Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1246768

Komentarz

  • za córeczke AniaiAdam, która w tym czasie zostanie włączona do Kościoła i zjednoczy się z nim.
  • O szczęśliwy powrót do Stanów dla mojego Brata - start jutro rano, w środę ma już być w firmie :D
  • O światło i podjęcie dobrej decyzji
  • O światło i podjęcie dobrej decyzji
    o, o to samo, ale decyzję musi podjąć kto inny. Fajnie, jakby była pozytywna dla nas.
  • edytowano październik 2012
    Aby zapadła dobra decyzja w sprawie I komunii św. Pawła klasy. Jutro rada w tej sprawie.
  • o dobrą podróż dla nas jutro i powrotną w poniedziałek, a także  o siły, rozum, i wszystko co potrzebne dla mnie podczas zajęć
    dziękuję 
  • w intencji mojego męża ...niech otworzy w końcu oczy i zaufa Panu.
  • Za Kamilka i jego lekarzy, ob Bóg kierował ich rękami podczas operacji
  • Dziś w południe Mateusz ma konkurs językowy z angielskiego. Bardzo Mu zależy, aby dobrze wypaść. Bo to zwiększa jego szanse na lepsze liceum. Westchnijcie, proszę!
  • w intencji mojego męża ...niech otworzy w końcu oczy i zaufa Panu.
    O to samo....
  • Dziś w południe Mateusz ma konkurs językowy z angielskiego. Bardzo Mu zależy, aby dobrze wypaść. Bo to zwiększa jego szanse na lepsze liceum. Westchnijcie, proszę!
    Syn twierdzi, że egzamin poszedł mu dobrze.
    Wyniki w poniedziałak.
    Dzięki.
  • edytowano październik 2012
    Muszę szukać nowej pracy, jestem załamana, nie byłam przygotowana na taką eskalację zła, siedzę i ryczę
  • Okazuje się, że córka też pisała ten sam egzamin. Nic mi wcześniej nie powiedziała. Ale też zadowolona. Zobaczymy. Ech, emocje!
  • Żeby udało mi się dopełznąć we wtorek do lekarza - "idę" już od dwu tygodni :(
  • edytowano październik 2012
    żebym przeżyła jutrzejszy dzień

    p.s. no dobrze- i za agresora- jeśli się zmieni to i ja przeżyję i wszyscy szczęśliwi będą
  • Jutro z kolegą zdajemy prawko - on pierwsze podejście, ja drugie. Ludzie, módlcie się za nas :)
  • Jutro do dentysty z piątką. Nie piątką zębem, tylko piątką małoletnich od 2. do 11. lat. 
    Westchnijcie.
  • o bezpieczną podróżowanie dla moich Bliskich i dla mnie



    Dziękuję! :)
  • Za Janusza, który leży w stanie krytycznym w szpitalu. Lekarze nie dają szans, ale ja wierze w moc Bożą. Jeśli jest taka Jego wola, może stać się cud.
  • kolega zdał, ja nie... ale dzięki za modlitwę
  • To ja już omadlam, coby za drugim razem udało się
    ;)
  • I jeszcze jedno- cuda tu się dzieją- wczorajsza sprawa jak dla mnie bez wyjścia, została załatwiona bezboleśnie dla mnie, a ku przemyśleniu i poprawie dla pewnej osoby. Poza tym prosiłam wcześniej o łaski dla mojego męża- niesamowite rzeczy się zadziały i trwają już dłuższy czas, więc- dziękuję baaaardzo
  • Dziś w południe Mateusz ma konkurs językowy z angielskiego. Bardzo Mu zależy, aby dobrze wypaść. Bo to zwiększa jego szanse na lepsze liceum. Westchnijcie, proszę!
    Syn twierdzi, że egzamin poszedł mu dobrze.
    Wyniki w poniedziałak.
    Dzięki.
    Okazuje się, że córka też pisała ten sam egzamin. Nic mi wcześniej nie powiedziała. Ale też zadowolona. Zobaczymy. Ech, emocje!
    Syn jeszcze nie zna wyników. Natomiast córka przeszła do kolejnego etapu.
    Dzięki.
  • Chyba jestem osobą najczęściej udzielającą się w tym wątku... tzn. co chwila o coś marudzę... ale trudno, będziecie męczennikami przeze mnie, a to się opłaci :)

    Miesiąc temu dostałam coś do korekty, spieszyłam się jak wariatka, żeby się wyrobić w terminie i... mimo ponagleń nie ma ani zaakceptowanych plików, ani umowy, więc i kasy może nie być :(. Próbowałam coś kombinować po ludzku, ale widzę, że z tymi ludźmi to jednak trzeba inaczej... więc polecam modlitwie całą tę sytuację. Dzięki za modlitwę.
  • Prosze by moja dwulatka wreszcie przyzwyczaila sie do samodzielnego zasypiania bo za niedlugo kolejna osoba sie pojawi i nie dam rady sie rozwajac a cierpliwosc szybko sie konczy

    :(
  • Proszę o modlitwę za męża mojej cioci, ma raka, wczoraj miał operację. Ciotka ma Alzhaimera ... co się stanie jak zostanie sama?
  • za syna po operacji nogi
    aby nastapił wzrost i krótsza o1,5 cm dogoniła zdrową nogę

    za cała rodzinę
    o podjęcie leczenia przez S.
  • Prosze by moja dwulatka wreszcie przyzwyczaila sie do samodzielnego zasypiania bo za niedlugo kolejna osoba sie pojawi i nie dam rady sie rozwajac a cierpliwosc szybko sie konczy

    :(
    A moze za wcześnie ją kładziesz spać? Moja najstarsza miała straszne problemy z zasypianiem. Po latach okazało się, że to po prostu "nocny marek".
  • Prosze by moja dwulatka wreszcie przyzwyczaila sie do samodzielnego zasypiania bo za niedlugo kolejna osoba sie pojawi i nie dam rady sie rozwajac a cierpliwosc szybko sie konczy

    :(
    A moze za wcześnie ją kładziesz spać? Moja najstarsza miała straszne problemy z zasypianiem. Po latach okazało się, że to po prostu "nocny marek".
    P
    Poki miala smoczek byla spiochem z prawdziwego zdarzenia. Przez ostatni rok spala ok 3 godz w dzien i potem o 7.30pm grzecznie do lozka na 12 godz. Spala bardzo duzo. Moze sie naspala na zas?
    ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.