Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róże za Ojczyznę - szukamy nowych osób! :)

1181921232459

Komentarz

  • edytowano czerwca 2012
    Kresowianko -BeataB dołączyła już jest w powitaniu :-* 
    Tylko tu pisać nie może jeszcze.Bardzo chce być w Róży za Ojczyznę.
  • Super! Witamy Beatę! :) Już założyłam wątek w poczekalni :)
  • :D 
    Dziękuję szefowo!
  • edytowano czerwca 2012
    dzisiaj o 21.40 w Radio Maryja rozmowy niedokończone o Krucjacie Różańcowej za Ojczyznę! :)
  • Ja nie pisałam, ale się modlę zgodnie z tabelą
  • My odmawiamy z małżem tę samą Tajemnicę @};-

    W czerwcu : Cud w Kanie

  • edytowano czerwca 2012
    Kochani! 


    W tych dniach szczególnie pamiętajmy o duszy ś.p. Generała Petelickiego, jego Rodzinie i Prawdzie - żeby wygrała w naszej Ojczyźnie!
  • edytowano czerwca 2012
    Kochani! Jako że czas czerwcowy jeszcze trwa - w naszych modlitwach zwracajmy się szczególnie do Najświętszego Serca Jezusa - a i po czerwcu również!

    Pozwoliłam sobie na taki prywatny wpis, bo niedawno "odkryłam na nowo" miłość Jezusa, która przepływa przez Jego Serce... A nabożeństwo do Niego jest niezwykle owocne w drodze do doskonałości!
     
    Dlatego powierzajmy Sercu Jezusa naszą Ojczyznę! :)

    image
  • Mam nadzieję, że od 1 lipca jest zmiana?
  • Tak Mamobabciu, dziękuję! 

    Zagapiłam się...


    Jak to dobrze, że jesteśmy we wspólnocie! :D
  • edytowano lipca 2012
    LIPIEC - ZMIANA TAJEMNIC!



    Tabelka uaktualniona wieczorem będzie :)
  • Kresowianko? :)
  • edytowano lipca 2012
    słucham? :)


    Tak wiem wiem... nie dopilnowałam.. Gdyby nie Mamababcia...
    :\">
  • Kresowianko, spokojnie - wszak wakacje, sesja. Człowiekiem jesteś, a nie robotem (te się psują). I nam też daj się wykazać ;))
  • edytowano lipca 2012
    To prawda.
    Wprawdzie staram się pamiętać sama, ale czuję się spokojniejsza, gdy wiem, że ktoś czuwa i we właściwym czasie przypomni. :)
  • Moje pytanie raczej spowodowała niepewność, czy ja czegoś nie pokręciłam. Niestety, ciągle mi brak wiary w siebie.
  • edytowano lipca 2012
    Tak, czasem się zastanawiam,czy nie pomyliłam tajemnic... :\">
  • Kochane, dziękuję bardzo za dobre słowa :*



    TABELKA UAKTUALNIONA!
  • edytowano lipca 2012
    Dziś wspomnienie dowolne św. Elżbiety Portugalskiej - żony i matki :)

    Elżbieta urodziła się w roku 1271 jako córka króla Aragonii. Wyszła za mąż za króla portugalskiego Dionizego, z którym miała dwóch synów. W trudnych chwilach życia uciekała się do modlitwy i pełniła dzieła miłosierdzia. Po śmierci męża majątek rozdała ubogim, a sama przyjęła habit III Zakonu świętego Franciszka. Przed śmiercią zdołała utrwalić pokój między zwaśnionymi synami i krewnymi. Zmarła w roku 1336.


    Święta Elżbieta Portugalska
  • Ciekawa postać! Dzięki Kresowianko! W Róży za Ojczyznę z małżem trwamy, zmianę Tajemnic uwzględniliśmy.

     

    @};- @};- @};-
  • Ja ze swej strony dodam, że w miesiącu lipcu za członków III Róży za Ojczyznę zostanie odprawiona Msza Święta. 
  • Za 4 godziny i 8 minut (jeśli mój zegar dobrze chodzi ;)) ) zmiana tajemnic!
  • Ha, według forumowego ciut dłużej ;)
  • Katio Droga!!! :D Dziękuję! :) :) :) 

    Miałam zmienić wczoraj, ale wypadła mi nagła wizyta - jak dobrze, że Forum czuwa :)



  • edytowano sierpnia 2012
    Tabelka uaktualniona!



    Dziś pamiętajmy szczególnie o Powstańcach i ich rodzinach i prośmy Boga, aby wojna nigdy już nie dotknęła Polski...

    image


  • dzięki, ja właśnie zapomniałam o zmianie...


  • NOWE OSOBY Z KLONEM ZAPRASZAMY DO WPISYWANIA SIĘ TU:http://wielodzietni.org/comments.php?DiscussionID=11373&page=1#Item_6 ;

    @Kresowianka ten link nie działa, a może ktoś nowy chciałby dołączyć 

  • Kochani! Dziś święto naszej Królowej!  

    image

    @MonikaN, @Magmonda, @Iśka, @mała_zu - radujcie się dziś w Panu, bo to święto Waszej Tajemnicy! 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.