Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Daj dziecku szansę- posłuchaj grubasa.

2»

Komentarz

• [cite] kasiapiw:[/cite]Taw- do Irlandii!90 % przedszkoli to wlasnie Montessorii:wink:
    Jeszcze troszeczke, jeszcze troszeczke dajmy Donkowi jeszcze troszeczke czasu.

Nie wykluczam emigracji ale gdzie mi będzie lepiej niż tutaj jest? Na czarnych sobie popsiocze na żydów, na chińczyków że jak przyjadą budować na euro to 100 na jeden paszport, na niemców pijaków i jakoś leci.
  • [cite] Generalnie wydaje mi się też, że lepiej jak dla kilkulatka całym światem jest mama, tata i rodzeństwo, a nie pani przedszkolanka i koledzy z przedszkola.

A to już zależy trochę od dziecka. Moja Zosia zawsze była trochę taką powsinogą, wdzięczyła się do obcych, zagadywała do nich, każdy dorosły gość stawał się dla niej w tym momencie ulubieńcem którego nie odstęowała na krok. No i oczywiście taką osobą stała się przedszkolanka, przez pierwszy rok dzieci były dla niej na drugim miejscu. Z moimi chłopcami jest odwrotnie, niezależnie czy chodzą do przedszkola, czy nie, czy są gdzieś z babcią, czy z kimś innym, to mamusia jak na razie jest the best (choć Ludek na wakacjach zafiksował się na maksa na tatę, ale to akurat dobrze), a przedszkolu ważne są dzieci.

Nie wiem na ile duża musiałaby być rodzina, aby dzieci miały taki wybór towarzszy zabawy jak w przedszkolu, jak napisałam u mnie przedszkolak jest już jeden. W przedszkolach jest zdecydowanie większy wybór. Moja córka zawsze miała potrzebę bliskiej koleżanki, rodzina jej tego niestety nie zapewnia.Poza tym, dzieci - jak nie spędzają w przedszkoli całego dnia, to z rodzeństwem też są dużo.

A i jeszcze jedna sprawa, czy wy jesteście opcja homeschoolingowa?, Bo Kacper to powinien już być chyba w drugiej klasie?
  • Termin 'psycholozka' moze i jest dopuszczalny ale idiotycznie brzmi. Jesli jakas kobieta, wykonujaca zawod psychologa, przedstawia sie w ten sposob, to znaczy tylko tyle, ze ma ze soba powazny problem, lub jakies seksistowskie kompleksy.

T
  • Nie, Tomku, to jedynie oznacza, że porawnie posługuje się językiem polskim. Język wiele nam mówi o kulturze w jakiej żyjemy, męskie końcówki brzmią poważniej i budzą większy szacynek, żenskie są głupawe i wywołują śmiech:devil:

A poza tym, jest to wątek o przedszkolach...Może powinniśmy się zastanowić jak nazywa się mężczyzna będący wychowawcą w przedszkolu? Przedszkolanek, przedszkolak?:wink:
  • Może powinniśmy się zastanowić jak nazywa się mężczyzna będący wychowawcą w przedszkolu? Przedszkolanek, przedszkolak?
    Można się też zastanowić jak nazywa się kobietę...
  • [cite] Bolka:[/cite]Tak, Kacper jest w drugiej klasie.

No, to chyba w tym czasie chłopaki nie bawią się razem? Melchior nie mówi nigdy, że też by chciał chodzić już do szkoły jak starsz brat? Nasz Ludek poszedł do przedszkola jak miał 2 l. i 3 mies, bo tak strasznie chciał być taki jak siostra. Chodził tam na 4 godz, 4 razy w tyg.

A wracając do reklamy, ona nie jest skierowana do takich matek, jak Ty Bolko czy Kasia. Ale jak kilka osób już napisało, że reklama jest o tyle bez sensu, że jest więcej chętnych do przedszkola, niż przedszkoli.
  • Anka, kiedys na kobiete mawiano mezyna, i nikt sie nie obrazal. Koniec koncow baby sa rozwinieta forma meskiego zebra, czyz nie?

T:)
  • A wracając do reklamy, ona nie jest skierowana do takich matek, jak Ty Bolko czy Kasia.
    Jesteś pewna? Obnizanie wieku szkolnego dla wszystkich. Obarczanie winą za wyniki w szkole brak obowiązku przedszkolnego. Posłuchaj co mają do powiedzenia tfu... Kluzik rostkowskie, hallowe itp. Ta reklama jest skierowana by wywierać presję na takich jak Bolka, penerowiczów już w graści mają nie muszą do nich trafiać z reklamą.
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Anka, kiedys na kobiete mawiano mezyna, i nikt sie nie obrazal. Koniec koncow baby sa rozwinieta forma meskiego zebra, czyz nie?

T:)
    Właściwie to czemu nie mówić na kobietę żebraczka?
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]koncow baby sa rozwinieta forma meskiego zebra, czyz nie?
    Tak uważają tylko ciemni protestanci. Posoborowa teologia katolicka już dawno stwierdziła, że Księga Rodzaju to tylko zbiór bajek i klechd sezamowych.
  • Kobiety dyskutują o przedszkolach, wymieniają się bardziej trafionymi lub mniej argumentami, a Panowie.... Boszsz, jak dobrze, że mam dwóch synów i jest mi dane obcowanie z męskim geniuszem od samego momentu jego powstania.
  • A ja mam wszystkie dzieci genialne :rolling:
  • [cite] Maciek:[/cite]A ja mam wszystkie dzieci genialne :rolling:
    Bo myślisz tylko o sobie...
  • I jeszcze do tego nieskromni...
  • Na pocieszenie zostaje kobietom jedynie pani Kopernik lub od biedy Maria Sklodowska.

T
  • [cite] Agnieszka:[/cite]
    [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Na pocieszenie zostaje kobietom jedynie pani Kopernik lub od biedy Maria Sklodowska.

T

na pocieszenie kobietom zostaja wszyscy slynni i mniej mezczyzni,ktorych wlasnie kobiety - matki wychowaly,zajmujac sie nimi zamist robic kariere !:tongue:
    Tudzież żony, które zwykle maja niemały wkład w to, że małżonek może robić karierę...:bigsmile:
  • Ta... Anka najpierw chwaliła panie za merytoryczną dyskusję (udział panów ignorując), a potem rozhuśtała męsko-damskie przepychanki. W efekcie teraz wszyscy piszą nie na temat. Warto było?
  • E tam rozchuśtała, po prostu odpowiedziała na post innego forumowicza:tongue:
  • BTW: czy mogłabyś zmienić swojego nicka na takiego, który nie zawiera polskich znaków? Skrypt forum tego nie lubi.
  • A co się wtedy dzieje?

Teraz dobrze?

P.S. postanowiłam, być poważna, a hustawki są dobre dla dzieci, a nie tak poważnych matron jak ja....
  • Pan z serwerowni przysyła mi nieuprzejme SMS-y.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.