Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki wózek?

1242527293035

Komentarz

• a ja się czaję na jakiś bardzo lekki (ok. 7kg) wózek spacerowy rozkładany na płasko. Z amortyzacją i dla wysokich albo z regulowanymi rączkami. Maclaren xt, wiem, ale może ktoś coś tańszego zna? Czy tym Maclarenem pojadę po chodniku, czy będzie telepało? na żywo wyglądał porządnie, ale po sklepie to wszystkie wózki ładnie jeżdżą
    W Smyku widziałam dziś spacerówki,parasolki, dwa razy tańsze niż Maclaren, może ktoś ma ze Smyka?
  • My wprawdzie uzywalismy takich tylko pozyczonych na wyjazdy nad morze.. Bo w domu uzywalismy Jane nomad jednak nieparasolkowaty.. Ale wydaje mi się że nawet rozklekotany mclaren był wygodniejszy i dla dziecka i do pchania niż np. Cotobaby 
    Podziękowali 1malagala
  • na Grunwaldzie mijała nas mama z Maclarenem i jechała spokojnie po tym bruku, inni z inglessiną jechali obok po trawie

mam inglessine zippy i nie jest to wózek dla wysokich, chociaż bardzo ok
    Podziękowali 1malagala
  • no właśnie tak mi się wydaje, że te wózki ze Smyka wyglądają bardzo podobnie, ale w użytkowaniu zupełnie inne...
    @Karolinka masz ten nowy model zippy light? Widziałam go w sklepie i jest idealny, gdyby nie ta wysokość rączki...
    A ma ktoś Inglesinę Trip? Ona nie rozkłada się na płasko, prawda? 
  • W tym coto baby i podobnym nasza Tosia półtora roczna tak zwisala.. Na pasach.. W mclarenie był przedłużany wyciagany dół i starsza dwuletnią fa ani nie zwisala a nawet się wysypiala. . I to prowadzenie parasole.. Masakra... Mclaren trochę lżej.. Faktem jest że wszystkich nie znam może komuś udało się coś porównywalnego zrobić bo cena zbojecka.. Ja bym chętnie w podwójny i pojedynczy zainwestowała ale to się fortuna robi...  
  • W tym coto baby i podobnym nasza Tosia półtora roczna tak zwisala.. Na pasach.. W mclarenie był przedłużany wyciagany dół i starsza dwuletnią fa ani nie zwisala a nawet się wysypiala. . I to prowadzenie parasole.. Masakra... Mclaren trochę lżej.. Faktem jest że wszystkich nie znam może komuś udało się coś porównywalnego zrobić bo cena zbojecka.. Ja bym chętnie w podwójny i pojedynczy zainwestowała ale to się fortuna robi...  
    Podziękowali 1malagala
  • Inglesina Trip na zupelnie plasko sie nie rozklada, ale jak dla mnie wystarczajaco. To jeden z najwygodniejszych wozkow, jakie uzytkowalam (przez chwile, pozyczona). Podobno Maclaren super, ale cenowo wtedy (3 l.temu) i on, i Inglesina byly, nawet używane, dla mnie za drogie (600-800 zl). Kupilam używaną, ale jak nowke, spacerowke, ktora rozklada sie podobnie jak IT, jest lekka i wytrzymala. Od roku woze nia 2 dzieci (drugie, 4-latek, jak z dlugiej trasy wracamy stoi z tylu, na stelazu, miedzy raczkami wozka). Firme zapomnialam, ale znana. Sprawdze, jak mi auto wroci. (,wozek nie wyjety z bagaznika). 
    K

Podziękowali 1malagala
  • Jeszcze cybex ma regulowaną rączkę, trochę cięższy niż 7 kg. Moja koleżanka ma i bardzo sobie chwali, ale nie wiem czy się rozkłada na zupełnie plasko.
    Ja jednak wybrałam Inglesine zippy light i faktycznie ta rączka nisko.
    Podziękowali 1malagala
  • My mamy bugaboo bee, to co prawda nie parasolka ale rączka rozsuwana na max. wysokości 110 cm. Dla mnie w sam raz a niska nie jestem.
  • A sprawdźcie Joie mytrax ile waży? Chyba koło 9kg a ma i regulowaną rączkę i spore koła, i rozkłada się na płasko praktycznie.
  • @Pietruszka a Twój bugaboo rozkłada się na płasko? I ile waży? Chociaż raczej z ciekawości pytam, on chyba poza naszym zasięgiem ;)
    Podziękowali 1Aga85
  • najgorzej, że ciężko te wózki gdzieś zobaczyć, a na żywo zupełnie inaczej wyglądają... Na przykład wybiłam sobie z głowy Cosatto, jak go zobaczyłam
  • o, weszłam na stronę Joie, można testować wózek przez 5 dni
  • @Rosea 12kg, to zupełnie co inny rodzaj wózka. Może miałaś na myśli inny?
  • Hm, z tego co pamiętam to ma 7kg i rozkłada się na płasko. W porównaniu do poprzedniej naszej spacerówki-parasolki ma fajnie ukształtowane siedzisko(dzieć nie wisiał na pasku w kroku) które ma zresztą regulacje dlugosci. W naszym akurat tego nie ma, ale nowsze modele mają też wydłużane do góry oparcie dla tych co wożą starsze dzieci. A, można też przełożyć siedzisko tyłem do kierunku jazdy.
    Podziękowali 1malagala
  • Ostatnio wpadł mi w oko Valco Baby Snap 4, lekki, budka rozkłada się do rączki, składa się w "torebkę", ma pasek do noszenia, obszerne siedzisko.
    Użytkuje może ktoś?
    Podziękowali 1Bridget
  • @malagala a może mi się z litetraxem popiórkowało...
  • @wiesia, mam taki i jestem bardzo zadowolona! Jest naprawdę fajny, lekki w prowadzeniu. Chyba już pisałam, że choc jest to raczej wózek miejski, to ostatnio na wycieczce w lesie, lepiej sobie poradził niż koleżanki pancerny mutsy :D
    Jedyny minus (zwlaszcza przy maluszku), że nie ma amortyzacji
    Podziękowali 1wiesia
  • Ooo! A jakość materiałów @Aga85?
    Wózek chyba dość lekki: 6,6-7,5kg, ma adaptery do maxi-cosi. Wydaje się idealny np. jako miejski, do bagażnika.
    Występuje w wersji bliźniaczej w wadze 9,8kg!
    Dla podrośniętego, siedzącego niemowlęcia będzie super. Sama się przekonuję :)
  • Materiał jest wytrzymały i nieprzemakający (poki co :D ), bardzo łatwo się czyści, tylko do środka kupiłam wkładkę, bo taki nie bardzo jest miły. Dla mnie wytrzymały ale...
    wózek po mojej rekomendacji kupiła koleżanka i jej synuś pogryzł piankę na pałąku :D
    Kupiła pokrowiec na pałąk i jest zadowolona!
    Podziękowali 1wiesia
  • Moja siostra zamarzyła sobie Mountain Buggy Duet moze ktoś słyszał, że ktoś słyszał, że ktoś sprzedaje. Chce z gondolami.
  • pomóżcie dziewczyny :) potrzebuję kupić spacerówkę, nie mam zbyt wielkich wymagań ;) ma być wygodna dla użytkownika :) nie bardzo ciężka i wytrzymała!
    czy któraś woziła dzieci w czymś takim:
    http://allegro.pl/maxi-cosi-mura-4-wozek-spacerowy-i6972055366.html
    http://allegro.pl/wozek-spacerowy-hauck-montana-dwustrony-spiwor-i6942539779.html
    http://allegro.pl/wozek-chicco-multiway-evo-folia-spiwor-black-i6973676601.html

• no i nie droga :)
  • @awia najlżejszy najprawdopodobniej będzie chicco.
    Miałam dwa chicco-oba świetnie się prowadziło i szybko składało/rozkładało , a do tego po złożeniu zajmowały niewiele miejsca.
    Tu pewnie będzie podobnie.
    Montana ma głęboki kosz na zakupy/zabawki/rzeczy potrzebne maluchowi i coś co uwielbiałam w swoim niemarkowym -przekładaną rączkę,a do tego regulację wysokości rączki.
    Gorzej trochę ze składaniem/rozkładaniem, bo trzeba zdejmować siedzisko ze stelaża.
    No i najprawdopodobniej będzie cięższy niż chicco.
    O maxi-cosi nic nie powiem,bo z takim nie miałam styczności,choć wydaje mi się średnio atrakcyjny.

Podziękowali 1awia
  • @kasha mi też :) ale myślę o trochę większych kółkach i dlatego.... :)
  • maxi cosi mura to czolg
    Podziękowali 2awia MAFJa
  • edytowano styczeń 2018
    Zakochałam się <3 
    Marzy mi się podwójny wózek i tak co jakiś czas sobie przeglądam co jest dostępne na rynku. Lubię P&T bo mają dość standardowe rozmiary (nie są ani szerokie, ani długie), ale kieszeń na noworodka nam się wyjątkowo nie sprawdziła w modelu, który mieliśmy pożyczony - od 3 do 8 miesięcy młodszego wózek stał nieużywany bo noworodek nam się duży urodził i się prawie nie mieścił, a oprócz tego w środku lata w kieszeni było gorąco, z drugiej strony był jeszcze za mały, żeby go do siedzenia kubełkowego sadzać.
    A tu znalazłam taki model: 
    https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/blizniacze/jeden-za-drugim/p/phil-teds-voyager-double-wozek-dla-dwojki-dzieci-679.php

Z siedziska się robi gondola :smiley: Nie trzeba nic dokupować. 
    Tylko cena powalająca, a jakoś używek też nie widzę, chociaż to niby model z 2015 roku :confused: 
  • @Hope mamy podobny, trochę cięższy na pewno, ale o tańszy. Jest ok. Taki jak ten:

https://www.olx.pl/i2/dla-dzieci/wozki-dzieciece/q-britax-b-dual/?view=gallery
    Podziękowali 1Hope
  • Poproszę o rady co do wozka .
    Łatwy w obsłudze lekki i wytrzymały .
    Gondolka plus spacerowka.
    I nieduza bryka .
  • 28 stron ;) cos.wybierzesz;d
    Podziękowali 2Bridget madzikg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.