Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

189111314188

Komentarz

  • Kochani!
    B??g zapłać Wam WSZYSTKIM za wszystko!
    Czuję się w obowiązku napisania kilku słówâ??

    Stan Weroniki nadal bardzo ciężki, ale stabilny. W nocy na szczęście nie było żadnych â?žniespodzianekâ?.
    Z ostatniego badania (23)- jest obrzęk mózgu, stłuczenie pnia mózgu, krwawienie miejscowe i jakieś rozsiane drobne krwiaki niestety nie jestem sobie w stanie przypomnieć w jakim miejscu.
    Jest w śpiączce farmakologicznej, żeby oszczędzić mózg. Jest leczona farmakologicznie. Na razie organizm jeszcze jest w szoku i wszystko będzie zależeć od tego, jak zareaguje na lekiâ??
    Byłam u niej rano. Mąż pójdzie po 11-tej. Wpuszczają nas tylko na chwilę- chodzi o to, żeby miała spokój, żeby nie bombardować jej boźcamiâ??
    Na razie nic więcej nie można zrobić poza modlitwą i czekaniemâ??Tu każda godzina jest niepewna, ale jednocześnie przynosi nadzieję.
    Następne badanie koło północyâ??

    Weronika od razu została zabezpieczona sakramentalnie.

    (Poza tym Weronika ma stłuczone obydwa płuca, liczne złamania lewej ręki i obojczyka - tym lekarze zajmą się kiedyś tamâ??)

    Z Olą natomiast lepiej- krwawienie się uspokoiło i wygląda podobno dobrze (to wynik z rana). Ola jest przytomna i świadoma. Też ma kilka zranień i złamany obojczyk.

    Mały Michał bez obrażeń, ale jest na obserwacji. Biedny nie spał prawie całą noc. Niestety nie jestem w stanie go karmić- pomimo prób nie poleciała ani kropla mleka. Mały się wściekał i gryzł. W końcu dostał bebikoâ??

    Paweł i Julia w domu z niewielkimi ranami i obiciami. Paweł ma mocno stłuczoną nogę. Narzekają na ból â?? I chyba wciąż są w szoku..

    My czujemy się dobrze, choć też poobijaniâ?? Właśnie wymieniliśmy się w szpitalu..
    Pomoc mamy bardzo dobrąâ??Psychicznie się jakoś trzymamy, choć byłają też gorsze chwile

    Nadal proszę o modlitwę. Szczególnie za pośrednictwem JPII (wiem..wiem..- ale bądźmy ponad podziałamiâ??), który kiedyś osobiście pobłogosławił Weronikę.


    Moja ostatnia myśl w ostatniej sekundzie przed uderzeniem była: "JEZU UFAM TOBIE!"

    I tej myśli się wszyscy trzymajmy...



    PS. Ci, którzy widzieli wrak samochodu jednogłośnie twierdzą, że to CUD, że wszyscy żyjemy...
    Podziękowali 1Nika76
  • Małgosiu za ciebie i za rodzinę +++
  • Małgosiu +++ nieustająco!!!
  • Małgosiu- Bogu dzięki za Olę...
    Niechaj Jan Paweł II wybłaga wszelkie łaski dla WAS i pełne uzdrowienie dla Weronisi.

    Łączymy sie z Wami modlitwa, myślą...


    nie wiem co napisać....brak mi słów...
    :heart::heart::heart::heart::heart::heart:
  • Trzymaj się, Małgosiu! Wspieramy Cię całym sercem i nieustanną modlitwą!
    +++
  • Jezu ufam Tobie +++
  • Modlitwa o wyproszenie łask za wstawiennictwem Jana Pawła II

    Sługo Boży Janie Pawle II, za Twoim pośrednictwem proszę o łaski dla mnie i moich bliźnich. Wierzę w moc mej modlitwy i w Twoją zbawienną pomoc. Wyproś u Boga Wszechmogącego łaski, o które się modlę ... (wymienić prośby).

    Uproś dar umocnienia wiary, nadziei i miłości. Pan Jezus obiecał, że o cokolwiek w Jego imię poprosimy to otrzymamy. Dlatego Panie, pełen ufności, proszę Cię o potrzebne łaski, za wstawiennictwem Sługi Bożego Jana Pawła II. Wysłuchaj mnie, Panie. Amen.
  • Janie Pawle II nasz święty orędowniku,
    Wspomożycielu w trudnych sprawach
    Ty, który swoim życiem świadczyłeś
    wielką miłość do Boga i ludzi
    Prowadząc nas drogą Jezusa i Maryi
    w umiłowaniu obojga, pragnąc pomagać innym.
    Przez miłość i wielkie cierpienie ofiarowane za bliźnich,
    co dzień zbliżałeś się do świętości.
    Pragnę prosić Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie...
    Wierząc, że przez Twoją wiarę,
    modlitwę i miłość pomożesz zanieść ją do Boga
    Z ufnością w miłosierdzie Boże i moc Twej papieskiej modlitwy.
    Pragnę przez Jezusa i Maryje
    Za Twoim przykładem zbliżać się do Boga.

    Ojcze nasz...
    Zdrowaś Maryjo...
    Chwała ojcu...
  • +++
    Podziękowali 1Elżunia
  • dziś moja Msza i Komunia w Waszej intnencji+
  • Rowniez sie modlilam przez pol nocy za rodzine Malgosi i nadal to robie.

    +++
  • idziemy na msze na 13. maz ma czytac dzisiejsze czytania, po raz pierwszy w tej parafii. sprobujemy przed msza poprosic ksiedza o dodanie modlitwy za Malgorzate i jej rodzine.
  • Moja msza również w intencji rodziny Małgosi +++
  • Wielkie dzięki, Małgosiu za wieści.
  • Haku też wielkie dzięki, ale dbaj o siebie, żebyś miała czym karmić.
  • O 16 w Aachen w ewangielickim kosciele modlitwa 30minutowa za Dziewczynki i jej rodzine pastor dzwonil i pytal o imiona podalam ...Malgosiu trzymajcie sie modlimy sie za was...Bog ma was w swojej opiece pozdrawjamy
  • Możemy teraz odmówić Anioła.
  • Bereniko, dołączam z Aniołem
  • dołączam z Aniołem
  • [cite] Małgorzata32:[/cite]


    PS. Ci, którzy widzieli wrak samochodu jednogłośnie twierdzą, że to CUD, że wszyscy żyjemy...

    bo właśnie z takich małych cudów życie się składa...bądźmy uparci, nachalni...nie odpuścimy Panu Bogu ani na chwilę...będziemy wręcz UPIERDLIWI w swoich prośbach...
    Nasi Aniołowie wciąż w naszym imieniu się modlą i otaczają opieką dziewczynki...

    Wciąż powtarzajmy JEZU UFAM TOBIE!!!
  • Dowiedziałem się, że Msza w intencji Weroniki została odprawiona także w kaplicy Domu Lekarza Seniora w Warszawie.
  • Małgosiu - pamiętamy *
  • my tez nieustająco +++
    dzisiejsza Msza i Komunia w Waszej intencji
  • Dołączam do modlitwy z całą moją rodziną.... Wczoraj nic nikt mi o wypadku nie powiedział.... A przecież wczoraj w naszej szkole/ do której chodzi syn Małgorzaty/ było odprawiane skupienie adwentowe.... :( Proszę wszystkich moich przyjaciół, współbraci o modlitwę. Także znajome siostry zakonne, zakonników i księży.
  • Ja też dopiero teraz dołączam +++

    Msza Św. i Komunia za całą Waszą rodzinę
  • Agnieszka82 prosila by napisac, ze nieustannie modli sie z rodzina za Małgosie i rodzine.

    Nie moze wejsc na forum. Nie wie dlaczego.
  • Dzisiejsza Komunia była za Wasza Rodzine...
  • Właśnie się dowiedziałam. W Waszej intencji moje nocne czuwania od dzisiaj do skutku.
  • Wczoraj bym napisała w wątku- mam dość.
    Napiszę tutaj-
    Wczoraj o godz 17.50 mój syn miał wypadek...
    Nic Mu się nie stało -auto skasowane.
    Stało się to k.domu wpadł w poslizg gdy do garażu miał wjeżdzac a chciał uzupełnić oleje i inne płyny.
    Jak rozkraczyło nam się 22letnie męża szef pożyczył nam swoje bym miała czym dzieci wozić do szkoły oddalonej 2 i pół kilometra...
    po jakimś czasie dał nam na raty to-które pożyczył a którego już nie ma.
    Ale to wszystko jest niczym w porównaniu z tym co Małgorzata .
    Ciągle sprawdzaliśmy czy z synem w porządku wszystko.
    Wszystkie niepokoję,noc nieprzespana wszystko co tylko można ofiarować -ofiaruję o szybki powrót do zdrowia dziewczynek.
    I o siły dla Małgorzaty i Jej rodziny tak ciężko doświadczonej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.