Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

1910121415188

Komentarz

  • Małgosiu jeśli Ci to pomoże to moja siostra również miała poważny wypadek samochody (mając 15 lat) miała pękniętą czaszkę w dwóch miejscach, przetokę (?!) coś co sprawiało, że nerwy koło oka uciskały i oko jej "wypływało", rękę wyrwaną ze szpiku kostnego i obrażenia wewnętrzne. Śpiączka farmakologiczna trwała ok tygodnia.... I tylko dzięki modlitwom ludzi dobrej woli, Eucharystiom w jej intencji - dziś moja siostra studiuje i jest zdrowa. Po wypadku została jej mała niepełnosprawność (np. nie widzi na jedno oko).

    I powiem Ci że jak wypadek miał miejsce 21 listopada (też tomografia wykazywała jedno a po natychmiastowej operacji i otworzeniu siostrze głowy lekarze dziwili się, że wcale nie było aż tak źle - Moja mama cały czas była przy niej i przed operacją błogosławiła ją wodą z miejsca objawienia się Matki Bożej). Tak siostra wigilię spędziła już z nami - dostała przepustkę!!! Wiele cudów miało miejsce w tamtym czasie.

    Teraz jak czytam o tym co się stało z Wami to ściska mi się serce i mam łzy w oczach. Tamten czas był dla nas bardzo ciężki. Wiem doskonale co przeżywasz... Modlę się za Twoje córki i błagam Pana żeby dla Was był tak samo łaskawy jak był dla mojej siostry! Moja rodzina również zapewnia o modlitwie!

    Bądź silna i pamiętaj, że wszyscy tutaj się za Was modlą!

    trwam na modlitwie w intencji Twoich dzieci i Was +++
  • O 14 Msza Sw. w Alzey, intencja o uzdrowienie Oli i Weroniki.

    Po naszej Mszy poszlam do zakrystii (wczoraj niestety nie dorwalam ksiedza telefonicznie) i powiedzialam, jaka jest sytuacja. Ksiadz sprawdza terminy, mowi, ze wszystkie Msze juz maja intencje, ale w takim razie dopisze w kalendarzu dla drugiego ksiedza, ktory zaraz jedzie do Alzey - zeby dolaczyc do modlitwy wiernych. Patrzymy - a tu dla tej Mszy nie ma jeszcze intencji! Jedna jedyna wolna i to taka zaraz...
  • Dowiedziałam się wczoraj w nocy...
    Przekażę prośbę o modlitwę dalej...ciągle myślami i sercem jestem z Wami, Małgosiu...

    Do wszystkich:

    Jak pewien dominikanin, na spowiedzi, dowiedział się, że jestem w ciąży i mam raka, powiedział" Mój Boże...proś..."Proście a będzie wam dane","Szukajcie, a znajdziecie", "Pukajcie, a otworzą wam""
    Myślę, że teraz wszyscy to właśnie robimy...ale pamiętajcie o zaufaniu, tak po ludzku, o to trudniej...Proszę, jeżeli ktoś z Was, jeszcze tego nie zrobił, niech odda życie i zdrowie dziewczynek w Najlepsze Ręce...Jezusa Chrystusa... i ..powie z przekonaniem i "od serca"
    "JEZU UFAM TOBIE".
    No i przepraszam,że wtrącam się ...nie chcę nikogo pouczać, ani napominać...ale to wydaje mi się bardzo ważne!!!
    Dzisiejsza Msza Św. i Komunia ( naszej całej rodziny )w intencji powrotu do zdrowia dziewczynek, niech Aniołowie Stróżowie Weroniki i Oli czuwają nad lekarzami i ich metodami postępowania!
    Nieustająco+++
  • Ja już z dziećmi po mszy i komunii św w intencji dziewczynek.
  • Dzisiejsza msza św. z mężem i maluchami w intencji dziewczynek i ich rodziny.
    Nadal +++

    Rozesłałam smsy z prośbą o modlitwę do znajomych kapłanów...
  • Dzisiesza msza w Waszej Intencji i koronko też - Jan Paweł II jako patron sam sie ciśnie na usta , więc go wzywamy

    Nieustająco +++
  • Ja też dzisiaj przyjęłam Komunię w Waszej intencji. +++
  • i moja dzisiejsza Komunia też w intencji dziewczynek i całej rodziny Małgosi +++
  • Założyłem wydarzenie na FB poświęcone modlitwie za Weronikę i Olę:

    http://www.facebook.com/events/263562227030939/

    Zapisujcie się, zapraszajcie znajomych!
  • Wysłałam zaproszenia do znajomych na FB, rozesłałam także SMS-y z prośbą o modlitwę. Dzisiejsza Msza Święta i Komunia za Małgosię i jej Rodzinę.
  • Gosiu
    ++++++++
  • W Godzinie Miłosierdzia +++
  • przyłączamy się +++++++
  • jutro nasz spowiednik ofiaruje swoją pierwszą mszę Św. w intencji rodziny Małgorzaty.
  • [cite] Maciek:[/cite]Założyłem wydarzenie na FB poświęcone modlitwie za Weronikę i Olę:

    http://www.facebook.com/events/263562227030939/

    Zapisujcie się, zapraszajcie znajomych!


    Bardzo dobry pomysł...juz wydarzenie dodałam.Zrobi to także mój mąż, który ma chyba z 1000 znajomych...
    Myśle,ze im wiecej osób będzie sie modlic...tym owoce będą wieksze.

    Cały czas myślę o nich +++
  • + Uzdrowienie chorych módl się za nami
  • Dominikanie irlandzccy tez zabieraja sie za modlitwe. Malgosiu dziekuje za relacje I dziewczyny,no wszyscy- jestescie wspaniali! Nadal nieustannie +++
  • [align=center]Niepokalana Matko Wielkiego zawierzenia-
    oddajemy się Tobie bez zastrzeżeń...[/align]
  • pamiętamy ++


    dzisiejsza Msza Św i Komunia za rodzinę Małgosi
  • Pamiętamy.

    +++

    Przed chwilą odmówiliśmy wspólnie z dziećmi Różaniec.
  • Chciałam tylko napisać, że sama mam za sobą poważny wypadek we wczesnym dzieciństwie, miałam bardzo poważny uraz czaszki, były małe szanse, że przeżyję, potem były podejrzenia, że będę miała niesprawny mózg, potem duże kłopoty w nauce, padaczkę, a z Bożą pomocą wyszłam z tego bez większych problemów. Wtedy też i rodzina i przyjaciele modlili się za mnie (ja tego oczywiście nie pamiętam, ale wiem z opowiadań mamy), msze za mnie były odprawiane.
    Nie można stracić nadziei.
  • Komunia Św i rodzinna Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji dziewczynek i całej rodziny Małgosi.
    Boże Wszechmogący przez wstawiennictwo Twej Najświętszej Matki powierzamy Tobie Weronikę, Olę i całą rodzinę.
    Jezu ufam Tobie!

    Bł. Janie Pawle II módl się za nami.


    PS. Rozsyłajcie wici- żeby się inni modlili, ale też żeby mogli zobaczyć, że Pan Bóg działa naprawdę.
  • [cite] maniek:[/cite]Przekazałem prośbę z intencją do szkoły św. Franciszka, zaraz zaczynają Mszę, mój Jurek , Zosia i Basia oraz Felek poszli do szkolnej kaplicy, Komunię św. przyjmą w intencji Weroniki i rodziny.

    Mańkowe dziewczyny pięknie się spisały, poszły do ojca dominikanina i dzisiejsza Msza św. w Szkole św. Franciszka również była w intencji Weroniki.
  • OT. Małgosiu, przekazuję sugestię w sprawie laktacji od osoby ze znajomością tematu: "wydaje się, że pomogłyby po prostu możliwie mocne środki uspokajające- stres hamuje wydzielanie mleka. Małemu, podane doraźnie, nie powinny zaszkodzić."
  • Dzisiejsza Komunia Święta, różaniec w Waszej intencji +
  • Prosto z Watykanu przed chwilą dostałam-była modlitwa przed Grobem Jana Pawła II za Małgosię i Jej bliskich, zwłaszcza za dziewczynki. Wszędzie są przyjaciele, którzy obiecują pamiętać.
  • Dominikanki w Kielcach też szturmują Niebo.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.