Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

12324262829188

Komentarz

  • Uff, annaomario- raz sie udało. Ja już swój tez przygotowałam, ale jak ty pożyczasz to też dobrze:).

    Malgosiu, ja tez czuję spokój i pewność, ze z tego doświadczenia wyjdziecie wygrania. Nieustająco +++
  • Małgosiu, +++, szczególnie za Olę.
  • Maćku ja też proponowałam ODDANIE, ale Małgorzata nie chce bo ma, ale nie może teraz jej ściągnąć ze wsi. Chce POŻYCZYĆ na miesiąc albo dwa.
  • To niesamowite....

    Dzwoniła właśnie do mnie siostra Sara (ze Zgromadzenia Uczennic Krzyża) do której wysłałam wiadomość z prośbą o modlitwę, mówiąc, że wiele osób z tego forum i innych takową wiadomość do niej wysłało. Siostra ponadto zna Małgosię!

    Niesamowite jest to, jak ludzie jednoczą się na modlitwie.

    Nie dość, że wiadomość dotarła do szczecińskich sióstr, to jeszcze obiegła niemal cały świat.

    Siostra Sara zapewnia, o modlitwie całego zgromadzenia.

    W tej intencji została też odprawiona dzisiejsza Msza z udziałem gimnazjalistów.


    Wszyscy zapewniamy o modlitwie!
  • Małgosia napisała, że nie ma chwilowo internetu, jakby ktoś chciał się z nią skontaktować, jest pod telefonem.
    Napisała też, że potrzebuje się skontaktować z prawnikiem, nasłałam na nią Ankę.
  • Ja tez niedlugo bedę odcieta od internetu.
    O modlitwie pamietam.
  • No mi Uczennice Krzyza tez napisaly,Ze bardzo sie modla:-)
  • Cały czas kochani +++
  • Zapodałam w świat mailem do kilku znajomych z prośbą o przekazanie do wspólnot i zakonów +
  • za pół godziny Koronka +++
  • Zaraz Koronka do Miłosierdzia...
  • jesteśmy właśnie chłopcy wrócili ze szkoły +++
  • Koronka z Radiem Niepokalanów za Was +
  • Dziś też 22?
  • Rozmawiałem przed chwilą z Małgosią, miała dobry głos i dużo wiary.Chwała Panu!
  • Jestem...jestem...
    Po raz kolejny dziękuję za wszystko...Miałam przynajmniej 10 propozycji dostarcznia wózka i tyleż samo kombinezonu...:bigsmile:. I to także od ludzi spoza naszego forum czy sternika:shocked:. (Co by sugerowało, że poczytalność tego forum w ostatnich dniach znacznie wzrosła). JESTEŚCIE NIESAMOWICI!!!Normalnie na drugi raz będę się bała o cokolwiek poprosić, bo jak widzę doprowadza to do kłotni, kto był pierwszy...:wink:
    A poza tym ta popularnośc mnie przytłacza...

    Jeśli zaś chodzi o dziewczyny, to dziś bez większych zmian. Znaczy się dobrze. No bo przecież nie może być inaczej...
    Tylko ta Ola taka cierpiąca...Dziś ja przejmuję nocny dyżur. Pogadam z lekarzem nt zwiększenia jej dawki leków...
    Misiek też dziś już spokojniejszy...A babcia Ania rewelacyjna! Ogólnie wszystko pod kontrolą...

    B??G JEST WIELKI!!! A my tacy niegodni...:shamed:

    No i jeszcze coś Wam powiem...



















































































    MAM WSPANIAŁEGO MĘŻA!!!



    (Ps. Będę dziś o 18 na Mszy św w Józefowie)
  • Jeśli zaś chodzi o dziewczyny, to dziś bez większych zmian. Znaczy się dobrze. No bo przecież nie może być inaczej.../i]

    No pewnie :bigsmile:
  • Roraty wieczorne to może nie wielkie poświęcenie ale i one i Komunia św w Intencji Oli I Weroniki i waszej rodzinki Małgosiu.
  • +++
    Małgosiu, okrutnie się wzruszyłam, zwłaszcza tym na końcu... hug-emoticon-7.gif
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.