Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

1131132134136137188

Komentarz

  • edytowano maja 2013
    Od dwóch dni cała aktywność ruchowa Weroniki sprowadza się do...































    jazdy na rowerze :)
  • Małgosiu, cudne wieści!!!!

    Dzielna dziewczynka i Wy też dzielni!

     

    @};-
  • edytowano maja 2013

    Wykasowałam, bez sensu był wpis.

    Małgosiu, pozdrawiam i modlitwą obejmuję +

  • rower to jest świat ...
  • Ale czad!!!!! Brawo Weronika! Brawo!

    Brawo Rodzice też

    :P
  • Podziwiamy z małżem rower! I cieszymy się z formy Weroniki.
  • Weronika super.  :)>-
  • Cieszę się bardzo i z Kaszub pozdrawiam.
  • Wow! To niesamowite w jakim tempie ta dziewczyna robi postępy!  Mówcie sobie co chcecie. :x 
  • piękne :)
  • suuuuuper! i widać, że jej ta jazda daje radość :)
  • Oj daje! I wolność. Bo Ona przecież wciąż jeszcze nie chodzi samodzielnie. A na rowerze może jeździć.
    Niesamowite, prawda?
  • A ostatnio oglądałam stare zdjęcia. I porównywałam "tamtą" Weronikę i Tę. To są dwie różne osoby.
    Nie mogę oprzeć się refleksji, że wiele przez ten wypadek straciła. Kto ją zna, ten wie, jaką była energiczną dziewczynką. Te doświadczenia ją "spowolniły".
    Ale myślę, że też coś zyskała. Na pewno bardzo dojrzała. Rzekłabym nawet, że zabrakło w jej życiu pewnego etapu- etapu przechodzenia z beztroskiego dzieciństwa w wiek nastoletni ze wszystkim i problemami właściwymi temu wiekowi. Ona jest od tego wszystkiego siłą rzeczy odcięta. Ona ma teraz inne problemy niż większość jej koleżanek. Poważniejsze problemy.

    Ona wie, że jest niepełnosprawna. Ale nie buntuje się na to. Jednak tęskni za sprawnością I z całej mocy walczy o nią.
    A najlepsze jest to, że Ona głęboko wierzy, że tak kiedyś rzeczywiście bedzie.
  • A najlepsze jest to, że Ona głęboko wierzy, że tak kiedyś rzeczywiście bedzie.
    Będzie, będzie ... ma rację
    Wiara czyni cuda!!!

    Podziwiam jej hart ducha.
  • edytowano maja 2013
    Z radością! +++
  • edytowano maja 2013
    Dla wiernych fanów Weroniki mała niespoodzianka...

    12.05.2002...Wczoraj obchodziliśmy rocznicę ważnego wydarzenia- Chrztu Weroniki. Na wspominki mnie naszło...
    :D

    Poznajecie?







  • edytowano maja 2013
    Kolejny mały sukces...
    Kolejny krok (kroki) do samodzielności...
    Dziś po raz pierwszy Weronika samodzielnie (trzymając się poręczy) zeszła z mieszkania na dół, pokonując półtora piętra.
    Do tej pory jedynie wchodziła...
    Sama z siebie jest bardzo dumna.
    :D
  • :-h+++
  • edytowano maja 2013
    Wczorajsze kolejne badanie   Weroniki pezez panią profesor neuropsycholog w CZD wykazało, że psychicznie i intelektualnie Weronika funkcjonuje dobrze i nie ma deficytów :D
    Nad  sprawnością fizyczną wciąz pracujemy... 
  • Małgosiu, cały czas za Weronikę i za was +++
  • Małgosiu, wspaniałe wieści!!! +++
  • Cudownie:D
  • Te wyniki, o których piszesz to rewelacja. Wielka łaska Boża i odpowiedź na nasze modlitwy.
  • na rowerze tryska radością :)

    niewiarygodne!!!!!



    cud
  • edytowano maja 2013
    Zatkało mnie.




















    Dopiero dziś (świadomie) doczytałam w dokumentacji medycznej, że Weronika była "oceniona na miejscu wypadku na 4 punkty GCS", co oznacza odmóżdżenie.



    I tak się zastanawiam...Jak to możliwe?
    Bo...Tak naprawdę to nie jest możliwe...


    Bo...
    Albo tamta ocena była błędna...

    albo...
    TO OD POCZĄTKU BYŁ CUD!



Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.