Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

falcfresh!!! Sukienki po 75 zł dla forowiczów :-) !!Biały Jeleń!!!

12223242527

Komentarz

  • Agnieszka, a moglabys mi fote tej kremowej pokazac na 128? Moze byc z netu, nie chodzi o rozdarcie, tylko o fason.
    Wstepnie ja rezerwuje.
  • Agnieszka82 powiedział(a):

    taka kremowa sukienka, z rozdarciem u dołu sukienki (łatwym do zszycia) rozmiar zdaje się 134, ale w poniedzialek pomierzę i dopiszę
    20 zł+kw
    @mamuma to ta sukienka
    Podziękowali 1mamuma
  • @Agnieszka82 to ja kupuje ta sukienke. Tylko powiedz mi, czy ona szersza czy wezsza raczej?
  • Ona jest szersza w pasie. Ok pisze priw
  • Agnieszka82 powiedział(a):
    Agnieszka82 powiedział(a):
    Ok to zostalo 5 kiecek 2) biala z czerwonym pasem u dolu 140, do przepierki w pralni, ma lekkie przybrudzenia ale do ogarnięcia -20zl +kw 3) kremowa z brązowym pasem u dolu, 140 rozmiar -podobne przybrudzenia jak ta biala z czerwonym 20zl +kw 4)granatowa w kwiaty 146-152, 40zl +kw 5)zielona 146-152 - 40zl+kw 6)biala w różowe grochy 153-40zl+kw
    Podbijam. Komuś sukienkę? zdjęcia na poprzednich stronach
  • Czyli biała z brązem  na 140 jest?
  • Agnieszka82 powiedział(a):


    Rozmiar PL: 152 cm

    dł. całkowita 96 cm

    szer. w biuście 37x2 cm

    szer w pasie 35x2 cm.

    cena 40 zł+kw


    Ta została.
  • Agnieszka82 powiedział(a):

    Rozm PL: 146-152 cm.

    dł. całkowita: 88 cm.

    szer. w pasie: 35 cm.

    szer. w biuście 36 cm.

    cena 40zł +kw


    Ta jeszcze jest
  • Agnieszka82 powiedział(a):

    Rozm PL: 152 cm.

    dł. całkowita: 95 cm.

    szer. w pasie: 35 cm.

    40 zł+kw


    I ta została.
  • Zostala granatowa w kwiaty i biala w różowe kropki. Komu komu?
  • Mi? Ale termin płatności odroczony do serków? Może być ta w kropki?
  • Ta ciemna nam i fa się podoba ale obmierzyc musze
  • @MAFJa 152 rozmiar na Twoja fa? Moja pierworodna lat 10 jest jeszcze za mala do tego rozmiaru.
  • Ok.. Tonie. My mamy problem generalnie z ciuchami.. Jeśli chodzi o tegosc.. Gruba nie jest ale w sukienki w stylu tej zielonej na jej rozmiar ciężko wejść jej.. Taka budowa.. Po mamusi 
  • Tatusiu z resztą tez
  • A czy sa jeszcze jakies sukienki z przedziału 140-150? Marianna ciągle była za mała , za mała, a teraz w koncu zaczełam jej kupowac na 140, a pewnie do wakacji (a sukienki chyba sa bardziej wiosenno letnie?) pewnie bedzie i pod 145 cm. Jest o głowe lub pół  wyższa niz kolezanki u niej w klasie ...
  • @Ula ta granatowa w kwiaty jest na 146-152. Na moja pierworodna jest troche przydluga teraz a widzę ze obie nasze da tego samego wzrostu. Do wakacji podciagnie a nawet gdyby nie, to będzie po prostu dluzsza za kolano. Ja moim dziewczynom wkladalam te większe i byly po prostu dłuższe za kolano właśnie. Chyba ze Twoja cora jest z tych chudszych - no to wtedy pod pachami będzie luzna sukienka i rzeczywiście będzie kiepsko wyglądać. Musialabys ja obmierzyc. Na upartego możesz wsiąść te dwie ostatnie i Marianna kiedys do ich dorośnie:)
  • A która jest jeszcze ostatnia? Marianna nie jest chudzielcem, jest ogólnie solidnie zbudowana, nabita , ale nie gruba. 
  • Są dwie ostatnie - granatowa w kwiaty 146-152 i biala w różowe kropki na 152. zdjęcia są na poprzedniej stronie.
  • Granatowa bardzo mi sie podoba i do tego bardziej dopasowana rozmiarowo, biała tez fajna. Ale M. ma juz sporo sukienek dwie to chyba przesada ;) Czy granatowa nadaje sie  zeby ja nosic w sezonie jesienno zimowym np. z jakimś bolerkiem, czy jest jednak typowo letnia? A masz moze jeszcze jakies zdjęcia?
  • @Agnieszka82 paczka dzisiaj doszła. Sukienka idealna. Dziękuję i pozdrawiam. 
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • @Laf2011 super :) niech się dobrze nosi :) @Ula właśnie granatowa jest uniwersalna bo i na lato pasuje i na jesien/zime do bolerka. Jasna na zimę np juz nie bardzo pasuje, tylko na lato i to na większe wyjścia.
  • Ok, to biore :) 
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Agnieszka82 powiedział(a):
    Agnieszka82 powiedział(a):

    Rozm PL: 152 cm.

    dł. całkowita: 95 cm.

    szer. w pasie: 35 cm.

    40 zł+kw


    I ta została.
    Ostadniuska sztuka się ostala. Komu? W sobotę wysylka!
  • Sukienki od Agnieszki doszły, są śliczne, szkoda że mniejszych nie ma bo bym wszystkie córki w nie ubrała.
     Dziękuję !
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Jak nie muszę od razu zapłacić, mogłabym wziąć.
  • Agnieszka82 powiedział(a):
    Agnieszka82 powiedział(a):


    Rozmiar PL: 152 cm

    dł. całkowita 96 cm

    szer. w biuście 37x2 cm

    szer w pasie 35x2 cm.

    cena 40 zł+kw


    Ta została.
    Jeszcze ta się została samiutka. Komuś sukienkę?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.