Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

[Poznań] Marsz dla życia

1356

Komentarz

  • Będziemy z Wandealem i dziećmi
  • Wandeal będzie? łeeee ja chce się spotkać
  • to umówmy się konkretnie, 14-14.30? pod fontanną. my weźmiemy coś na doładowanie sił przed marszem (cały czas mowa o węglowodanach, nie procentach! napoje we własnym zakresie ;) ). podczas marszu trudno będzie się znaleźć, ne mówiąc o pogadaniu.
  • No właśnie - to o której - bo o 14:00 to już zaczną się koncerty, hałas... może chociaż bądźmy na 13:30 (?)
  • Ciagle nie wiem czy edę, jedna córa znowu choruje. wiec albo bede ja + chłopcy albo zona + chłopcy. Żony nikt oprócz skorków i Miki nie zna.
  • Qrtka wodna ,nikt nie chce gromadnie odmowić Angelusa ?
  • edytowano maj 2014
  • a zapomniałe, @Kociara tez zna z wizażu mą lepsza połowę.
  • My na pewno planujemy przynajmniej z częścią. Ale trochę trudno mi dziś określić sie dokładnie. Jutro mamy festyn rodzinny, egzaminy do szkoły muzycznej i jedną wyjechaną harcerkę. Jak się pozbieramy wszyscy wieczorem to zaplanujemy niedzielę.
  • My Poznaniacy-miałam nadzieję na jakieś spotkanie, ale niestety... K. kończy anginę, B. złapała od niego katar, a mój mąż musi naszego domostwa pilnować przed deszczem-dach mamy rozebrany, a jak widać ciągle pada :-(
  • my jednak będziemy najwyżej chwilę przed marszem
  • No to my chyba odpadamy. Bolące gardła zatrzymają nas w domu.
  • Moje gardło i inne bolączki też nie dadzą mi przyjść
  • Ludzie, mówcie konkretniej, kto przyjdzie, gdzie i o której? Ja mam godzinę drogi i chciałbym wiedzieć, czy kogokolwiek znajomego spotkamy. @Gregorius może chociaż Ty... (?)
  • my będziemy ok 15;
    mieliśmy być wcześniej ale właśnie coś się tu mało konkretnie zrobiło
  • edytowano maj 2014
    W takim razie my przyjedziemy tylko na Mszę o 17. Będę miała dziecko w czerwono-żółtej chuście w szerokie pasy. Gdyby ktoś nas rozpoznał to zagadajcie. (To ja napisałam AleksandraB)
  • My będziemy mniej więcej na 14stą.
  • Znamy @Afrę, @AleksandręB i @ Wandeala, @Gregoriusa, wiec zaczepimy jakby co ;)
  • edytowano maj 2014
    Beziemy koło 15:00 choróbska i tede
  • Jesteśmy na koncercie, nie ma tłumów ale nagłośnienie ok ;)
  • Nam sie wszystko poprzestaiwało i nie byliśmy w ogóle.
  • Ostatecznie byliśmy na koncercie, który nam się podobał, chociaż nie zgromadził tłumów. Potem pomaszerowaliśmy razem z @AFRa & family, na jakimś przejściu dla pieszych przywitaliśmy i pożegnaliśmy @anulaczarnula, a po Mszy wpadliśmy na @Wandeala z @AleksandraB wraz z przychówkiem. Na Mszy było dużo dzieci, no i doszedłem do wniosku, że poznańska katedra świetnie się dla nich nadaje - bo jak np. taki maluch już nie może usiedzieć, to można się z nim przejść i pokazać mu jakieś boczne sarkofagi czy inne tablice pamiątkowe. Da się chodzić po całym obwodzie nikomu nie przeszkadzając.
  • Byliśmy trochę przed 15 niestety. nikogo z Was nie znam więc zostało mi tylko uśmiechać się do wszystkich ;) ciekawe kogo widziałam tylko nie rozpoznałam... ogólnie bardzo się cieszymy że dotarliśmy, wszyscy moi chłopcy przeszli bez marudzenia, nawet 2,5latek mimo propozycji poniesienia doszedł samodzielnie z chorągiewką do katedry :)
  • edytowano maj 2014
    Trzeba zrobić zlot Frakcji Poznańskiej
  • Ja mogłabym zaoferowac nasz ogródek. Gorzej niestety z ustaleniem terminu. Chyba do końca roku będzie ciężko( szkolnego oczywiście) . Wszystkie nasze dzieci coś kończą, festyny, bale, rozdania świadectw, dyplomy. Ale może sie uda na początku lipca.
  • Ja też mogę zoferować ogródek. Albo nieco trawy  pod Rogoźnem
  • @MamaMika to samo chciałęm napisać. Ale nie Frakcji Poznańksiej tylko Wielkopolskiej, jak widać wiecej forowiczó jest z pod Poznania niż z samego miasta
  • ale żeśmy trafili - już chyba gorszej strony na fotkę nie wymyślilibyśmy ;)
    ale jak ktoś ma ochotę - oto my:
    http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,15942956.html

    ujawniam się - następnym razem proszę mnie zaczepiać, że się znamy ;)
  • @skorektoja ale do palenia czy do deptania po niej ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.