Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O czym marzycie?

1212224262729

Komentarz

  • A tu juz susza motyki nie da sie wbic i nie ma mowy o bujnej trawie ba nawet nie ma co kosic
  • Marze, zeby w koncu chleb mi wyszedł.
    Podziękowali 2AgaMaria Predikata
  • Moim marzeniem jest,żeby móc na tym tu forum normalnie pogadać.
    W ten sposób,że jeśli ktoś ma inne spojrzenie na sprawę,problem,pogląd to żebyśmy mogli prowadzić  DIALOG.
    Bo do tej pory tylko albo się można zgadzać albo czytać niekończące się monologi o tym
    w jakim okropnie mylnym błędzie  :smirk: się jest.
    No i jeszcze tak sobie marzę,że moi współrozmówcy szanują interlokutorów,
    nie psują rozmowy personalnymi dowalankami,
    że się kurcze można na tym forum pięknie różnić.
    I  jeszcze jeśli się ktoś z kim nie zgadza to po prostu pisze : uważam inaczej (czy coś w tym stylu) i podaje konkretne argumenty.

    No tak se marzę.
    Podziękowali 4beatak hipolit Natalia Bridget
  • Podzielam to marzenie.
    Podziękowali 2kasha hipolit
  • Przybij piątkę Marzycielko :)
  • Dzis zeby zasnac na bardzo dlugo i nie obudzic sie
  • Potrzymać Cię za rękę?
    Bardzo smutne to co piszesz.
    Podziękowali 1Kasik
  • A pomoże? 
    Czas wracać na ziemię, wreszcie pada błyska aż miło, mogło by tak do rana padać
  • Raczej nie popada. U nas zaczęło ok. 19 i już przeleciało. Ale ogródek podlany trochę.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Szkoda przynajmniej tyle dobrego by było
  • edytowano czerwiec 2017
    oszustwo z tym padadztwem.
    padadtswem
    padadeszczem
    padalcem
    Podziękowali 3E.milia madzikg wilejka
  • edytowano czerwiec 2017
    nowa powiedział(a):
    A pomoże? 
    Czas wracać na ziemię, wreszcie pada błyska aż miło, mogło by tak do rana padać



    Jak nie pomoże to jeszcze kogoś dołączymy i na pewno pomoże :smiley:
    Kiedyś jeden ksiądz na rekolekcjach opowiadał taką anegdotkę:
    Jeden chłopiec mieszkał w Domu Dziecka i było mu tam bardzo,bardzo źle.Miał wstrętnych kolegów,nie miał się komu zwierzyć   ani wyżalić i pewnego dnia miał tak dość, że postanowił popełnić samobójstwo.
    A to był czwartek.A w piątek miały być na obiad pierogi z jagodami, jego ulubione.
    No i już wszystko sobie do tego samobójstwa przygotował i sobie przypomniał nagle o tych pierogach.I tak mu się zrobiło szkoda że ich nie zje,że postanowił poczekać jeszcze na te pierogi,zjeść je i dopiero dokonać dzieła.A w piątek rano  zdarzyła się fajna rzecz,potem pierogi jeszcze bardziej poprawiły mu humor i ostatecznie postanowił sobie jeszcze pożyć :)
    No i jak mi jest tak paskudnie jak nie wiem co,to tak sobie myślę : a może i na mnie takie pierogi gdzieś czekają?A jak narobię głupot to nawet ich nie spróbuję ;)

  • Jakie oszustwo? @Skatarzyna, u nas padalo od okolo 17 z przerwami, a teraz to leje... 
  • Nie pada, ale ziemia mokra. 
    Marzę o dobrych plonach, żeby mi się udało zrobić dużo przetworów. Brak sklepu to jednak utrudnienie.
  • W końcu rozpadało się i u nas, ale nie aż tak, jakbym chciała, dziś już słonecznie od rana.
  • U nas chmury i wiatr.
  • Zimno wieje nie pada i prawie nie padało,ja w cienkiej bluzce jadę do miasta z córką do lekarza, nie zdążyłam bluzy złapać,ale zwierzaki oporzadzone,pozmywalam itd
  • Marzy mi się, żeby mężowi już się tak marzył dom, jak mi... ;)
  • O, @tymka, a mój o prawdziwym remoncie. Wtedy by już był robiony naprawdę.
  • Moi chlopcy marza... by obejrzec mecz Polska -Rumunia w Internecie. Podpowiecie, gdzie szukac?
  • Już mamy!
  • Felicyta powiedział(a):
    Już mamy!
    No to się spóźniłam ale można tu https://videostar.pl/tv#polsat


    Podziękowali 1Felicyta
  • @Felicyta podzielisz się?
  • Dziekuje!

    Ogladamy u Babci, w "prawdziwym telewizorze!" ;)
  • o pokoju na Swiecie
  • Żeby trochę lepiej się czuć, powinnam jakieś łakocie zrobić dzieciakom a nie dałam rady,
  • Nie marzę, nie widzę w tym sensu :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.