Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rekolekcje dla kobiet 2013

edytowano marzec 2013 w Polecamy
Drogie Kobiety: Żony, Mamy, Narzeczone, Panny i Wdowy oraz te, które muszą życie sobie ułożyć jeszcze raz...

Zapraszam Was na weekendowe rekolekcje dla kobiet, prowadzone przez Siostry Niepokalanki. Jedne odbywają się na zachodzie Polski (Obra k/Wolsztyna), drugie na południu (Ustroń-Hermanice).

Zamiast reklamy, zacytuję jedną z uczestniczek: "Przyjechałam tu jako kura domowa, a wyjechałam jako Pani Domu."

Więcej szczegółów na stronie Sióstr Niepokalanek.

Na temat rekolekcji w Ustroniu udzielam informacji również ja, bo je organizuję :smile:




Ze względu na duże zainteresowanie, dopisuję jeszcze o letnich rekolekcjach.

Letnie spotkania dla narzeczonych i małżeństw, które prowadzi Jacek Pulikowski, odbędą się 15-21 lipca, w Ustroniu-Hermanicach (u oo. Dominikanów).
Więcej informacji
«134567

Komentarz

  • Jeszcze raz ^
    Może komuś się przyda taka informacja.
  • podbijam
  • jasne - to są rekolekcje dla KOBIET - niezależnie od ich statusu
  • ale z dzieckiem nie można co?

    bo ja mam takie co przy cycu....
  • Przy cycu jak najbardziej. Ja raz z takim byłam, a teraz przy cycu organizuję. I zabieram malucha!
  • Juko, jak najbardziej. Kobieta to kobieta, bez wzgledu na stopień udomowienia.
  • Mam ochotę, ale boję się jechać w taką długą trasę samochodem sama- ot co.
  • A bez samochodu jaki tam dojazd?
  • Ja mam roczniaka ,ale tez przy cycu. Nie wiem czy dalabym z nim rade. Zabralabym mame ze soba na te reoklekcje.

    Tez zapytuje o dojazd ?
  • e tam, rekolekcje dla kobiet, ale na pewno mam sobie zorganizować opiekę dla dzieci i przyjechać sama, znam te numery od podszewki. u nas to środek wakacji zimowych,
  • [cite] Rosea:[/cite]Mam ochotę, ale boję się jechać w taką długą trasę samochodem sama- ot co.

    To weź koleżankę. Ja tak jechałam w listopadzie do Obry (prawie 400 km) - z koleżanką i dzieckiem przy cycu :)
  • [cite] Zuzapola:[/cite]A bez samochodu jaki tam dojazd?

    Można pociągiem (z Katowic jeżdżą), albo PKS-em, albo busem.
    Dokładniejsze instrukcje
  • Łyżeczko, a ty będziesz w Hermanicach, bo ja bym chętnie skorzystała, ale z wersji bez noclegów, tylko, ze pierwszy termin prawdopodobnie odpada, ale będę wiedziała po 11.02 jaki mam plan na uczelni. No i jak będziesz tak blisko to moze być możliwość spotkania. A nie wiesz czy jest tam jakaś opcja opieki dla dzieci, bo nie mogę przewidzieć czy maż będzie w domu. To jest jak narazie nieprzewidywalne
  • To ja się chyba zapisze do Obry, muszę pomyśleć do wieczora i porozmawiać z mężem :)

    Gdybym jechała a ktoś chciał dojechać do Zielonej Góry to ja mogę zabrać stąd i dowieźć i odwieźć gdzie trzeba :smile:
  • Aneto, będę. Nie wiem, na ile w wersji weekendowej będę miała możliwość wyskoczyć do Ciebie, bo trochę będę miała na swojej głowie (być może również transport sióstr, itp.)
    Jeśli przyjedziesz na same rekolekcje - bardzo się ucieszę.
    Ale na kawę pewnie będzie więcej czasu w lipcu.

    Edit: O opiekę do dzieci popytam - prawdopodobnie jest to do zrobienia, choć raczej będzie trzeba takiej opiekunce osobno zapłacić.
  • [cite] Bogna:[/cite]e tam, rekolekcje dla kobiet, ale na pewno mam sobie zorganizować opiekę dla dzieci i przyjechać sama, znam te numery od podszewki. u nas to środek wakacji zimowych,

    Bogno
    Latem będą rekolekcje dla rodzin - z mężem jako uczestnikiem i opieką dla dzieci. W środku wakacji :wink:
  • Pani Łyżeczko a te rewkolekcje dla rodzin - można gdzieś poczytać o nich więcej?:smile:
  • Też bym chciała się coś więcej dowiedzieć, bo mąż musi już planować urlop :(
  • Basja - rekolekcje polecam :)

    My w tym roku też się wybieramy.

    tu można poczytać:

    http://www.hermanice.dominikanie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=640&Itemid=233
  • uJa już wszystko wyjaśniła :)
    Jacek Pulikowski na żywo, osoby, które on zaprasza i poleca, oraz cały tydzień wałkowania tematyki małżeńskiej i rodzinnej.
  • Chciałam zrobić rezerwację na wakacje ale mi się nie udało:sad:
  • doczytałam, że na kobiece z potomstwem można


    porozważamy wobec tego :)
  • Aniu, a to czemu? Tam wystarczy maila wysłać.
  • Otrzymuję zwrotną wiadomość, domyślny klijent nie jest odpowiednio zainstalowany.
  • UUU, będziemy działać.
    Póki co możesz jeszcze skorzystać z telefonu - albo poczekać.:confused:
  • Ja to muszę najpierw poinformować mojego męża o moich planach na wakacje. :wink:
    Jestem dobrej myśli. Mi bardzo zależy, żeby on posłuchał Jacka Pulitkowskiego na żywo. My też go tu mamy mieć w Swarzewie, ale Dominikanie w Hermanicach..... już sobie wyobrazam ten klimat. Agnieszko ale tam są jeszcze miejsca. :bigsmile:
  • Aniu, miejsc na polu namiotowym jest mnóstwo (a jakie piękne łazienki!) :smile:
    Natomiast z miejscami pod dachem już jest krucho, trzeba się dowiawywać.
  • Zmieniłam tytuł, bo widzę, że duże zainteresowanie rekolekcjami letnimi jest już teraz.
  • Rozmowa rodzinna przeprowadzona. Nie spodziewałam się takiego obrotu sytuacji. Odrazu było tak. Postaram się jutro dodzwonić i zarezerwować miejsce. :bigsmile:
    I oczywiście szukamy namiotu :bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.