Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki wózek?

12728303233

Komentarz

• edytowano kwiecień 2018
    @agnieszkamama a do czego ma służyć ten wózek? W sensie czy chcesz mieć jeden do wszystkiego i ma mieć funkcję łatwego skladania, czy chodzi o wózek stricte do przewożenia samochodem? Pytam bo ja dopiero przy czwartym wpadłam na genialny w swej prostocie pomysł żeby kupić oddzielny wózek "do samochodu". Na zakupy, do kościoła itp. W domu na spacery, wertepy, do spania itp mialam nasz stary wózek z gondola, bardzo wygodny dla dziecka, natomiast niemożliwy klamot, ciezki i trudny w składaniu. Mordowałam się z nim strasznie. Dlatego kupilam plasko rozkładaną spacerowke "do samochodu". Sprawdzało sie znakomicie. A po przymierzaniu (dosłownym) w sklepie coś chyba z sześciu czy siedmiu wózków wybrałam Graco Evo Mini. Sprawdził się fantastycznie. Najlżejszy z tych które oglądałam (7 kg), sklada się jedną ręka w płaski niewielki pakiet. Dobrze się prowadzi. Trójkołowiec. Kosz pojemny. Wozek  wąski malutki więc wszędzie latwo mi bylo manewrować. Zwrot taki że można zawrócić stojac w miejscu nawet w tłumie. Małemu było bardzo wygodnie. W zimie go kocykiem wymoscilam i miał jak w uchu. Teraz już używa jako normalnej spacerówki bo juz wiek słuszny ale naprawdę nie widziałam problemu jak był leżącym niemowlakiem. Nie ukrywam że bonusem w tym wozku była cena - najtańszy z oglądanych, choć kierowałam się funkcjonalnością i wagą, glownie tym skladaniem. Jedyne czego mi brakowalo to duża teleskopowa budka do całkowitego zakrycia. Fajny bajer no ale nie trafilam na wózek który by spełniał 100% wymagan. Ten model na moje potrzeby jest idealny acz budkę ma standardowa. Z tym że podkreslam to nie byl dla mnie wozek do glownego użytkowania. Dodatkowy używany przy jeżdżeniu gdzieś autem.
    Podziękowali 1agnieszkamama
  • Alina_3 powiedział(a):
    My mamy Teutonię z wkładką dla noworodka wkładaną do spacerówki. Składa się super  jednym kliknięciem
    Miałam teutonie i przy nie bardzo dużym bagażniku trzeba było koła odpiąć i trochę się nagimnastykowac. 
    Polecam niezmiennie spacerowke valco snap, bardzo lekka, zwrotna, duża buda i na długo wystarcza. Daje rade tez w warunkach poza miejskuch:) Tylko tak dopiero od 6, 7t miesiaca. Dla noworodka, nawet z gondola się nie nadaje, bo amortyzacja słaba.
  • Kupilibyście czerwony wózek? Wnętrze też czerwone. Znalazł się mój wymarzony, ale czerwony :( Kurcze wydaje mi się, że dla dzieci to słaby pomysł, bo raczej w wózku się powinny uspakajać a czerwony temu nie sprzyja.
  • Mialam gondole czerwona, ale w srodku byla szara.
    A nie dalo by sie do srodka uszyc pokrowca? Wywijanego na brzeg gondoli na gumce?
    Podziękowali 1Hope
  • Na gondole może tak, ale budki pozostaną czerwone i dziecko i tak będzie mieć czerwoni przed oczami :(
  • ale jak przed oczami, skoro ma ją za plecami, a budke opusczasz jak dziecko śpi

pokaż ten wózek !
    Podziękowali 1Hope
  • Mysmymieliczerownagondole. Dla dziewczyn.. W środku nie umiem powiedziec ale generalnie nie miałam obiekcji
    Podziękowali 1Hope
  • jest opcja, żeby to dolne siedzisko było szare,brać chocaż jedno szare? czy lepiej do komplletu?
  •  Te siedziska chyba od spodu są szare.
    Przynajmniej w mojej trójkołówce tak jest. 
    Mi się czerwony podoba ;) 
    Podziękowali 1Hope
  • Miałam taki dla Julki. Bardzo go lubiłam 
    Podziękowali 1Hope
  • Moja znajoma wystawila na fb wozek rok po roku, gdyby ktos szukał...
    Podziękowali 1Hope
  • Mam czerwony wózek. Dzieć ma się dobrze i nie wykazuje pobudzenia ;)
    Podziękowali 1Hope
  • Czerwony jest ok!
    Podziękowali 1Hope
  • Dziękuję, to idę spełniać marzenia;)
  • Bierz, fajny jest
    Podziękowali 2Barbasia Hope
  • Ja bym miała zgrzyt jakbym w czerwonym wózku posadziła dziecko w różowym ubraniu.
    No i samej by mi się w oczach chyba mieniło gdybym miała kilka godzin patrzeć na czerwony kolor...
    Ale co kto lubi, niektórzy nawet ściany mają czerwone w domu, może potrzebują doładowania :)
  • Fajny jest ten czerwony wozek @Hope,  taki wesoly, ladny :) Ogladalismy niedawno u znajomych Mure 4, czarną. Mnie od czarnych wozkow odrzuca - to raz. Dwa, ze ta Mura jest ogromna jak krowa a ja bym wolala cos zgrabnego. Teraz, przy piatym dziecku to juz wiem o co mi w wozkach chodzi, co powinien miec a czego miec nie musi.
    Podziękowali 1MAFJa
  • @PaniWiosna, a Ty na spacerach na wozek kilka godzin patrzysz?

@Hope, ja mam czerwono-czarny babyjogger i juz drugi syn w nim jezdzi, problemu ze spaniem nie zauwazylam. A dziecko ktore jako pierwsze używalo, to i.duzo w nim spalo i do 3 roku życia jezdzilo ;)

Także nie o kolor się rozchodzi, a o temperament dziecka :).
  • Rejczel powiedział(a):
    Fajny jest ten czerwony wozek @Hope,  taki wesoly, ladny :) Ogladalismy niedawno u znajomych Mure 4, czarną. Mnie od czarnych wozkow odrzuca - to raz. Dwa, ze ta Mura jest ogromna jak krowa a ja bym wolala cos zgrabnego. Teraz, przy piatym dziecku to juz wiem o co mi w wozkach chodzi, co powinien miec a czego miec nie musi.
    O, to miałam długi czas tak samo z czarnymi wózkami :) Ale u nas czarne w modzie, więc już mnie nie szokują. 
    Koleżanka dwie dziewczyny woziła w takim czerwonym, nie wiem czy dobierała córkom stroje pod kolor wózka, ale całość świetnie się prezentowała :)
  • edytowano maj 2018
    Mi się bardzo podoba nasz obecny wózek - nie bardzo ciezki, mały, zwrotny, wygodny. Wchodzi do naszego mini auta ;) i ma fajne bajery :) 3 dziecko wozi. Psioczylam niedawno na niego, bo nam się stelaż złamał, ale mąż go naprawił jedną śrubą z obi i znów śmiga jak marzenie. I jest granatowy :) tylko ma jeden podstawowy mankament - jest pojedyńczy ;)
  • @MonikaN akurat mam wzrok na tej wysokości  :D 
  • A jaki to wozek, @Hope?  Mozesz napisac nazwe, bo nie sledzilam watku.
  • @Rejczel X-Lander x pulse :)
    Podziękowali 1Rejczel
  • @PaniWiosna ja mam czerwone ściany w salonie,  co prawda dwie z czterech,  ale jest ok.  A wózki miałam granatowy i czarne,  ale to raczej dlatego że takie były akurat.  Ale z czerwonym miałabym problem,  że dziecko butami pobrudzi.  Czarny więcej wybaczy.  
  • Dziewczyny a spacerowka parasolka rozkladana na plasko? Potrzebuje cos malego lekkiego do Kosciola dla Macieja (bo u nas ciasno to raz, a dwa jak mnie ostatnio na parkingu przyblokowali to teraz wole jechac vitara a ta bagaznika nie ma - tylko waska przestrzen z tylu) 
  • @Agmar może bugaboo bee albo kees k2go?
  • Albo "nogi" z jakiegoś kompaktowego wózka z adapterami na fotelik samochodowy.
  • @Hope fajne ale potrzebuje typowej parasolki bo tam z tylu naprawde malusio miejsca
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.