Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dbamy o siebie

1235»

Komentarz

  • Och jedyne czego zawsze zazdroscilam innym kobietom to pieknej cery ktorej na co dzień nie potrzebowaly pudrowac..wszystko inne mozna "dorysowac" ;)
  • Znam ten ból, nie dość, że nie musiały się malować to jeszcze wmawiały, że tą ładną cerę maja dzięki temu, że się nie malują...
  • a, no widzisz, jeden ma to, drugi tamto, moje paznokcie ładne i zdrowe bez zabiegów ;)
    choćbym w ziemi ryła :)
  • edytowano kwiecień 2015
    Pamiętam jak sobie myslalam, ze to musi byc pelnia szczescia tak sie obudzić i od razu byc piękną. ..
    No ale to bylo kiedys..teraz to trzeba się dotleniac zeby zmarszczki rozciagnely sie w czasie
  • a ja w końcu znalazłam taki "nagi" lakier do paznokci, co mnie nie uwiera fizycznie, bo zwykle sie czuję, jakbym zapomniała rękawiczki zdjąć, jak mam pomalowane paznokcie ;)
  • Ja uwielbiam pomalowane paznokcie Od razu inaczej sie poruszam ;;)
  • edytowano kwiecień 2015
    Miałam kiedyś tipsy ale też je obgryzłam, więc lakier jeszcze szybciej bym zjadła, a to chemia, po co się truć. Zgodnie z zasadą Pareto, zakładając, że 20% czasu poświęconego na dbanie o siebie daje 80% efektu, po prostu nie opłaca się dla tych pozostałych marnych 20% marnować więcej czasu.
  • Nienawidzę mieć pomalowanych paznokci, a tipsy to już w ogóle kosmos.
  • edytowano kwiecień 2015
    Póki co, ponoć ta pierwsza promocja jest na 100%
    promocja
  • Wiem że już było ale poratujcie. , chcę jutro kupić podkład (pierwszy raz w życiu). Jaki polecacie do cery tłustej, dziurawej, z przebarwienia mi i wypryskami?
    Jak mam dobrać kolor?
  • krem BB mam miałam i z garniera i z evelina i z nivea teraz mam z ziaji :)
    ale wolałabym coś bardziej maskującego, własnie podkład a nie brązowy krem ;)
  • Revlon, ColorStay do cery tłustej i mieszanej- b. dobry i trwały :)
  • @uJa podkład mineralny w wersji sypkiej bardzo polecam. U mnie podkłady i kremy typu BB nasilały przetłuszczanie się cery i wypryski:(
  • Tylko to dość drogie
  • Ale podkłady mineralne są drogie i mają bardzo kiepskie krycie ( co przy cerze problematycznej jest podstawowym kryterium, no i proszę nie mylić z " tapetą"). Swojego czasu wydałam kupę kasy i musiałam oddać bo równie dobrze mogłam sobie kupić puder a i stan cery często ulega pogorszeniu po minerałach- kwestia indywidualna.
  • @uja a może idz do drogerii lub apteki i niech Ci dobiora Vichy. One sa lekkie maskujace no i jednak lecznicze
  • a ja się nie maluje - ani na twarzy ani na paznokciach, ani na włosach.
    Sama natura :)
    kiedy dostałam pracę mąż powiedział: tylko nie zacznij mi się malować....
    :D
    kosmetyki to czysta chemia
  • edytowano kwiecień 2015
    najlepszy kosmetyk to szklanka wody na czczo z wyciśniętą cytryną...
    i wypita z wodą ziemia okrzemkowa - nie dość że oczyszcza organizm, to jeszcze daje połysk włosom i sprężystą skórę
  • Co to ziemia okrzemkowa?
  • A ja skuszona promocją kupiłam loreala podkład, który sam dopasowuje się do koloru skóry, jest tylko jeden odcień, dla każdej karnacji:) wzięłam z ciekawości, znacie może? Jeszcze nie zdążyłam przetestować
  • Nie malujacy sie proszeni sa o opuszczenie lokalu.won! ;)
  • @uJa , ja też mam cerę wieloproblemową, z tym że ignoruję popękane naczynka, koncentruję się na zakryciu plam i żeby nie było widać tapety mocnej, używam Revlona, tego co ktoś wcześniej napisał. Nie daje efektu pudrowej maski a dość dobrze kryje. Vichy mi nie służyło, ani filtry ani kolorówka. Filtrów używam Pharmaceris ale czy coś dają nie wiem.
  • @M_Monia
    Nadgarstki to se mozna pochlastać a nie podkłady sprawdzać ;)
    Podkład sprawdza sie na kości żuchwy
    Wlasnie po to aby szyja sie nie odznaczała

    Najlepiej pójść do tej lepszej drogerii i wziac próbki, w aptekach tez najłatwiej próbkę dostać
    Potem sprawdzić w domu, w świetle dziennym
    W sklepach, w sztucznym świetle raczej sie nie dobierze dobrze odcienia
    Mozna tez kupić próbki na Allegro
    - z czego ja korzystam namiętnie :))
  • A ja kupilam loreala w tej mega promocji i troche sie zawiodlam. Slabo kryje.
    Moze jako codzienny go wykorzystam, ale jako wyjsciowy wroce do max factor stay matte
    Ten jest naprawde matujace i przede wszystkim kryje moje czerwone plamiska na buzi. Tylko trzeba byc ostroznym z iloscia bo latwo mozna sobie maske zrobic.
  • Podklad koniecznie troszke jasniejszy niz troszke ciemniejszy dobrac. Twarz swiezej wyglada.
  • Tfu nie max factor stay matte
    Tylko max factor lasting finish
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.