Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sprawdzony produkt, polecam!!!

135

Komentarz

  • No, niekoniecznie sprawdzony, ale okazyjny. :-) W naszej biedronce, wiec pewnie i w innych wyprzedarz szkolnych plecakow po 15zl.
  • @Bea, kupilam polecany przez Ciebie plyn do dywanow/ tapicerek samochodowych, bo mialam dywan wygladajacy jak wycieraczka z mnostwem plam. Mydlo odplamiajace nie dawalo rady a ten plyn raczej wszystko spral :)
    Pytanie mam - czy po praniu plukalas jakos dywan? A jesli tak, to jak?
  • Polecam w Auchan, herbatke dzika roza & hibiskusmza 1,80. To same owoce, nic poza tym. W duzych kawalkach.
  • @kluska a gdzie kupiłaś ten płyn do dywanów???
  • Na allegro. Z przesylka 19zl.
  • @kluska Dzięki. Jka nie znajdę to poproszę o linka. 
  • @Bea i @kluska czy to jest to??? Bo na allegro piszą, że do karoserii. 
  • Link od @Bea też przekierowuje na pianę do karoseru.
  • Tak, to to.
  • Czyli dwa w jednym i do dywanu i do blachy. ;)
    Tapicerkę próbowałyście tym potraktować? bo mam materac "niezdejmowalny" do powierzchniowego prania. 
  • Ja bym sprobowala. Najwyzej bedzie troche ,czuc' ;)
  • @Quintana - te lidlowskie przescietadla z flaneli rzeczywiście super, fajne są też z ikei, już rok używam, piore w wysokiej temp i susze w suszarce, nic złego się z nim nie dzieje
  • @Quintana ja uzywam z ikei piore na 95stopni I susze w suszarce. Jak sie wyjmie z suszarki w odpowiednim czasie, to sie nie gniota I nie trzeba prasowac, a jakies mniejsze zagniecenia to po zalozeniu sie rozprostuja.
    Z tej serii mam http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40149952/
  • kto wie kiedy będzie gazetka Leclerca z zabawkami ?


  • W Warszawie  w leclercu już zabawki nawet wystawili, zaraz po pierwszym.
  • no właśnie wydawało mi się że w tamtym roku były na początku listopada
    ale mam za daleko żeby jechać w ciemno a wolałabym sobie pooglądać gazetkę, nawet internetową
  • Kredki Bic ołówkowe, takie z żywicy syntetycznej, cudowne. Nie łamią się. Naprawdę. A temperują się jak marzenie. W dodatku właśnie znalazłam na Allegro 12 szt - 4 zł.
  • Bic jest super. Wspomniane kredki kupowałam w Auchan po 3,69/12szt :) I ołówki 10szt za nie całe 10zł.
    Faktycznie kredki praktycznie się nie łamią. Raz nam się trafiła felerna brązowa, której nie dało się zatemperować, bo ciągle grafit wypadał.
  • A my odkryliśmy długowieczny papier. Wielka rolka w Kauflandzie, taka eko-w folii i z zieloną papierową rączką. Kosztuje chyba z 7 zł, a starcza na dłuuuuuuugo-robi za papier toaletowy, ręcznik papierowy i jeszcze sobie trochę urwałam do pączków,jako podkładka do spijania tłuszczu. W porównianiu z tempem znikania kolejnych rolek papieru to jest naprawdę długowieczne !!!
  • Dla nas tez eko z lidla jest super wydajny
  • Jeszcze płyn micelarny bebeauty jest rewelacyjny.
  • Ja też ostatnio ten papier eko z Lidla odkryłam-rolka nam na tydzień starczyła. To ten, co się na rolki kupuje, a nie w opakowaniach-koło 1.70 za rolkę.
  • Ziaja płyn micelarny do demakijażu oczu polecam za 9 zeta.
  • Macie coś do polecenia - krem pod oczy dla cery hiperwrażliwej. Do tej pory wszystkie poza lirene chyba do niczego.
  • Pod oczy i na powieki polecam krem Ziaja. U mnie, a skórę wokół oczu mam bardzo wrazliwą na kosmetyki, najlepiej działa krem pietruszkowy. Cena też raczej z tych niższych.
  • Avene, hipoalergiczny pod oczy, ale nie najtańszy. Dermokosmetyk, kosmetyk z apteki.
  • @Bea , dzięki !
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.