Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

12425272930188

Komentarz

  • Właśnie odmówiliśmy rodzinnie Koronkę przy wieńcu.
  • W naszym kościele w Nowennie do MB Nieustającej Pomocy jedna z intencji: o zdrowie dla Weroniki i Oli.
  • Wróciłam z Kościoła...
    I poczułam nagłą potrzebę podzielenia się z Wami tym, co mnie uderzyło w kazaniu...

    "CZY BĘDZIECIE UMIELI NIE ZEPSUĆ TEGO, CO W WAŚ SIĘ ZACZĘŁO?"

    No właśnie... CZY BĘDZIEMY UMIELI NIE ZEPSUĆ TEGO, CO W NAS SIĘ ZACZĘŁO???

    Z tym pytaniem muszę zmierzyć się sama... I z tym pytaniem chciałabym też zostawić Was wszystkich modlących się za Olę i Weronikę...

    Lecę do szpitala...
  • [cite] Barbara:[/cite]+++
    Małgosiu, okrutnie się wzruszyłam, zwłaszcza tym na końcu... hug-emoticon-7.gif
    oj... ja też :cry: wspaniale!!!!
  • Czy będę umiała nie zepsuć tego co w nas się zaczęło....
    Ja oprócz pieszych pielgrzymek i rekolekcji nigdy nie modliłam się tak intensywnie, nigdy nie byłam większości dnia na myślach zwróconych ku Bogu i błagających o cud życia dla dziewczynek zwłaszcza Werki... I nie chcę by to minęło. Znaczy żeby minęło to w pełni zawierzenie Bogu, że będzie dobrze. Że wszystko w Jego rękach i że sama jestem w centrum Wielkiej Sprawy....
    Wierzę, że jak Weronika się obudzi i wyzdrowieje z całą rodziną, to moje zawierzenie i częsta modlitwa pozostanie.
    Chcę tego nie zepsuć... bo tak jest przecież łatwiej :bigsmile:
  • i ja bardzo dziękuję za to ogromne świadectwo
    +
  • kochani 22 jak zawsze my jestesmy....
  • my też o 22!

    @Małgosiu, bardzo się cieszę ze wszystkiego, co dobrego się tu dzieje - bo mam poczucie, że to się przenosi na inne rejony forum :bigsmile:
  • W Konstancinie Msza za dziewczynki w Parafii Św. Józefa ( przy fabryce papieru) w piątek o 7.00. A poza tym nie piszemy często - ale jesteśmy z Wami non stop w modlitwach i myślami.
    Agata&Kuba
  • po 22:00

    +++
  • Już za 3 minuty zaczynamy!
    +++
  • z małym poślizgiem, ale również +++
  • [cite] kerimąż:[/cite]z małym poślizgiem, ale również +++
    z dużym poślizgiem ale również +++
  • Pamiętam+++
  • Pamietam +++
  • Witam wszystkich mój mąż zadał mi pytanie czemu 22? więc wczoraj odmawialiśmy koronkę po 20 wszyscy. Zadałam im pytanie koło 20 pomodlimy się cisza, za chwilę Marysia (najmłodsza) z nad miseczki z płatkami mamo tak modlimy. Pierwszy raz nasz Lolo tak pięknie powtarzał i całego świata.

    "CZY BĘDZIECIE UMIELI NIE ZEPSUĆ TEGO, CO W WAŚ SIĘ ZACZĘŁO?"

    +++
  • Kolejne ranne roraty z czterolatkiem w intencji dziewczynek.
    +++
  • +++
    W tej intencji ofiarowuję wszelkie dolegliwości związane z paskudnym zapaleniem piersi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.