Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kuria kielecka wycofuje intencję mszalną ONRu!

2»

Komentarz

  • Macie OK

     

    Nika - bredzisz kobieto.

  • edytowano maj 2012
    ps. czekam na antypedalską wersję Breivika ------

    to napisal katolik czy tylko jakis antypedalski krusejder z bożej łaski?

    Przekleiłam wyżej to, co napisał w poczekalni Azul i podpisuję się pod tym. Obrzydliwe jest to, co napisałeś, Śpioch.
  • edytowano maj 2012
    A może po prostu widzisz, że to co piszesz, nie trzyma się kupy? Że jedno słowo nie może być równocześnie wulgarne i niewulgarne? Zresztą, czy homoseksualiści sami nie bawią się słowami, nazywając siebie "gejami" (ang. "wesołek")? Czemu mówienie na kogoś "wesołek" nie ma być obraźliwe, a "pedał" ma?

    Oczywiście, że istnieje dużo słów, które jednocześnie są obraźliwe (lub są wulgaryzmami) oraz nie.
    Np:
    świnia, wieprz, osioł i inne zwierzęta 
    pieprzenie (i wiele innych z tego "cyklu")

    Jak można łatwo zaobserwować- słowa te istnieją sobie w znaczeniu neutralnym, a  w zależności od intencji mówiącego i kontekstu- nabierają tych 'drugich' (przenośnych) obrażliwych i wulgarnych znaczeń.

    Niektóre (zwłaszcza te dotyczące czynności seksualnych) z całkowicie neutralnych słów potrafią stać się wyjątkowo wulgarnymi, dlatego nawet ich nie zacytuję bo mimo tego, że takie 'zwyczajne' te słowa, to jednak jakoś mi tutaj nie pasują  (ciekawe, dlaczego...)

    B-)

    p.s. Dlaczego wesołek nie obraźliwy a pedał już tak? Z tego samego powodu, z którego pieprzenie jest wulgarne, a solenie już nie. 
  • ps. czekam na antypedalską wersję Breivika ------

    to napisal katolik czy tylko jakis antypedalski krusejder z bożej łaski?

    Przekleiłam wyżej to, co napisał w poczekalni Azul i podpisuję się pod tym. Obrzydliwe jest to, co napisałeś, Śpioch.
    Nie zrozumiałaś mnie. Każda akcja rodzi reakcję. Jeżeli sodomici nie zaprzestaną swojej "walki" o legalizację homomałżeństw i adopcji dzieci to prędzej czy później nastąpi reakcja. Wahadło wychyli się w drugą stronę. Stan normalny w społeczeństwie to stan pod tytułem "rób to w domu po kryjomu". Gatunek ludzki toleruje homoseksualne zachowania o ile mieszczą się one w granicach prywatności. Jeżeli robi się z nich kwestię społeczną to niestety burzy się homeostazę , stan delikatnej równowagi. Rodzą się napięcia i dochodzi do eskalacji. Pisząc o Breiviku to miałem na myśli. Niekontrolowany napływ muzułmanów i obcego kulturowo elementu doprowadzi albo do upadku cywilizacji białego człowieka albo do niebywałyvh napięć na tnie etnicznym. Inna sprawa, że w Norwegii już dawno społeczeństwo zatraciło instynkt samozachowawczy. W szale tolerancji i walki o prawa przestępców zlikwidowano karę śmierci oraz karę dożywotniego więzienia. Breivik jest bezkarny.
  • edytowano maj 2012
    ps. oczywiście mogą z niego, wbrew faktom, zrobić wariata i zamknąć dożywotnio do psychuszki. Tyle, że jest to działanie wbrew faktom ( w kłamstwie) a wtedy rodzą się kolejne patologie. Vide system sowiecki.
  • Widzisz Spioch?
    Mozna w temacie wypowiadac sie zrozumiale, niewulgarnie i bardzo, bardzo mądrze.
  • edytowano maj 2012
    dla porządku deklaracja ideowa ONR-u:


    Młode
    pokolenie Polek i Polaków zrzeszone w ONR i przekonane o słuszności
    obranej drogi ku Wielkiej Polsce, które dąży do urzeczywistnienia tej
    idei poprzez pracę wychowawczo-ideową pośród całego Narodu, postanawia
    za swój ideowy fundament przyjąć:

    1.
    Cywilizacyjną spuściznę Narodu Polskiego, którą na przestrzeni wieków
    stała się synteza pierwiastków rdzennie polskich i kresowych,
    splecionych harmonijnie, opartych na wspólnej idei państwowo-narodowej i
    dobrowolnie osiągniętej jedności języka.

    2.
    Odrzucenie demokracji jako reżimu wrogiego Cywilizacji Europejskiej,
    który za miernik prawdy przyjmuje wolę większości kierującej się
    najczęściej niskimi pobudkami

    3.
    Oparcie pojęć Sprawiedliwości, Moralności, Sumienia i Honoru na
    doktrynie Chrześcijaństwa jako religii objawionej, a przez to
    wykluczenie oświeceniowej ideologii praw człowieka, które stały się
    świeckim wyznaniem i źródłem mnożących się absurdalnych roszczeń
    społeczeństw, a w szczególności tzw. dyskryminowanych mniejszości.

    4.
    Opowiedzenie się za koncepcją Narodu organicznego i hierarchicznie
    zorganizowanego, w przeciwieństwie do zmitologizowanego dziś
    egalitaryzmu, który przyniósł rozkład tradycyjnych wspólnot i
    naturalnego porządku.

    5.
    Zwrócenie rodzinie, jako najcenniejszej części narodowej wspólnoty, jej
    podstawowych praw i wyłączności w decydowaniu o wychowaniu jej
    najmłodszych członków, które są obecnie zawłaszczane przez system
    socjal-liberalny usiłujący zrównać związek kobiety i mężczyzny z parą
    homoseksualną.

    6.
    Ułożenie stosunków z innymi nacjami wyłącznie poprzez prymat interesów
    Narodu i Państwa Polskiego, a nie państw obcych, międzynarodowych
    zrzeszeń i organizacji.

    7.
    Sprzeciw wobec narzucenia przez rządy panujące na terenie Unii
    Europejskiej i jej członków modelu społeczeństw multikulturowych, jako z
    gruntu fałszywego i niebezpiecznego.

     

     

  • na
    doktrynie Chrześcijaństwa jako religii objawionej

    -------------------------------

    a nie lepiej "na doktrynie katolickiej ..."

  • ps. czekam na antypedalską wersję Breivika ------

    to napisal katolik czy tylko jakis antypedalski krusejder z bożej łaski?

    Przekleiłam wyżej to, co napisał w poczekal byni Azul i podpisuję się pod tym. Obrzydliwe jest to, co napisałeś, Śpioch.
    Nie zrozumiałaś mnie. Każda akcja rodzi reakcję. Jeżeli sodomici nie zaprzestaną swojej "walki" o legalizację homomałżeństw i adopcji dzieci to prędzej czy później nastąpi reakcja. Wahadło wychyli się w drugą stronę. Stan normalny w społeczeństwie to stan pod tytułem "rób to w domu po kryjomu". Gatunek ludzki toleruje homoseksualne zachowania o ile mieszczą się one w granicach prywatności. Jeżeli robi się z nich kwestię społeczną to niestety burzy się homeostazę , stan delikatnej równowagi. Rodzą się napięcia i dochodzi do eskalacji. Pisząc o Breiviku to miałem na myśli. Niekontrolowany napływ muzułmanów i obcego kulturowo elementu doprowadzi albo do upadku cywilizacji białego człowieka albo do niebywałyvh napięć na tnie etnicznym. Inna sprawa, że w Norwegii już dawno społeczeństwo zatraciło instynkt samozachowawczy. W szale tolerancji i walki o prawa przestępców zlikwidowano karę śmierci oraz karę dożywotniego więzienia. Breivik jest bezkarny.



    Ok, przepraszam. Rzeczywiście chyba nie zrozumiałam. Myślałam, że masz nadzieję, że ktoś taki się pojawi. W takim razie nawet zgadzam się z Tobą, że homoseksualna agresywna propaganda może doczekać się w którymś momencie agresywnej reakcji.

    Ja bardzo wyraźnie widze, jak coraz bardziej otwarty antyklerykalizm, walka z Kościołem, relatywizm moralny, gejowska propaganda, itd. wręcz zmuszają mnie do coraz większego radykalizmu i do otwartego opowiedzenia się, po której jestem stronie. I obserwuję to także u innych.
  • "ONR walczy! ONR czuwa! ONR Wielką Polskę wykuwa!"
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.