Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

145791066

Komentarz

  • Prosze o zdrowaske w intencji mojej coreczki, ktota ma dzisisaj 2 urodziny. Niech jej Bog blogoslawi i niech wie, ze kochamy ja nad zycie, w kazdym momencie. dziekuje!

  • Jutro mam kolejny egzamin na prawko... proszę o wsparcie modlitewne, bo już w ogóle nie wierzę, że go zdam :( taki ze mnie człowiek małej wiary. A za modlitwę wcześniejszą dziękuję.
  • Proszę za mojego synka Franka, który dzisiaj ma piąte urodziny :)
    Jak się urodził to miał trochę kłopotów zdrowotnych, po których dzisiaj nie ma ani śladu. Bogu niech będą dzięki!
  • Polecam wszystkich gimnazjalistów, którzy w tych dniach piszą próbny egzamin gimnazjalny- w tym dwoje moich własnych.
  • Za Haczora, nie śpi po nocach, bo się uczy, a teraz jeszcze ta przeprowadzka - aby dał radę w każdym aspekcie
  • Nie zdałam :( Ale dzięki za modlitwę... Teraz chociaż na miasto wyjechałam...
  • Nie zdałam :( Ale dzięki za modlitwę... Teraz chociaż na miasto wyjechałam...
    Domyslam sie, ze jestes wkurzona..Nie wiem, ktory raz zdawalas, ale mnie sie udalo za 6tym. Dopiero wtedy umialam jezdzic i trzeba bylo olac tyle razy by sie nauczyc. Glowa do gory, nastepny raz bedzie lepszy
    :)>-
  • @Jinia Dla pocieszenia dodam rekordy o których słyszałam- 13 ( w końcu koleżankę przepuścili)i 22 razy(już pani nie podchodziła do egzaminu)
  • Proszę o szczególną modlitwę a moje Dziecko w dniu 15 listopada br.
  • Proszę o szczególną modlitwę za moje Dziecko w dniu 15 listopada br.
  • Jutro o 13.00 zaczynam pierwsze spotkanie Koła Językoznawców od wielu lat. Zostaję sama, bo Pani Dr, która miała mi pomagać zachorowała.
    Proszę, westchnijcie, żeby było z kim i o czym rozmawiać i ustalać plan działań.
  • choroby powróciły ze zdwojoną siłą-bardzo proszę o modlitwę
  • Za moją 5-latkę, jutrzejszą solenizantkę o uzdrowienie i za nas, o więcej cierpliwości i wyrozumiałości dla Niej.
  • proszę Was o westchnienie do Św Antoniego,albo nawet do Św Rity 

    posiałam gdzieś ewidencję przebiegu pojazdu 
    i nie mogę rozliczyć miesiąca 

    zawsze mam w jednym miejscu, i raz nie odłożyłam , bo chciałam zaraz to robić 
    i nie ma 



    oszaleję od tego szukania 
  • Polecam się. Źle jest.
  • Za Haczora - dziś ma kolokwium z mega trudnego przedmiotu (właśnie pisze) i za siły do pakowania tych wszystkich rzeczy
  • dziękuję a modlitwę w imieniu naszym i dziecka. wielka jest siła jednej zdrowaśki
  • jesli możecie, to teraz za mnie. bo zaraz udusze meza.
  • Dzięki, kochani. Bardzo mi pomagacie :-*  :-*  :-*
  • oj, działa modlitwa, działa. to pokornie proszę o jeszcze: żeby to, w co włożyliśmy już dużo pracy i wysiłku, skończyło się tak jak miało się skończyć, a nie jak zwykle.
  • za koleżankę, którą chwyciła depresja poporodowa... tak samo miała jej mama :(
  • za pewnego człowieka, który ofiarnie zajmuje się dziećmi z ubogich rodzin, a sam jest w tragicznej sytuacji finansowej
  • teraz ja poproszę, mam dwóch mężczyzn chorych w domu i czuję, że dzisiaj stracę cierpliwość.
  • teraz ja poproszę, mam dwóch mężczyzn chorych w domu i czuję, że dzisiaj stracę cierpliwość.
    odwagi! i powtarzaj sobie: to w końu przejdzie (do skutku powtarzaj:)
  • Za Donatę i lekarzy, którzy dziś będą jej otwierali czaszkę i wycinali tętniaka. To moja ciocia
  • Dziś o godz 10.00 moi gimnazjaliści mają kolejny etap konkursu j.angielskiego.
    Westchnijcie, proszę w tej intencji!
  • A moi uczniowie mają dziś drugi etap olimpiady z przyrody-westchnięcie też im sie przyda
  • Proszę o westchnienie za mnie i za mojego męża. Wybieramy się na dzień skupienia (od 15.00), a mnie od wczoraj wieczora "nosi". Wszystko mnie w nim denerwuje. Mam nadzieję, że nie wybuchnę. Mam nadzieję, że tu chodzi o przewidywane owoce tej modlitwy. Proszę, pomódlcie się, żebym nie wybuchła. (Och, jak dawno nie byłam w takim nastroju).
  • egoistycznie za siebie poproszę, bo nie daję rady :( dzięki
  • A ja po takim dniu jak dziś mam poważne wątpliwości czy Pan Bóg mnie jeszcze kocha.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.