Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O czym marzycie?

12325272829

Komentarz

  • @Katia marzenia fajna rzecz :) mnie trzymają przy życiu :)
    Podziękowali 1mamababcia
  • Żeby mi się okna same umyły ;)
    Podziękowali 2mamababcia madzikg
  • Polecieć na wakacje 
  • Marzę o:
    Mocnym serduszku Werci
    Owerlocku
    Rodzinnych wakacjach
    Fajnym pomyśle na firmę
    Trawniku wokół domu i placu zabaw dla dzieci
    Kapliczce w małym brzozowym lasku, który na razie też jeszcze w sferze marzeń ;-) 

    Podziękowali 3Hope Kika39 Wiol
  • O dwutygodniowym wyjeździe bez dzieci z mężem. :) Wstępny plan jest taki, by zrealizować marzenie na 20 rocznicę ślubu :D. Jeszcze tylko 3,5 roku czekania ;).
    Podziękowali 2ewaklara Kika39
  • edytowano październik 2017
    A mi się pospełniały wszystkie marzenia, i co teraz? :)
    Podziękowali 1AgaMaria
  • A ja marzę by mieć prawo jazdy :( tak mi ciężko zdać. 3 lata temu przerwała i marzy mi się wrócić..:( a oczywiście kasy brak..
  • @Bagata, czasem mamy takie myśli. Po śmierci Jezusa Apostołowie byli w rozsypce, bo przecież stało się to, co najstraszniejsze i to niemożliwe do naprawienia. A potem- zmartwychwstanie, zesłanie Ducha Świętego i rozkwit chrześcijaństwa na całej Ziemi.
  • Chodzi mi o to, że czasem czujemy się zniechęceni. A to jest taka myśl , która mnie leczy ze wszystkich zniechęceń.
  • Marze o tym,żeby normą było mówienie "dzień dobry","poproszę","dziękuję","przepraszam".
    I żeby ludzie choć trochę odkleili się od telefonów.
  • Marzę, żeby kręgosłup nie ciągnął i oczywiście, żeby oczy nie osłabły.
    To są takie moje najważniejsze marzenia egoistyczne.
    Żeby Bliscy byli zdrowi też.
  • A moje marzenie właśnie się spełniło. Wynajęliśmy domek po roku szukania.  Równo rok temu kończyłam odmawiac w tej intencji pompejankę. Czuje się nie tylko wysłuchana ale wręcz rozpieszczona jak dzieciak :) 
  • O większym mieszkaniu lub domu.
  • O siłach marzę do realizacji różnych zadań. Jak Bóg da!
  • @Pietruszka - dokąd się wynosicie?
  • Marzę prozaiczne żebym umiała zapewnić utrzymanie dzieciakom na poziomie powyżej biedy 
    Podziękowali 2madzikg Bambidu
  • @Katarzyna 10-15 min za Toruń w kierunku Bydgoszczy. Zławieś się to nazywa, oby była dobra ;)
  • O rowerze dla syna , wymarzony rower sprawny rower, fajnie jak by to był góral z bagażnikiem koszyk mile widziany, jak by były dobre opony też super, nie kosztował majątku,było by go łatwo do mnie dostarczyć, a i to musi być rower duży rozmiar kół min 26 bo syn słusznych rozmiarów jest 
  • kitek powiedział(a):
    @Katia marzenia fajna rzecz :) mnie trzymają przy życiu :)
    A mnie obowiązki. Tylko.

    I co to właściwie znaczy "marzenia"? Fantazje? Tak, dla rozrywki. Niemożliwe-plany? Nie, bo są niemożliwe. Multum wewnętrznych sprzeczności :(
  • Dlaczego niemożliwe, no może niemożliwe teraz, c nie znaczy ze później tez nie. ;)
    Bo jak możliwe teraz, to idę i robię, chyba, że nie chce mi się i nie muszę, to nie robię, a jak muszę, to raczej o tym nie marzyłam. ;)
    Mi trochę się pospełniało, tych niemożliwych, tylko ogrodnika nADAL NIE MAM!
  • Później będą jeszcze bardziej niemożliwe - wszak się starzeję, zdrowie siada coraz bardziej. Mogę tylko marzyć o śmierci, ale to takie mało kreatywne :tongue: 
  • nowa powiedział(a):
    O rowerze dla syna , wymarzony rower sprawny rower, fajnie jak by to był góral z bagażnikiem koszyk mile widziany, jak by były dobre opony też super, nie kosztował majątku,było by go łatwo do mnie dostarczyć, a i to musi być rower duży rozmiar kół min 26 bo syn słusznych rozmiarów jest 
    Nowa, ja ciągle czekam na decyzję syna w sprawie roweru

  • @Aga85 , nr twój zgubiłam , rower bardzo bardzo się podobał 
  • @AB dokładnie tam. Zapraszamy i bez okazji szkoły, tylko poczekaj aż się przeniesiemy i opał do nas przyjedzie :p
  • Teraz najbardziejnto chyba o dobrej pracy :(
  • Marzę o domu z ogródkiem....
    Podziękowali 2mama_asia Ania D.
  • O tym, co by już poza mną byla ta cała batalia... o spkoju...
  • Wolne zarty...spokoju! Spokoju to bedziesz miala od groma "Pod", w dębowym futerale.
    Podziękowali 1madzikg
  • edytowano grudzień 2017
    Co dej Panie Bozyczku predko bo oszaleję...
  • A juz! Od razu! Ciiiicho siedz! :p
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.