Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tornister

edytowano sierpień 2012 w Pomagajmy sobie
Szukam solidnego tornistra dla ośmiolatka, czy ktoś może coś polecić?
«13

Komentarz

  • Topgal polecam, widziałam na znajomych siedmiolatkach, przeszły cały rok bez szwanku. I ładne są.
  • Byłam właśnie na stronie Topgalu - plecaki fajne, tylko ta cena...
    Może by chcieli wprowadzić zniżki dla wielodzietnych?
    k.
  • Córka uzywała tornister Herlitza. Nosiła go przez 3 lata i nadal mozna go uzywać, gdyby się córce designe nie znudził  ;). Poza tym mamy umowę z dziećmi, że kupujemy porządny plecak/tornister, ale z załżeniem, że będzie na 3 lata. Umowa z córką tego roku wygasła, więc szukamy teraz porządnego plecaka, a tornister tej firmy mogę z czystym sumieniem polecić  :D
  • Najstarszy ma jakiegoś nonejma z ok 30 zł kupionego w supermarkecie - 5 lat już nosi (os zerówki) i jeszcze ponosi. Fakt, że ostatni rok rzadko używał, bo głównie w domu się uczy. Średniak ma plecak ze sklepu z owadem za 16 zł - trzy lata już mu służy i jest OK, choć wygląda, że już to są jego ostatnie miesiące. Najmłodszy ma jakiś plecaczek, co go mąż dostał jako gadżet od jakiejś firmy i też jest OK. Żaden z tych plecaków solidny szczególnie nie jest, więc nie polecam ale cenowo to mnie one satysfakcjonowały.
  • moja Marianna od 2 do 6 klasy używała 2 plecaków Topgal

    dobrze się piorą, mają dobrze wyprofilowane plecy i porządnie regulowane szelki
    raz zepsuł się suwak - ale to pod koniec 3. roku ekstremalnego użytkowania
  • łaaa te ceny mnie dobiły

    a ja chciałam taki za 40 zł kupić dla mojej chudziny, mały jakiś najlepie, widziałam takie w reserved, ale nie mieścił się do nich format A4 a książki do pierwszej klasy to chyba A4 są? wie ktoś? to ma być Wesoła szkoła i przyjaciele

  • Agatak, A4 musi wchodzić, jak nie podręczniki, to bloki, teczki na prace itd. Nawet oczko więcej niż A4. Inaczej wszystko będzie miało zawinięte rogi.

  • przyjdzie mi zatem nabyć tornister większy niż moje dziecko ;)
  • Dziewczynki nosiły herlitz - duże, wygodne, a przy tym lekkie, ale "wyrosły" z motywu na tornistrach, teraz mają plecaki paso, chłopcy mają tornistry paso. Wojtkowy przetrwał dwa lata zerówki i dalej będzie służył do pierwszej klasy, Maćkowi kupiliśmy taki sam, tylko w innym kolorze. I plecaki i tornistry paso są w porządku. Mają sklep online i outlet na allegro.
  • Zgodzę się z przedmówcami - dla małych Herlitz, teraz też po dwóch latach design się znudził, więc kupimy kolejny, inny, ale tej samej firmy, a ten będzie dla bliźniaka :-) Nie do zdarcia, ładne i lekkie. Starszy nosi plecak Jansport, dostał trzy lata temu, ale plecak ma 30 lat gwarancji, więc zamierza go nosić jeszcze na strudiach :-) Teraz jesteśmy na wakacjach i też się świetnie sprawdza na wałówkę i zakupy! 
  •  Mój w tesco miał kupiony z bohaterem bajkowym i ten rok te ponosi. Czyli w sumie dwa. Od pierwszej lkasy do trzeciej miał z jakiegfoś banku reklamówkę i nosił z uśmiechem i z własnej woli, z piratami plecak oddał tacie.
  • ten JanSport z 30 letnią gwarancją mnie zaciekawił.
    Trochę ceny wysokie, no ale jak taka gwarancja to nie może kosztować 30zł, choć mają w swojej ofercie tez przecenione egzemplarze , trzeba by tylko wczytać się czy te przecenione też obejmuje ta gwarancja.

    Młody 3 lata przechodził z plecakiem z Auchan.
    Taki z Czesiem z "Władcy Móch"- czy jak to tam ;), potrzebowaliśmy na szybko, więc padło na taki bo czarny, płaciliśmy coś ok 80-90 zł nie pamietam już, wiem, że te same w sklepie typu "świat zabawek Brio" były już w okolicy 130 zł. Jak na marketowy okazał się bardzo dobry.

    Ale kupiliśmy też kiedyś - na szybko- bo mój syn o takich sprawach jak zepsuty plecach mówi " za pięć dwunasta" plecak na trening za.....4,90 zł z myślą , ze do końca tygodnia prześmiga z nim na treningi a w sobotę połazimy za czymś "normalnym"
    Plecak za 4,90 zł był noszony na treningi przez prawie 2 lata :D i dziś nawet nie wygląda bardzo źle mimo że swoje przeszedł i był prany w automacie raz na tydzień.

    Z tymi plecakami to chyba trzeba "trafić" dobrze.
     


  • mam do oddania tornister hama step by step wraz z piórnikiem używany ale te tornistry są nie do zdarcia.
    taki model jak ten http://allegro.pl/tornister-hama-step-by-step-i2586241257.html ale z delfinem. kolory granatowo - niebieskie dla chłopca. odbiór osobisty konstancin, warszawa, ewentualnie radom
  • syn używa topgala
    teraz ponosi trzeci rok,a  jest intensywnie użytkowany 
    świetne plecy, szelki, dużo przegródek i schowków 


    właśnie weszłam na stronę topgala, ceny mnie powaliły 

    one chyba się modne zrobiły albo co ,  dwa lata temu  kosztował ok 50 zł 
  • Zakupiliśmy Bagmaster. w necie niestety go nie było ale udało nam się w pewnym małym papierniczym upatrzyć.
  • edytowano sierpień 2012
    .
  • W Vabbi jest spory wybór plecaków - przecena.

  • oddam plecak, jak wyżej


  • Już jestem. pewne rozwiązania są tam b. fajne, nigdzie indziej takich nie widziałem.
  • http://allegro.pl/tornister-wrozki-dzwoneczek-disney-plecak-dwc130-i2532435684.html
    taki córce kupiliśmy, tyle, że w sklepie o 35 zł taniej i z obrazkiem myszki mini. Wydaje się solidny i doskonale pasuje na plecy 4,5 latki .Żal tylko, że w wieku szkolnym już jest :(
    @Bea, 4,5 latka do szkoły? 
    Znaczy do zerówki? Ale ta chyba jest nieobowiązkowa?
  • nikt nie potrzebuje tornistra?

  • Jadwigo, aktualne. Jeśli pasuje, z opisu powyżej, to daj znać.
  • podbijam bo szukam
  • Ala, bardzo chce mieć taki z kółkami
    ktoś może coś polecić?
  • Oddam w potrzebujące ręce taki:
    image
    Używany. W stanie dobrym. Tylko tych odblasków na kieszeni już nie ma.
  • draconessa
    ja miałam taki skórzany. trzydziesci lat temu. I bardzo go nie lubiłam bo inni mieli bardziej kolorowe.

  • Przede mną też zakup: tornistra i plecaka dla chłopców. Co z normalnymi rysunkami...
  • Ba, ja tez mialam podobny lat temu ponad trzydziesci:) Ale wtedy gust mialam inny:)
  • edytowano czerwiec 2013
    Nasi nosili herlitz i niestety, suwaki za słabe. :-(

    A. miał taki i to w ogóle było kijowe rozwiązanie, bo suwak trzeba było bardzoo równo ciągnąć, bo taki rodzaj klapy był. Nosił trzy lata, ale powiem że A. był dzielny, bo ten tornister wkurzający....

    O taki (model Soft Sac):

    image



    Na pewno zmienię firmę w tym roku.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.