Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki wózek?

18911131432

Komentarz

  • ciekawy, ale w niektórych ułożeniach wygląda mało stabilnie :-SS
  • Kerima, tez tak myslalam, a potem zachcialo sie babie do Londynu, i sobie pomacala i pojezdzila paroma modelami. Po prostu - jest mega funkcjonalny, ladny, praktyczny w obsludze i bardzo latwy w prowadzeniu. Ja mam slabosc do lekkich wozkow, te staromodne mnie nie przekonuja, mimo ze doceniam wygode i niezawodnosc emmaljungi na przyklad.
  • @Agnieszka82, dziecko na wysokości kolan wyglada dziwnie, to fakt, ale ten wozek sie sprawdza, jest mały, lekki, nie jest taka koszmarna kolubryna jak większość podwójnych. Ma wymiary i ciężar zbliżone do pojedynczych wózków. A potem, kiedy wozisz juz dwójkę siedząca, to w ogole luz.
    @Marcelina, dzięki :) Brzmi dobrze, ale chyba nie uwierzę, dopóki sama nie wymacam ;)
  • Mi sie BabyJogger podobają: http://www.bobowozki.com.pl/wozki-gleboko-spacerowe/babyjogger/p/baby-jogger-city-select-2w1-wozek-gleboko-spacerowy-2524.php
    Nasi sąsiedzi zajeżdżają czwarty rok bliźniaczy i jest w super stanie. Plus tez taki, ze mozna dokupić siedzisko dla drugiego dziecka.
  • tyż fajny! a ja dalej z naszą poczciwiną będę się po lasach i bezdrożach turlać, no prawda jest taka, że nie mam gdzie się z "ganckim" wózkiem udać :bz
  • @Marcelina a na jakie bugaboo polujesz?? Używany? Jeśli tak to jaki przedział cenowy jest ok? (pytam bo ja am zamiar polować na bee :) )
  • @Kerima fajny ten babyjooger :-)
  • Z tego, co pamiętam to @Taja ma tego Babyjogger city select i sobie go bardzo chwali.
  • Fajny ten Babyjogger city select. Tylko tu siedzisko jest takie kubełkowe (jakoś tak się nazywa) ,,czyli dziecko nie leży na płasko. U nas takie siedzisko się nie sprawdziło,bo syn się zsuwał i tylko pasy go trzymały jak miał gdzieś pół roku.bo tu masz pozycję siedzącą,a leżenie to też tylko ze zgiętymi stawami biodrowymi. Taka luźna uwaga, pewnie innym dzieciom i mamom to nie przeszkadzałoby. )
  • zakupiłam bebecara :)
  • a coś podobnego jak phil &teds na spacerze ostatnio widziałam i to był graco trekko duo.
    Ktoś ma? widział? Jeździł?
    Bo mnie zaciekawił swoim podobieństwem,a jednocześnie jest tańszy od "oryginału".
  • @anna_z a Ty sie przymierzasz do podwojnego wozka?
  • Dzięki @Malgorzata i @Marcelina, to poszukam bagaboo. Piszecie o modelu bagaboo cameleon 3?
  • Hope, Monira, poluje na spacerowke, ale nie bee. Raczej cameleon bez gondoli.
  • @ramatha, ja jeszcze nie, ale znajomi mają rok i miesiąc różnicy i rozglądałam się z nimi,ale jeszcze nic nie kupili, bo mlodszy ma 2tyg.
    Ale kto wie, moze się będę przymierzać ;)

    Cieszę się,że pomogłam wybrać wózek :) Dystrybutorem joie nie jestem to tak bardzo smutno mi nie jest, ze wybrałam (trochę) inny. Ważne, że dowiedziałaś się, że są tak dostosowane w miarę do Twoich potrzeb spacerówki.:)
    Miłego wożenia:)
  • aha :) no:P ja tam zawsze chcialam rok po roku, ale ... ale, to u nas niewskazane, zreszta jak do tej pory niemozliwe - karmienie skutecznie uniemozliwialo taka roznice:P
    Ale moze kiedys:P
    Fajne sa te wozki rok po poku. Ciekawa tez jestem jak sie podbijaja i jak sie nimi podjezdza pod te takie podjazdy na 2-kola.
    ...
    A w wyborze pomoglas, chociaz nadal porownuje czy joie nie bylby lepszy:P Coz nie znam nikogo z tym wozkiem, zeby sie przejechac po miescie, wiec sie nei przekonam raczej:P
  • @ramatha kiedyś w wysokiej ciąży poszłam się przymierzyć do Joggera City Select... Nie dałam rady podbić z dwulatką ;)

    Nasz Mutsiak też niestety solidny ;) Tylko u nas nie ma tego podstawowego ARGUMENTU do zakupu nowego wózka :)
    Rozmarzylam się :)
    A to Bugaboo (nie bee) dobrze jeździ po wertepach i błocie?
  • :)) wiesia ciaza widac nie sluzy ... wózkom :P
  • Bugaboo bodajze Donkey ma duze kola i taka terenowa budowe.
  • A nie, donkey to taki podwojny, ktory mozna zlozyc do pojedynczego. Pojedynczy z duzymi kolami jest buffalo.
  • edytowano luty 2016
    Graco EVO - bardzo łatwo się go składa,rozkłada i montuje gondolę. Przydatne jak się dużo jeździ samochodem.

    Jak dużo się chodzi piechotą po wertepach to polecam tradycyjne wózki, ale nie wiszący na pasach ciężko się nim manewruje.

    Odradzam pompowane opony, bo trzeba je pompować :-) Małe kółka często się pompuje bo jak wiemy z pola kuli, powierzchnia rośnie w kwadracie a objętość w 3 potędze.

    Małe kółka na dłuższe spacery są uciążliwe, zwłaszcza tam gdzie są nierówności. Na plażę też się nie nadaje. Wszystko trzeba nieść i wózek i dziecko, ale do pakowania do samochodu bardzo przydatne.
  • A testował ktoś maclaren spacerowka? Jestem ciekawa opinii, tez dosyć drogie ale czy warte swojej ceny?
  • Lubie maclareny, najwygodniejsze parasolki jakie znam. Nie liczac bugaboo bee, khem. Ale to zalezy czego szukasz - w kategorii lekkich na malych kolkach sa super. A techno xlr ma calkiem szerokie siedzenie.
  • Mam niezły wielofunkcyjny i chciałabym jakąś spacerowka do auta ale w miarę uniwersalna. Mam co prawda stara caretero ale nie jestem zachwycona.
  • Jak ma slużyć jako prewozowy, to powinnaś być z maclarena b. zadowolona.
  • No niezupełnie przewozowy, dobrze żeby nadal się też na wakacje nad jezioro czy w góry, uniwersalny, nieduży i latwoskladalny ;;)
  • też :) no, zależy co w tych górach? ;)
  • Eee, w gory to raczej nie, chyba ze asfaltem do morskiego oka. To sa miejskie wozki. A ten baby jogger, co MonikaN chwali?
  • Raczej doliny i takie trasy zl"z wozkiem". Wizualnie bardziej podoba mi się maclaren
  • W góry ten mój też nie pojedzie, tam to tylml chusta.
    Tylko znaczy nie tylmo.

    Po lesie city mini daję radę. Po piasku też, nad jeziorem, nad morzem nie byliśmy z nim. Dzieci nasze morza nie lubią.

    Leciutki latwo się składa, 4,5 latek ogromny się mieści.

    I na płasko sie rozkłada
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.