Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wyciskarka do warzyw i owoców

245

Komentarz

  • zobacz tu w watku - kotek podaje linka do takiej jak ja mam (Oskar)

    http://wielodzietni.org/discussion/comment/1132688/#Comment_1132688
  • My mamy kuvings. Jest swietna i ma duży otwór wiec nie trzeba kroić owoców i warzyw. A mój ulubiony sok to: Banan, jarmutz, kiwi, brokul jabłko i pomarancza. Pycha jest jeszcze awokado, jabłko i sliwka. No ale nasze jabluszka tez pycha. A do buraków polecam dodac ananasa albo maliny
  • edytowano kwiecień 2016
    Andora, banan sie dobrze wyciska?
  • @Elunia dzieki, to taki troche przecierowy wychodzi z bananem. A z rzodkiewki masz na mysli z tych kulek czy z lisci? W ogole fajnoe rozne liscie dodawac, nie psuja smaku, a sa prozdrowotne. Ja jeszcze lubie sok "chlodnikowy", czyli burak, ogorek, koperek, jest bardzo lagodny

    My mamy chgba te sama wyciskarke co @andora jest super wygodna, bo nic nie trzeba kroic, nawer mniejsze jablka w calosci wpadaja. A propo jablek to mam ostatnio problem, bo z niektorych wychodzi taki ladny sok, a z niktorych brazowa pulpa, nie wiem, od czego to zalezy. Pulpy nie lubie :)
  • Banan sie super wyciska razem z jarmuzem. Zamiennie sie wrzuca. Ale faktycznie to bardziej przecierowo. Noe mniej dla dzoeci super bo te warzywne soki dosladza. Na lato jeszcze lubię Melon i ogórek. Kuvings drogi ale postanowiłam zainwestować i noe zaluje.
  • No ja mysle, ze te jablka jakies przemarzniete byly czy cos.
    Awokado ze sliwka i jablkiem tez brzmi super... :) ale skad ja wezme sliwki
  • A, i zrobilam kiedys z kapusty bialej, ohyda, az mna telepalo
  • a ja czekam ze dam rade przepchnac kiwi nim sie zepsuja przez sokowirowke.. mamy zelmera ta xxl.. droga nie jest..wiorkow duzo zostaje ale ja zadowolona
  • Malagala sa mrożone :D musze ściągnąć moje książki z przepisami od kolegi i powrzucac bo niedługo pojawia sie świeże owoce i warzywa a wtedy wyciskam jak oszalala.
  • Zresztą w biedrze sa świetne. Taka dziwne troszkę ale sa.
  • @andora
    W biedrze wyciskarki?
    Teraz?
  • Śliwki, noe wyciskarki :D
  • Aaa, mrozone ;) to sie przejde do biedry
    No teraz nie sezon na wyciskanie, my mamy od listopada, wiec czekam cierpliwie :)
    Dzis mi mignelo, ze philips ma aktualnie jakas promoche na wyciskarko-sokowirowke
  • Jablka to wiadomo, ale te wszystkie pyszne mieszanki...
  • łał Elunia ale macie fajną wieś :)

    uwielbiamy jabłka :) :D a taki wyciskany sok ahhhhhhhhhhh
  • Mnie doszły słuchy, że to tylko jeszcze w tym roku będziemy darmo dostawać te jabłka :(
  • Czaję się na tefala, reszta poza zasięgiem finansowym
  • ale jest sporo negatywnych opinii :-(
  • No właśnie o tym czytałam, chyba lepiej odłożyć i kupić później coś lepszego
  • A co to znaczy coś lepszego? Jakieś przykłady? - w granicach rozsądku of course ;)
  • Wczoraj w naszym Auchan'ie było stoisko pokazowe tych wyciskarek
    http://www.energiazdrowia.pl/pl/p/Wyciskarka-soku-Kuvings-B6000-GRATISY/237

    i od wczoraj w samym sklepie jak i bocznych z drobnym agd wykupione w sporej ilości wyciskarki :))

    dziś kupiłam taką:
    http://www.euro.com.pl/wyciskarki-wolnoobrotowe/eldom-perfectjuicer-pj200.bhtml?gclid=CN2siMy4hMwCFecIcgodSlQJZQ&gclsrc=aw.ds

    próbnie zrobilam dwa
    z buraka, jabłka, pomaranczy
    i
    szpinak, jarmuż, jabłko, brokuł, pomarancza, banan

    pyszne!!!
    nawet moje diecko się nie krzywiło pijąc sok, choć na widok zileleniny na blacie dość był skrzywiony :D

    nas tylko troje,
    wiec dla nas wystrczający w zupełności
    a jak się bedzie dalej sprawowała wyciskara to "wyjdzie w praniu" :D
  • W najblizszy czwartek bedzie w robalu WOLNOOBROTOWA WYCISKARKA DO SOKÓW. 279,00. Tak w gazetce dzis dostanej wyczytałam. Produkt dostepny tylko w wybranych sklepach. Danych tech. i czasu gwarancji brak....
    Miał ktos cokolwiek sprzetowego od nich? Wytrzymało dłuzej niz tydzień?
  • Moze warto spróbować. Tylko paragon zatrzymać. Jak padnie to do sklepu oddac.
  • Biedronka bez problemu przyjmuje uszkodzone rzeczy. A znają ich mozliwosc to moze być sprzęt z polki 600-800 zl a taki juz jest przyzwoity.
  • Ja kupiłam w zeszłym roku Kuvingsa kosztował 2000zł-wzięłam na raty-rewelacja.
    Robię soki ze wszystkiego,również owocowo-warzywne.Moje dzieciaki się zapijają.
    Dodatkowo jet tam też nakładka do smoothies i oddzielna do lodów sorbetowych-tej ostatniej jeszcze nie zdążyliśmy wypróbować.
    Polecam-soki są z miąższem,ale pycha.Jeżeli chodzi o owoce i warzywa-ilość soku zależy od partii danego owocu czy warzywa-zależy od sezonu-te z pełnego sezonu maja więcej wody w sobie,ale producent poleca niektóre namoczyć na 0,5-1,0 godz w wodzie wtedy nieco wiecej soku.
  • @andora - jaki model Kuvings polecasz?
  • edytowano kwiecień 2016
    @elladoc - możesz napisać, gdzie kupowałaś? Raty 0%?
  • patrzę na taką:
    image

    dużo jest zabawy z myciem?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.