Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kinder Party - menu

13»

Komentarz

  • Indywidualne desery odpadają, zarobiłabym się na śmierć,
    Szykuje nam się spora impreza rodzinno-znajomowa.

    Macie jakieś patenty na szybkie, w miarę nie drogie ciasta? Biszkopt+owoce+galaretka, to na pewno, a jakieś inne? Może zrobię jeszcze to szybkie ciasto z owocami i kruszonką, na które tu kiedyś przepis był.
    A tak, to zupełnie nie mam pomysłu...
  • Ciastka z ciasta francuskiego
    Wiem, mało zdrowe ale raz do roku mozna "zaszaleć" ;)
    Najprościej kupić w sklepie płaty ciasta a na to owoce jakie pod ręka sa.
    Truskawki, mogą być brzoskwinie z puszki.
    Ja wykrawam szklanka kolka u kładę owoce i już.
    Ciastko małe w sam raz na jeden kęs, to nawet aż tak bardzo nie kruszy sie ;)
    Młodemu zawsze robiłam jeszcze pizzę albo małe pizzerynki ;)
    Dwie blachy malutkich pizzy, wizualnie dawały efekt koryta pizzy wiec dzieciaki piały z zachwytu :)) ze tyle "niezdrowego" żarcia ;)
  • Tarty owocowe, tarty na słono, pasty i np grissini do maczania.
  • Ciasto jogurtowe! Mozna dowolne owoce na ne dawac, proste, szybkie, wychodzi tez z ciemniejszej maki:
    http://www.kwestiasmaku.com/desery/ciasta/ciasto_jogurtowe/przepis.html
  • O, brzmi smakowicie, @Maciejka.
    Chyba spróbuję:D tylko hm... myślisz, że z porzeczkami by wyszło?


  • nie robilam nigdy, ale mysle ze wyjdzie, bo nawet z truskawkami wychodzilo bez zakalca.
  • dzieki:-D
    dzis probowalam robic ptysie z kremem truskawkowym. No, zjedli, wiec chyba dobre wyszly:-D
    a calkiem szybko sie robi, wiec i 40 zdaze zrobic, hehe:-)
  • fajne przepisy są na stronie  http://www.mojewypieki.com/
    moje dziewczyny uwielbiają wybierać stamtąd przepisy i mimo, że nie jestem mistrzem kuchni wypieki wychodzą bardzo dobre
  • @beabea, wlasnie stamtad korzystam. przepisy sa rewelacyjne ale... drogie i kaloryczne:P
  • edytowano czerwiec 2014
    Ja niezmiennie polecam crumble, czyli owoce z kruszonką. U mnie to jest hit już trzeci sezon - dzisiaj było z rabarbarem i żurawiną suszoną. Kruszonkę robię z razowej mąki-jest bardziej krucha.
  • Chciałam się pochwalić, że tort miodowo-orzechowy mi wyszedł:D

    ale jestem z siebie dumna:D
  • ooo,nas czeka za 3 tygodnie,muszę prześledzić wątek.
  • Ja wrzuce menu po jutrzejszej imprezie. Na razie jest nieźle, jeszcze nic mi się spektakularnie nie udało. Ale wszystko przede mną. Zawsze, ZAWSZE jedna rzecz się musi nie udać:P
  • No to zdradzam menu przygotowane na 36 osob:
    tort orzechowo miodowy,
    plesniak by @Olesia,
    ptysie z kremem truskawkowym,
    szyszki,
    rolada czekoladowa z kremem z nutelli
    rolada czekoladowa z kremem smietankowym,
    rolada truskawkowa,
    makowiec z kremem z bialej czekolady,
    biszkopt z malinami i galaretka,
    kruche ciastka z wisniami,
    sernik z jagodami,

    uff, chyba wszystko :-D
  • Wow!!!szacun!!!
  • Ano.
    Były owoce. :)
    W końcu to kinder bal. :)
  • @Elunia, nie. Od razu wyszliśmy z założenia, że robimy tylko na słodko na dwie godzinki imprezę. I tak się przeciągnęła zabawa, ale jak bym miała jeszcze na słono robić, to bym chyba dwa tygodnie z kuchni nie wychodziła xD
    i co roku sobie obiecuję, że za rok to już na pewno nie zrobię Z. takich urodzin. hehehe.
  • Poza tym - w założeniu impreza dla dzieci, a dzieci szybciej chodzą spać, niż dorośli, więc nie przygotowywałam menu na 6h zabawy, tylko 2h kawka, tort, ciacho i dużo zabawy;-)
  • @Wanda - w środku lody, czy sernik na zimno? Czy co?
  • Spokojnie, spokojnie...
    F. ma roczek za 8 miesięcy xD
  • Podlinkujcie te kulki kokosowe
  • edytowano lipiec 2014
    @Agnicha, dzieci dziesiecioro. Dorosli gratis ;-)

    w koncu robilam urodziny TRZYlatce, a nie doroslej osobie. Faaajnie bylo xD Z. dostala ogromny basen, szaleni tatusiowie od razu go nadmuchali i napelnili, zabawy naprawde ogrom:-D

    edt. nie mialam ochoty sprawic radosci doroslym, bo to nie ich swieto, co mi sie oczywiscie nie udalo:P ale dzieci mialy przednia zabawe;-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.