Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

[Poznań] Marsz dla życia

1246

Komentarz

  • @Wela jak podejdę z żagwią to poznasz? 
  • edytowano maj 2014
    @Gregorius ja niekumata jestem - do mnie proszę jasno i przejrzyście - bo jeśli to jakaś aluzja do czegoś to nie rozumiem :)
    a dodatkowo nie mam zupełnie pamięci do twarzy... :(
  • A my też wczoraj byliśmy na samym Marszu, z dwójką naszych chłopców. Szliśmy bardziej z przodu. Już myślałam, że do katedry nie dojdziemy, bo dzieci marudziły. Ostatecznie starszy szedł na barana u taty, a młodszego trochę niosłam na ręce, drugą pchając wózek. Pech, że smoczek zostawiłam w samochodzie. Ale Marsz super, radośnie, sympatycznie. I pogoda dopisała.
  • @Wela to tak łopatologicznie: niektorzy z foruma uznają mnie za wcielenie podpalajacego stosy.
  • aaaa.... no łapię...
    ale z drugiej strony to wiem że na fotkach średnio wychodzę - ale żeby mnie od razu od czarownicy... ;) tak źle chyba nie jest... (mam nadzieję...)
  • edytowano maj 2014
    Tam czarownice, czarownice mnie nie interesują, uwielbiam swąd palonego heretyka
  • edytowano maj 2014
    @wela, ja Cię znam z widzenia!
    MB Częstochowska ;)

    edit: w związku z tym myślę, że możesz się obawiać Gregoriusa  :D
  • co do marszu, to mnie jednak trochę niektóre teksty krzyczane do mikrofonu...żenowały;
    no ale ogólnie pochody i tłumy to nie moje klimaty ;)
    to kiedy to spotkanie?
  • no coś w stylu nie katorga, nie męczeństwo ale FRAJDA to małżeństwo
  • Jak małżeństwo to Frajda, to ja jestem cesarz chin.
  • To co, bo trawę jestem w stanie udostepnić, jakieś 40 km od Poznania. Wandeal będzie maił blizej ;)

  • To ja głosuję na te "nieco trawy  pod Rogoźnem".   Kto Jeszcze?

    notabene - oprócz trawy jest tam coś jeszcze - stół, albo chociaż okrąg z kamieni?
  • Będziemy palić trawę???????
  • @Wandeal domek, należacy do moich rodzicieli. Ale dosc siermiezny bo tymi ręcoma (również) budowany z tego co było (lata 70-85)
  • @skorektoja, na mały mecz wystarczy.


  • @MamaMika zaśpiewam Ci tak: "Don't bogart the joint my friend, pass it over to me..."
  • @Wandeal dla Ciebie jako zorientowanego w Okolicy miedzy Długą Goślina a Studzieńcem
  • @Greg,
    Rollllll    another one)))
  • @MamaMika Ty to znasz? łejery

  • no to musimy zrobić najazd na tę działkę! 
  • Uprzedzam, ze tam raz spaliłem gitarę.
  • jak już się trawa skończyła?

    B-)
  • a weźmiesz?
  • w razie czego przejmę gitarę, chyba na ciężarną sie nie rzuci...
  • Weź,weź,pośpiewamy!
  • @Afra, nie, jak sie zapałki skiończyły i trza bylo czymś od ogniska odpalić
  • @MamaMika sprośne piosenki. Nie mam nic przeciw gitarze przy ognisku, wręcz jestem za
  • hehe - zostałam wyśledzona...
    a ta impreza z trawą i gitarą to otwarta? (jakby co to mam gitarę - nawet przywieźć mogę - ale grać już nie ;) )
    jeśli można się wprosić to my chętnie (chociaż znając naszego pecha - jak się dzieje coś fajnego to okazuje się że albo coś mamy już, albo ktoś chory...)
  • DZrzewa rosna w pobliskim lesie. Jest tyż jezioro w pobliżu. Znaczy pieszo 10 minut do bajorka (długie na 2 km, głebokie i na ogól zimne)
  • @Wela wprosić sie można a nawet trzeba. Jak nie będzie co z Toba zrobić to zwiąże i ustawię na stosiku.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.