Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sprawdzony produkt, polecam!!!

124

Komentarz

  • żywokost ugotowany na oleju na zmarszczki złamania bolące stawy regeneruje komórki
  • edytowano luty 2015
    Póki zima to szyję można szalem okładać









    potem
    apaszka zostaje


    ;)


    edit lit
  • Teraz kurtki w lidlu dziecięce narciarskie są za 14, 99
    W moim Lidlu zostaly tylko kaptury :))
  • od 13 minuty
  • Dzięki. Wypróbuję ziaja. Może kiedyś avene, ale najpierw muszę mieć próbkę albo z kimś się umówić, że mogę oddać, gdy nie będzie dobry. Niestety większość kremów kupowałam i oddawałam.
  • @mamababcia jak w aptece porosisz o probki, to powinni dac (jesli maja), ja tak testowalam emolienty dla dzieci.
  • O, dzięki za radę.
  • @rusalka dzięki za info - Mąż kupił dzisiaj najmłodszej fajną kurteczkę w Lidlu :)
  • A te kaptury, to tak serio zostały? Bo mój syn zgubił kaptur na zimowisku :( Od lidlowej kurtki właśnie...
  • @mamababcia,możesz ze mną, ja lubię ziaję i mi służy. Pod warunkiem,że nie będzie to krem dla jakiegoś przedziału wiekowego tylko uniwersalny. Jeśli nie podpasuje Ci,mogę odkupić od Ciebie.
  • @Gosia5 tak, byl kosz z 10 moze kapturami, ale znajac zycie, to kupic sie nie da. Kiedys cos chcialam kupic, mialo metke, mialo cene, ale na kasie nie wchodzilo, powiedzieli, ze pewnie juz z systemu wycofane. A kaptury nawet kodow nie maja. Jak bede w Lidlu to moge sprawdzic, czy jeszcze sa I spytac, a Ty mozesz mi napisac jaki kolor byl kurtki. Tylko chyba te byly od raczej malych kurtek dzieciecych.
  • Bylam w Lidlu, no I juz kaptorow nie ma. Ale moj Lidl jest tak specyficzny, ze wszystko co poloza sie sprzeda, o ile przejdzie przez kase. W czwartki I poniedzialki omijam wielkim lukiem przed poludniem, wole glodowac, bo normalnie sie bija o towar.
  • Gdyby komus lupiez doskwieral, a Nizoral I inne szampony z ketokonazolem nie dawaly by efektow, to polecam szampon Sebiprox.
    Drogi, ale skuteczny.
  • Na łuszczycową skórę głowy polecam preparat Sqamax apteczny. Bardzo ładnie oczyszcza skórę głowy. Nakładam od 2 do 4 godzin przed myciem głowy i potem zmywam ciepłą wodą i szamponem (używam szamponu Physiogel).

    A na łuszczycową skórę głowy polecam emulsję elo-baza. To chyba polski produkt, niedrogi i bardzo dobry.
  • @rusalka

    Nic Ci się nie dzieje z tymi dresami?

    Nam z siostrą nie przypadły nic a nic
    Gacie się kulkują niemiłosiernie
    sam materiał z typową "dresówką" też coś mało wspólnego
    nic toto nie przewiewne

    :/

    Kupowałyśmy w różnym czasie
    ale jakoś nam się kiepskie trafiły
  • Rusalka, to jak sprawdzisz nowe partie, to daj znac, bo dresik jakis by sie przydal.
  • Silikonowa stolnica z IKEA.
    Swietna! I malo miejsca zajmuje.
  • Dzięki @minka,u mnie temat wkładek i biustonoszy do karmienia na czasie.;-)
  • Kurczę,ale przystępne ceny w tym sklepie @minka. Szkoda ze nie wiedziałam o nim wcześniej.Ale zawsze dobrze wiedzieć żeby polecić innym;-)
  • Szkoda, że u nas sklepu IKEA nie ma
  • w tesco też kupowałam stolnicę silikonową
  • @mamababcia, przypomnij mi sie za jakis czas, mam bardzo blisko do IKEA w Jankach. Moge kupic Ci te stolnice i przeslac. Mysle, ze w grudniu sie wybierzemy :).
  • Dzięki. w mojej najbliższej metropolii Lidl i Biedronka. Tylko ja chwilowo uziemiona jestem i poszłabym na pewniaka jedynie.
    @MonikaN, chętnie skorzystam z twojej propozycji. mam nadzieję, że cena jest normalna. Przypomnę się pod koniec listopada. dziękuję.
  • 22 czy 23 zl, nie jakos zbojecko.
  • Kreta w płynie na całkiem zapchane odpływy polecam, chyba niebieska butelka.
  • Rękawiczki gumowe tylko z Lidla albo rossmanna! Mocne i wytrzymałe! I cena za pidełko 8 zł!
  • Rękawiczki cienkie gumowe, takie różowe miałam jakiś czas temu, nie do zdarcia...nie pamiętam nazwy.
  • edytowano styczeń 2016
    Gdzie warto kupic spodnie dresowe dla chlopcow wszystkie mi zniknely w jednym momencie. Z jednych wyrosl inne przetarl. Zalezy mi na dobrej jakosci. Dobrze nosily sie z h&m a jakies inne polecacie?
  • c&a i lidlowe ale trzeba trafić żeby były w tym ostatnim
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.