dzieciaki mogą wybierać...  poprawiła sobie humor bo dokonałam się na 8 stronie do tortu z masą cukrowo- jedynego w życiu który popełniłam :-) 
  • U nas jednorożce są bardzo cenione, bluzki, sukienki z tym motywem itp. Nie ja, oczywiście, ale mam milosniczke jednorożcow. Spotkalam sie z dystansem wobec nich jedynie z tego powodu  że to postacie bajkowe, magiczne, a tym samym są złe tak samo jak każda postać z baśni. Ale to skutek przebywania w takim a nie innym środowisku protestanckim. 
    Z gejami mi się nie kojarzą, i nie wiem czy powinny. 
  • Skatarzyna powiedział(a):
     
    Nie pamiętam z którego roku jest film niekończąca się opowieść, ale mocno stary.
    Bohater rysuje jednorożce.
    Były i w mitycznym kiedyś. Fakt, nie tak masowo, ale wtedy nie każda drobnostka musiała być zdobiona pod gust dziecka.

    To zabrzmiało jakby tort urodzinowy dla jubilata taki jak chce był fanaberia i zło. To podchodzi pod paranoję. 
  • Oplatki można też dostać w niektórych cukierniach. 
    O jednorozcach nie wiedziałam do tej pory :p  
  • edytowano luty 2020
    Rzeczywiście paranoja.
    Uważasz tort za drobnostkę? @Dorotak
    Ja nie 
  • edytowano luty 2020
    Kiedyś słyszałam, że czerwona szminka została wynaleziona po to, żeby usta kojarzyły sie z wargami sromowymi. Chcecie żyć w takim świecie - świadomy wybór. Mój świat jest prostszy :)
    Edt. I jaśniejszy :)
    Podziękowali 1Stokrotka
  • Dorotak powiedział(a):
    Skatarzyna powiedział(a):
     
    Nie pamiętam z którego roku jest film niekończąca się opowieść, ale mocno stary.
    Bohater rysuje jednorożce.
    Były i w mitycznym kiedyś. Fakt, nie tak masowo, ale wtedy nie każda drobnostka musiała być zdobiona pod gust dziecka.

    To zabrzmiało jakby tort urodzinowy dla jubilata taki jak chce był fanaberia i zło. To podchodzi pod paranoję. 
    Ja to inaczej rozumiem. Kiedys piornik byl czerwony, zielony, w ciapki, czapka byla w paski, a plecak pomaranczowy. Teraz jest plecak z transformersem, piornik z jednorozcem, zeszyt z hello kitty. 
    Kiedys nie bylo takiego szalu, ze na wszystkim musieli byc bohaterowie z bajek, teraz ciezko kupic zwykla bluzke bez aplikacji, czy piornik jednokolorowy, wszedzie sa bajki.
  • A teraz ile osób cytujesz? Zjedz snicersa.
  • Ja jestem też trochę przecuzlona .W ta druga strone. pamiętam jak pod wpływem list zagrożeń słuchałam na yt chyba profesor cuby czy jakoś tak o członkach w wzwodzie  w architekturze pałacu w małej syrence Disneya..  choć patrzę zawsze z lekkim zainteresowaniem ;-)  jak dzieci oglądają to nic takiego tam nie widzę... Nie mogę tej pani traktować poważnie od tego czasu mimo wielokrotnego polecania odnośników z jej wykładami na różne poważne tematy... aktualnie jestem na etapie pytań dzieci kiedy będą mogły zobaczyć Harry Pottera i po argumwntacjavh z podobnych źródeł nie bardzo mogę sensownie im odpowiedzieć..  Ale to na inny wątek nie psujmy tortów;-) Dorotak. Wstaw coś ładnego... 
    Podziękowali 3Skatarzyna Izka Stokrotka
  • mamuma powiedział(a):
    Dorotak powiedział(a):
    Skatarzyna powiedział(a):
     
    Nie pamiętam z którego roku jest film niekończąca się opowieść, ale mocno stary.
    Bohater rysuje jednorożce.
    Były i w mitycznym kiedyś. Fakt, nie tak masowo, ale wtedy nie każda drobnostka musiała być zdobiona pod gust dziecka.

    To zabrzmiało jakby tort urodzinowy dla jubilata taki jak chce był fanaberia i zło. To podchodzi pod paranoję. 
    Ja to inaczej rozumiem. Kiedys piornik byl czerwony, zielony, w ciapki, czapka byla w paski, a plecak pomaranczowy. Teraz jest plecak z transformersem, piornik z jednorozcem, zeszyt z hello kitty. 
    Kiedys nie bylo takiego szalu, ze na wszystkim musieli byc bohaterowie z bajek, teraz ciezko kupic zwykla bluzke bez aplikacji, czy piornik jednokolorowy, wszedzie sa bajki.
    A to jakieś szkody przynosi? 
    Podziękowali 2Dorotak Stokrotka
  • Mnie po tej kapuście na smyczy nic już chyba nie zaskoczy
  • edytowano luty 2020
    Agnicha powiedział(a):
    Piórniki z Chin nie były w ciapki i kropki. A były pożądane przez wszystkie ? Dziewczynki
    Pierwszy miałam w wiewiórki. Drugi w samoloty. :)
    Mój Wojtek jak miał dwa lata chciał mieć wszystko od majtek po czapkę z Bobem Budowniczym. O to mi chodzi.
    Być może Małgosia będzie chciała jednorożce.
  • Ja takich nie mialam. Zeszyty tez mialam ze zwyklymi okladkami.
  • Agnicha powiedział(a):
    Nie mówię że mialam. Mówię że były porzadane
    Szczerze, nawet nie wiem jakie to piorniki. 
    Podziękowali 1MAFJa
  • Bo jesteś za młoda @mamuma.
    My stare wiemy. ;) 
    Podziękowali 2E.milia mamuma
  • A ja uważam, że to fantastyczne. Nie mam żalu czy pretensji, a już w ogóle nie jestem zazdrosna, że jak ja byłam dzieckiem, to nie było takich możliwości lub były one finansowo nieosiągalne. 
    Ja mogę moim dzieciom kupić wszystko z czym tylko chcą. Nie znaczy, że z tego korzystam. Tort jest u nas wyjątkowy. Wybierany w smaku i wyglądzie dla moich dzieci zawsze roztropnie przez nie. Starsi rysują projekty, które sami modyfikujemy względem moich umiejętności. Tort to prezent, święto, wyjątkowość. Jak dwulatka chce Świnkę Peppe to dostaje Świnkę Peppe. Jak dziewięciolatka marzy o lodowym torcie z truskawkami, to go robię.
    Jak chcą plecak z Anną i Elza to trzy razy sprawdzę, czy znajdę spełniający inne wymagania i zdecyduje, czy dobre dla mojego dziecka i rozsądne jest kupienie takiego plecaka, bo to nie prezent, tylko rzecz codziennego użytku. 
    Podziękowali 2Stokrotka Katia
  • Moze i za mloda. Nie wiem.
  • Jedna córka najlepiej granatowe, stonowane kolory, żadne księżniczki. A z drugą pół Warszawy przeszłam, żeby plecak z koniem i różowy do tego, znaleźć. 
    I tort na jej urodziny, który nie chciał się wkleić (może i dobrze) też był z motywem jednorożcow. 

  • Skatarzyna powiedział(a):
    Bo jesteś za młoda @mamuma.
    My stare wiemy. ;) 
    Wygooglalam ten piornik. Mam wrazenie, ze bylo cos podobnego w domu, ale kojarze kolor "zgnilatrawa", a nie kolorowe. 
  • mój był taki, po starszej koleżance trochę pomazany w środku ale był!
    Podziękowali 2mamuma kasha
  • No wlasnie wszystkie kolorowe wyskakuja. U mnie byly przybory z czechoslowacji, dziadek jezdzil czesto spiewac, to przywozil.
  • Kiedy byłam w liceum (późne lata 80-te) modne były ortalionowe torby w tęczowe paski. Sama taką miałam  :D
  • szczurzysko powiedział(a):
    mamuma powiedział(a):
    Dorotak powiedział(a):
    Skatarzyna powiedział(a):
     
    Nie pamiętam z którego roku jest film niekończąca się opowieść, ale mocno stary.
    Bohater rysuje jednorożce.
    Były i w mitycznym kiedyś. Fakt, nie tak masowo, ale wtedy nie każda drobnostka musiała być zdobiona pod gust dziecka.

    To zabrzmiało jakby tort urodzinowy dla jubilata taki jak chce był fanaberia i zło. To podchodzi pod paranoję. 
    Ja to inaczej rozumiem. Kiedys piornik byl czerwony, zielony, w ciapki, czapka byla w paski, a plecak pomaranczowy. Teraz jest plecak z transformersem, piornik z jednorozcem, zeszyt z hello kitty. 
    Kiedys nie bylo takiego szalu, ze na wszystkim musieli byc bohaterowie z bajek, teraz ciezko kupic zwykla bluzke bez aplikacji, czy piornik jednokolorowy, wszedzie sa bajki.
    A to jakieś szkody przynosi? 
    Ja napisalam tylko jak rozumiem wypowiedz Skatarzymy.
    Szkody nie, ale czasem jest problem, jak dziecko chce cos gladkiego.
  • Agnicha powiedział(a):
    Wątek tortowy
    Sorki, juz sie uciszam.

  • Zeby nie bylo, to torty tez robie. Wiem, okropnie kolorowe, barwniki sa zle. Ale, czekolada szkodzi, kakao szkodzi, a owocow na torcie moje dzieci nie lubia. 
    Tu na 8 i 3 urodziny corek. Rakieta i George.
    Podziękowali 3MAFJa Hope Stokrotka
  • Superowe! Uwielbiam takie nie okrągłe ale nie umiem się za nie zanrac!
    Podziękowali 1mamuma
  • Uja, ja czesto ksztalty robie z bezy. Na papierze rysuje elementy i beze nakladam juz w ksztalt. Albo kroje z biszkopta.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Elunia, tęskniłam! :) 
  • edytowano luty 2020
    Gdzie się te opłatki drukowane zamawia?
  • @matka6 mam sklep z akcesoriami tortowymi i tam drukuja. Ale mozna tez przez internet.
    Podziękowali 1matka6
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.