Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róża Trzecia Matki Bożej Słuchajacej w intencji naszych mężów. Zmiana Tajemnic - PAŹDZIERNIK

1568101129

Komentarz

  • @Hermenegilda widzę że wchodzisz na forum. Dlaczego więc nie odzywasz się w tym wątku, chociaż jesteś wywoływana? Jak nie masz czasu na ogarnianie tej róźy to daj znać, może ktoś inny się za to zabierze.
  • Chciałabym zobaczyć aktualną listę, dołączam do próśb/ sugestii.
  • edytowano styczeń 2016
    Dziewczyny, umówiłam się z Hermenegildą że na razie przejmuję ta różę. Jeśli będzie ktoś chętny do prowadzenia, to odstąpię :)
    Starałam się uaktualnić listę na styczeń wg listy z czerwca i waszych uwag.
    Możecie sprawdzić?
    A i czy ktoś ma kontakt z @IDUSIA - nie była na forum od grudnia 2014

    STYCZEŃ 2016

    Tajemnice Radosne

    1. @Kotek - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @melisa - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Martka - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @zapominajka - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @mama_asia - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @Anna78 - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Kobieta - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @srednia rodzinka - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Milamama - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Klementyna- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne

    1. @Aneta - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Hanq O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @MagdaD - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Barbasia - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @fruza - O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @Renka - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @manka - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi piorytetami.
    3. @Attena - O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @Pinia - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @ola_g - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    e:wpisałam mama_asia za Idusię
    E: literówki
  • O, też o tym myślałam :)
    @mama_asia bierzesz tajemnicę Idusi?
  • jasne, dzięki :-)
  • Oki, już jesteś wpisana za Idusię :)
  • U mnie też się zgadza. :)
  • Moja tajemnica też się zgadza z moimi obliczeniami :) tylko nick się nie zgadza, ale to drobiazg - fruza zamiasta fruzia.
    I dzięki za aktualizację.
  • @fruza
    O przepraszam, ale wtopa :\">
    Zaraz poprawię.
  • Nie, spokojnie, tak było od początku, tylko najpierw nie zauważyłam, a potem już nie było aktualizowane. Fajnie, jak będzie zmienione, bo będę dostawać powiadomienia :)
  • U mnie też się zgadza.
  • u mnie ok
  • U mnie też ok
  • Dzięki za aktualizację
    +
  • Wieczorem wrzucę uaktalnioną listę :)
  • LUTY 2016

    Tajemnice Radosne

    1. @ole_g - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Kotek - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @melisa - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Martka - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @zapominajka - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @mama_asia - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Anna78 - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @Kobieta - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @srednia rodzinka - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Milamama- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne

    1. @Klementyna - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Aneta O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Hanq - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @magdaD - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Barbasia - O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @fruza - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Renka - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi piorytetami.
    3. @manka - O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @Attena - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Pinia - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • Dzięki!
    A możnaby przy okazji zmienić tytuł wątka? W sensie - wyrzucić ten październik?
  • napisze do Hermenegildy, bo wiem że na ten wątek już nie zagląda
  • Zgadza się
  • edytowano luty 2016
    @tylkoMaciek czy mógłbyś wykasować z tytułu wątku słowo "październik" . Hermenegilda napisała mi na priva, że nie wie dlaczego ale nie może zmienić tytułu (nie zapisują się zmiany) [na razie ja prowadzę tą różę, tak się z Hermenegildą umówiłyśmy]
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.