Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sprawdzony produkt, polecam!!!

245

Komentarz

  • Było już gdzieś chyba ale potrzebuję sprawdzone żelazko, moje niedługo padnie

    dzieci kilka razy zwaliły na podłogę :-(

  • Było już gdzieś chyba ale potrzebuję sprawdzone żelazko, moje niedługo padnie

    dzieci kilka razy zwaliły na podłogę :-(

    Aśka jak padnie to będziesz mieć więcej czasu :Dwiesz ile na prasowanie energii swojej musisz zużyć???
  • edytowano lipiec 2013
    image

    siemens ts11xtrm 
    Używam od pół roku.

    Chciałam kupić stację parową, ale uznałam, że lepiej nie zagracać domu wielkim sprzętem. Ma mocne uderzenie pary. Zaczęłam nim prasować pościel, którą wcześniej nosiłam do magla.  Ma długi sznur.  
    Lubię nim prasować.
  • Nie tylko z zaścianka ;) Osobiście (jak mam jakąś kasę, rzecz jasna) korzystam z almy24 (poznanej na orgu, bo jakżeby inaczej? ;) ), przede wszystkim ze względu na wodę mineralną. Kupowanie po jednej butelce mnie wkurza, a tak - biorę parę zgrzewek i luz.
    W dobrych godzinach darmowa dostawa już przy 50 zł :)
  • Świntuchy!
    :-L
  • edytowano sierpień 2014
    Szukam majtek dla dziewczynek w wieku 7-10 lat. Przejrzałam prawie całe allegro i nie znalazłam. Fason tradycyjny, rozciągliwa dzianina bawełniana, z gumkami w tunelikach co daje pewność, że gumka się nie odpruje przy pierwszym praniu. No ewentualnie z gumkami przyszywanymi ale sprawdzonymi pod kątem odpruwania się.
    Jakie polecacie? Czasem trafiałam na takie majty w lumpeksie. Angielskie marki.
  • Ja mwm m.in z Tesco z f&f tanio i dobre są...
  • My też mamy gacie z Tesco, ale też z Lidla i jakieś brytyjskie z Allegro, wszystkie są ok. 
  • Moja znajoma chwali pepco...
  • edytowano sierpień 2014
    Też kupowałam na targu ale zwykle to były gacie jednorazowe. Gumki się odpruwały. Raz nawet kupiłam w 5 10 15 myśląc że będą lepsze a tu guzik!
    Potrzebne mi gacie które wytrzymają noszenie przez dwie córki.
  • A ja ostatnio kupiłam mojemu synowi w Pepco-w trójpaku po 6,99zł.Wzięliśmy 12par bo bawełna była dobrej jakości,nie jakaś cienizna,żywe kolory,wszywane gumki.Wcześniej kupowałam w C&A.Z dziewczynkami nieco gorzej,bo majtki mają najczęściej gumki"prujki",co po kilku praniach się smyczą.Mojej najstarszej kupiłam w Mark&Spencer,klasyczny fason,chociaż gumki przyszywane,takie koronkowe,nic się nie pruje,a chodzi w nich na okrągło od półtora roku-tylko drogie!!!Ale następne chyba też tam kupię,bo inne znaszamy bardzo szybko przez te gumki.
  • @Bea skusiłaś mnie na zakupy  w dodomku.pl   Już zrobiłam. Fajnie zrobiona strona, produkty w dobrej cenie....i super tania wysyłka. Nakupowałam makaronów, mąki itp.   Też mam daleko do sklepu więc jak policzyć kasę na benzynę...to wysyłkowe zakupy tańsze i nie trzeba dźwigać. 
    Dzięki 
  • Gacie z tesco są dobre te czarne dla kobiet, ale dziewczęce kupiłam kiedyś dla siebie to mi się zrobiły takie luźne nie przylegające były białe w paseczki chyba. 
  • Kiedyś kupilam na wyprzedaźy w mothercare i młoda chodziła w nich i chodziła i chodziła...i nic! Gumki super, aplikacje się nie sprały, bardzo fajne były.
  • Polecam do odplamiania mydełko Dr. Beckmann. Zostało mi polecone, sprawdziłam, działa. Kupione w Rossmanie
  • edytowano sierpień 2014
    Tak @M_Monia chyba  wlipcu ukazał się artykuł o kremach.


    Z artykułu:

    Hiszpańska organizacja konsumencka przeprowadziła test kremów przeciw zmarszczkom. Okazuje się, że najskuteczniejszy specyfik oferuje Lidl za 2,99 euro.

    Nie było to badanie jak te, które często przeprowadzają same firmy kosmetyczne gdzie krem testuje jedynie kilkanaście kobiet. Hiszpańska Organizacja Konsumentów i Użytkowników (OCU) przebadała 14 różnych komsetyków na 995 kobietach, które używały kosmetyków przez miesiąc. Hiszpanie sprawdzali jak dobrze kremy nawilżają skórę i wygładzają zmarszczki
    - Jesteśmy zaskoczeni, ale nie aż tak bardzo. Wygrana naszego kremu potwierdza wiadomość, którą chcemy przekazać - jakość nie musi być droga. Jeśli produkt jest kiepski, to klient po prostu nie kupi go ponownie - powiedział przedstawiciel hiszpańskiego Lidla mediom.

    Przeanalizowali zarówno te z najniższej półki cenowej jak i topowe marki. Wyniki były nie tylko zaskakujące, ale i nie pozostawiają żadnych złudzeń. Krem z Lidla o nazwie "Cien Crema de Dia Q10" uzyskał najlepszy wyniki z 64 punktami na 100 możliwych. 

    Drugie miejsce zajął "Eucerin Hyaluron Filler", którego cena waha się od 26,90 euro do 39 euro. Zdobył 61 punktów. Reszcie nie poszło tak dobrze. Okazuje się, że nawet kremy z najwyższej półki cenowej miały za mało aktywnych składników - retinol, kolagen i koenzym Q10. O ironio, to najczęściej ci najwięksi producenci skupiają się na promowaniu ich dobroczynnego działania. 

    Jak poinformowało nas biuro prasowe Lidla również w asortymencie polskiej sieci znajduje się krem Q10 marki CIEN. Cena kosmetyku to niecałe 9 zł, a producentem na rynek polski i hiszpański jest ta sama firma. 

    sama zaraz podjechałam do Lidla po te kremy :))

    Osobiście wolę ten na noc, lepiej i szybciej się wchłania co dla mnie ważne z rana, kiedy wszystko robię w biegu


  • Nie wiem czy zdjęli, rzadko bywam w Lidlu - nie po drodze mi jest
    Raczej skłaniałabym się ku temu, że poszedł im cały zapas
    Bo u nas w przeciągu 2-3 dni wyprzedali wszystko co mieli!

    Pewnie wrzucą.
    Choć jak już fama poszła, to pewnie  będzie bitwa w dniu dostawy :))

    Raz przez przypadek byłam w Lidlu akurat w dniu dostawy spodni z dresu
    matkooooo co tam się działo, zachowanie tych ludzi to jak totalna dzicz!
    Przepychanie, podkradanie sobie z koszyków, wyzwiska, eh :))
    No ja się uśmiałam trochę

    Lidlowski Cien ma bardzo fajne pomadki matowe- też grosze kosztowały i nie bardzo wierzyłam, ze to coś fajnego, jednak koniec końców okazały się bardzo fajne i bardzo trwałe
    Można je tu przyrównać do pomadek z Revlon jeśli chodzi o jakość :)

  • @M_Monia

    Wiesz, jak już się pojawią zmarszczki to na krem za późno ;)

    Stąd też powszechna nazwa - kremy przeciwzmarszczkowe :)
  • @M_Monia

    Komentarz pod artykułem:

    Spokojnie z wiarygodnego źródła wiem, że krem wróci po ok. 5-6 miesiącach do sprzedaży jako ... nowy produkt no i oczywiście w nowej, droższej cenie. Wiadomość od zaprzyjaźnionej ekspedientki, mają odgórny zakaz wypowiadania się temat tego kremu. Marketing i jeszcze raz marketing

    Powiem tak, raczej bym się nie sugerowała tym co piszą w komentarzach na zeberce.
    Portal znam, przeglądam i czasem aż m,nie krew zalewa przy tych komentarzach :)

    Damy się zaskoczyć czy pojawią się w dotychczasowej wersji, czy w nowej wersji czy nie ukażą się w ogóle.
    Kremów jest pod dostatkiem w drogeriach ;)
  • M&S gacie bardzo dobre:-)Podobnie biustonosze.
  • szukam formy do pieczenia ;niezniszczalnej, nie-teflonowej    ...znalazłam z Ikei  ( jak wyżej )  na allegro. Może ktoś ma??? Jakieś propozycje?
  • Też mam taką blachę, rzadko używam - raz w roku na pieczenie piernika ;) ale dobrej jakości jest (mam też mniejszą z tej serii z ikea, której używam mega mega często i się nie niszczy...(od lat 4 używam średnio raz-dwa w miesiącu, czasem częściej rzecz jasna)
  • Ja mam podobną blachę i często wrzucam w nią jakieś zapiekanki i narazie się sprawdza :)
  • Ja wszystkie blachy "wykańczam" w zmywarce.
  • Spokojnie
    z wiarygodnego źródła wiem, że krem wróci po ok. 5-6 miesiącach do
    sprzedaży jako ... nowy produkt no i oczywiście w nowej, droższej cenie

    ja to  słyszałem  ale jak koncerny farmaceutyczne robią z lekami 
  • albo starą, żeliwną gęsiarkę emaliowaną  :x
  • @Bea, Rodzice mają ten sam dywan :-D
    A Tenzi Tata stosuje, tylko akurat środki do mycia aut.
  • Ja tu nie mogę zagłądać.....

    Hahahaha Kupilam już rekomendowany mop z tego wątka ( mąż sie nim zachwyca...ja też , blachę, i teraz muszę prosic Was zebyscie polecili mi prześcieradło na gumce, ktore nie trzeba prasowac, można prać w wysokiej temp i suszyć w suszarce. Już wykończyłm 4 prześcieradła. Albo okazuje sie, ze się strasznie kurczą albo robią się małe dziurki.   Fajne kupiłam w LIDLU z flaneli ale juz nie ma...są super jakości. Szkoda, że już nie mają. Prześcieradła potrzebuje do hoteliku więc wytrzymałe muszą być. 
  • Może by ktoś z "naszych " uszył z jakiegoś dobrego materiału? Pewnie faktury potrzebujesz, więc posiadaczka stosownej firmy to @uJa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.