Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róża 1 św. Rity za naszych mężów. Zmiana Tajemnic -PAŹDZIERNIK

1235711

Komentarz

  • @AnkaAso - to ja sie dzis ppmodlilam w innej intencji niz mam wpisane, bo lopatologicznie zrozumialam, ze w danym mc cala roza modli sie jedna intencja za mezow, czyli za umysl teraz, potem nastepny mc i znow cala roza w kolejnej intencji - ale spoko dostosuje sie do grafiku i od jutra poprawnie sie pomodle.
    pytanie mam - czy moja intencja ma jeszcze jakis dalszy ciag, tak jak te pietwsze 16 z ksiazki czy tez to jest ta intencja przez nas wymyslona i mozna oprocz tego co napisane przy tej intencji dopowiedziec cos wiecej od siebie?
    zamotalam :D ale licze ze zostane zrozumiana o co chodzi.
  • a dobra, juz doczytalam, wszystko wiem :-)
  • Proszę o dopisanie do 3 Róży
  • Czyli że każda dziesiątka ma modlitwe tak samo ponumerowana jak tu?
    Proszę niech ktoś zrobi jeszcze i tu wklei modlitwy dla tajemnic 17-20

    Różaniec tajemnice radosne
    1. Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie
    2. Nawiedzenie świętej Elżbiety
    3. Narodzenie Pana Jezusa
    4. Ofiarowanie Jezusa w Świątyni
    5. Odnalezienie Jezusa w Świątyni

    Różaniec tajemnice światła
    6. Chrzest Pana Jezusa w Jordanie
    7. Objawienie się Jezusa w Kanie Galilejskiej
    8. Głoszenie królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia
    9. Przemienienie Pańskie na górze Tabor
    10. Ustanowienie Eucharystii
     
    Różaniec tajemnice bolesne
    11. Modlitwa Jezusa w Ogrójcu
    12. Biczowanie Jezusa
    13. Cierniem ukoronowanie Jezusa
    14. Dźwiganie krzyża na Kalwarię
    15. Ukrzyżowanie i śmierć Jezusa

    Różaniec tajemnice chwalebne
    16. Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa
    17. Wniebowstąpienie Pana Jezusa
    18. Zesłanie Ducha Świętego
    19. Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
    20. Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi
  • Chcialabym sobie wydrukowac i w kalendarz wpisac.
  • Jeśli jest jeszcze wolne miejsce to proszę o dopisanie, cały wątek doczytam później.
  • I co z 3 różą????????????????
  • Przydałby się chyba osobny wątek dla trzeciej róży, łatwiej by się dziewczynom liczyło ile już ich jest.
  • upam, bo wiem że są chętne :) 
  •  Możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi intencjami .
  • Proszę o dopisanie do 3 róży. 
  • z może wydzielić wątek 1 róży, byłoby przejrzyściej?
    wahałam się trochę przed zgłoszeniem ale już widzę, że to była dobra decyzja:-)
  • A druga Róza ma taką fajna organizacje... :(
  • edytowano styczeń 2014
     Myślę też nad wątkiem werbującym do trzeciej Róży   :) Myślę, że to ważna sprawa z zobowiazaniem do systematycznej modlitwy za mężów, w końcu to najbliższe nam na tym świecie istoty, więc głupio wykręcać się nadmiarem obowiazków z  4 minut modlitwy.

    Ed. Wykasowałam, bo dopiero doczytałam, eh, ślepota...
  • Ale 2 róza ma już wątek.
  •  Myślę, że to ważna sprawa z zobowiazaniem do systematycznej modlitwy za mężów, w końcu to najbliższe nam na tym świecie istoty, więc głupio wykręcać się nadmiarem obowiazków z  4 minut modlitwy.

       Dobra dawajcie :-) tajemnice poproszę i róże bo sie zgubiłam w tym wątku ;-)
  •  Myślę, że to ważna sprawa z zobowiazaniem do systematycznej modlitwy za mężów, w końcu to najbliższe nam na tym świecie istoty, więc głupio wykręcać się nadmiarem obowiazków z  4 minut modlitwy.

       Dobra dawajcie :-) tajemnice poproszę i róże bo sie zgubiłam w tym wątku ;-)
    Cieszę sie, że się poczułaś wywołana  :D  :-*
  • Tytuł wątka zmieniłam. Zostaje tu tylko Róża Pierwsza. Trzecia Róża w osobnym wątku czeka na żony pragnące wesprzeć meżów w najlepszy z możliwych sposobów.
  • czy mamy się meldować okresowo że odmawiamy, czy też ktoś się podejmie wysyłania priv do uczestników z prośbą o potwierdzenie?
  • edytowano styczeń 2014
    Mysle, ze kazdy odpowiedzialny niech bedzie i jak bedzie chcial odpasc to sie sam zglosi i będzie wtedy nabor na jego miejsce.
    Za to zmiane tajemnic bym prosila pisac co miesiac, chocby w watku....

    No i dalej nie kumam co z tymi modlitwami (intencjami)
  • edytowano styczeń 2014
    wg mnie intencje są przypisane do tajemnic (wg listy w pierwszym wpisie) i będziemy je zmieniać co miesiąc


    poprawcie, jeśli pokręciłam
  • wg mnie intencje są przypisane do tajemnic (wg listy w pierwszym wpisie) i będziemy je zmieniać co miesiąc


    poprawcie, jeśli pokręciłam
    Tak, intencje przypisane są do tajemnic. 

    Pierwszego dnia każdego miesiąca ogłoszę tu zmianę Tajemnic i kto odmawiać będzie dalej podziękuje mi pod wpisem. :)
  • a co Was tak wzięło?
  • nie wzięło tylko modlić za mężów się chcemy, ja np miałam poczucie, że za mało się za mojego modlę więć skorzystałam (z wątpliwościami) z okazji i cieszę się z tego bardzo

  • edytowano styczeń 2014
    nie, no słusznie, tak tylko pytam
    godne podziwu edit: bo nie cierpię żadnych zobowiązań
  • jak ja bym się miała modlić tylko wtedy kiedy bym miała na to ochotę to bym się w ogóle pewnie nie modliła albo rzadko a jak się do czegoś zobowiążę (róża, pompejanka, namiot spotkania) to od razu mi to idzie
  • edytowano styczeń 2014
    nie, no słusznie, tak tylko pytam
    godne podziwu edit: bo nie cierpię żadnych zobowiązań
    A nie zobowiązywałaś się juz kiedyś  świadomie i dobrowolnie do końca życia?  ;) 
  • :)
    Nie pomyślałam o tym! 
    :D
  • hej hej czy od jutra zmiana tajemnic?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.