Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wyciskarka do warzyw i owoców

135

Komentarz

  • Wg mnie tak. Ale warto.
  • @mama-Asia, my mamy http://m.ceneo.pl/29083548 od tej co wkleilas różni sie wielkością otworu do wkladania owoców. Ja wrzucam cale średniej wielkości jabłko. Ale z drugiej strony nie ma co przesadzac. Tamta tej jest spoko. Technologicznie nie ma różnicy. Co do mycia to jezeli umyjesz ja natychmiast po zakończeniu używania to mega latwa. Jak przysknie to trzeba szorowac.
  • ta np. 880 zł
    image

    Matstone 6 in1

    No i którą wybrać?
    Różnica w cenie ogromna.....
  • Moj kolega kupił sobie taka za 800 zl ( firma na g). Spalila sie mu po tygodniu. Ale na gwarancji byla wiec luzzzz. Ja bym tylko sprawdzila z czego jest zrobiona zebybjakiegos syfu do soczku gratis nie dodawala
  • kuvings ma 10 lat gwarancji
  • tylko ta cena............
  • My mamy taty. W lipcu placimy ostatnia. 180zl miesięcznie. Az tak nie boli. ;) a soczki pyyyyycha
  • No i ja mam taka teorie ktora karmie mojej malzonka ze dzieki tym soka nasze dziecko, które poszlo pierwszy rok do przedszkola prawie wcale nie chorowalo. A ta jest duza oszczędność no bo leki plus zwolnienia. Wiec sie zwraca.
  • @mama_asia
    Ile soków wypijcie, ile litrów?
    Codziennie?
    Nasza, póki co spisuje sie super.
    Rzeczywiście pojemniki na sok w niej sa małe, ot na śniadanie sama siekne taka pojemność.
    I ten na odpady tez taki sam
    Mały
    Ale na odpady daje miseczkę a sam
    Sok przelewam do dużego dzbanka a potem
    Do szklanych butelek
    Na raz wyciskam ponad 2 litry.
    Czasem nawet dwa razy dziennie
    Latem pewnie będzie wiecej wyciskanych
    Dawałam ostatnio truskawki nawet do soku
    Jestem zadowolona z niej
    A najbardziej z ceny!
    Tysiąca bym nie dała bo za tysiąc z hakiem małym to mogę mieć majówkę w 5* hotelu na tydzień czasu na osobę
    Wiec dla mnie przelicznik jest prosty :))
  • Myślę, że około 2 litry.
  • @hipolit - przypomnij jaką macie.
    Co do przelicznika to weekend masz raz a maszynę na kilka lat ;)
  • A poza tym u Was 3 osoby a u nas 7, z czego pięć jeszcze będzie rosło ;)
  • no tak!
    u nas trójka ino, u Was więcej
    więc i samego soku pójdzie u Was wiecej :)
    My mamy ta :
    http://www.euro.com.pl/wyciskarki-wolnoobrotowe/eldom-perfectjuicer-pj200.bhtml?gclid=CN2siMy4hMwCFecIcgodSlQJZQ&gclsrc=aw.ds

    i tak jak pisałam, sprawuje się dobrze, jestem zadowolona

    a co do pzreliznika, jakoś tak mam, że wolę jednak wsadzic zad w samolot i tydzien się pobyczyć niż doladac do sprzętu, który można kupić zdecydowanie taniej a swoje co ma zrobić i ta zrobi :)
  • A ja sobie kupilam wlasnie smoothie maker, ktory nie ma w ogole odpadkow. Wrzuca sie wszystkie warzywa/ owoce do butelki, dolewa troche wody i miksuje. Z tej samwj butelki sie, pije. Bardzo fajne ustrojstwo i rodzinie smakuje.
  • edytowano kwiecień 2016
    mama_asia mam tą wyciskarkę Matstone 6 in1- kupiłam 4 lata temu, eksploatowana powiedziałabym średnio tj. jak mnie najdzie faza na soki to codziennie jest w użyciu. Co mi się w niej nie podoba to: stosunkowo mały otwór na owoce (trzeba je kroić i wyciągać pestki). Ma jednak dużo dodatkowych możliwości: wyciska olej z ziaren, można też ,,ukształtować" makaron i wiele innych z których niestety nie korzystam, jest też b. cicha. Ogólnie jestem zadowolona ale chyba na nasze potrzeby i moje zacięcie kulinarne wystarczyłaby wyciskarka z biedronki.
  • tutaj proponują raty 0%
    https://kuvings.net.pl/

    @elladoc - tutaj kupowałaś?
  • @Maciejka , zalinkuj proszę!
  • @MartynaN takie mam
    http://www.mediamarkt.de/de/product/_russell-hobbs-21350-56-kitchen-collection-1808261.html?uympq=vpqr&rbtc=||||p||&gclid=Cj0KEQjwl-e4BRCwqeWkv8TWqOoBEiQAMocbP6rbIek4MaMK1Wu9F4D3OTTNhTV8AvysR1nWqamAdpcaAofY8P8HAQ
    Ale w zasadzie firma nie tak wazna, moc sie liczy (min. 300 W).
    Swietnie wychodza wszelkie owoce (banan+jablko+pomarancza+mieta bardzo smakuje), ale zrobilam dzisiaj tez marchew+jablko+imbir+truskawki i bylo ok. Moze nie takie, jak ze sklepu, bo do tego trzebaby takiej juz bardziej profesjonalnej maszyny, a te kosztuja sporo drozej.
  • Super, dzięki!
  • No i fajne jest to, ze mozna soboe pro zdrowotnie ziarenek czy orzwcho bjakis dodac i to tez bedzie zmiksowane. Dodalam np. siemie lniane i raz, ze zdrowe, dwa, fajnie zageszcza i syci. A w sklepach z eko zarlem sa nawet rozne sproszkowane kielki i ziola, ktore po lyzeczce mozna tez do tego wmieszac. Mozliwosci sporo.
  • Jeszcze cos na plus: taki smoothie maker jest prorodzinny ;) albowiem nie tylko nie ma odpadkow, wiec objetosciowo jest tego wiecej niz soku, ale jescze objetosc wzrasta, bo trzeba zawsze troche wody dolac, zeby sie zmiksowalo. Z pol banana, jablka i pomaranczy wychodzi ok 0,5l smoothie.
    Podziękowali 1Nika76
  • edytowano kwiecień 2016
    Fajny ten smoothie maker...
  • akurat to rozcieńczanie wodą nie przemawia dla mnie na plus... :-?
  • Też mamy coś podobnego jak Maciejka i bardzo sobie chwalę, można sobie zmiksować i wziąć w tym samym pojemniku albo przelać do bidonu, mycia niewiele, bo można też myć te kubki w zmywarce, zawsze można zutylizować resztki warzyw i owoców :) Ja zamiast wody często dodaję mleko roślinne (zależy jakie owoce mam w środku). No i to tak proste w obsłudze, że nawet dziecko sobie poradzi ze zrobieniem własnego koktajlu.
  • Ja robię miksowane soki w zwykłym blenderze kielichowym
    wrzucam jabłko, marchewkę, truskawki robi się taki gęsty mus, czasem dodam wody wtedy robi się sok.

  • mam takiego osobnika na stanie, który nie tknie soku, gdy coś w nim pływa :-(
  • ba nawet lipy z sokiem z cytryny nie tknie, jak pływa w niej troszkę wyciśniętej cytryny
  • W kuvings można ustalić jak dużo tych farfocli w soku chcesz miec. Aczkolwiek chyba zupełnie klarowny nie będzie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.