Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Śniadanie dla 4 dużych dzieci do zrobienia w 15 minut

13»

Komentarz

• MAFJa powiedział(a):
    Po soplu niedźwiedzim :-)
    No średnio widzę to , chyba że w pudełku pokrojone w plasterki lub kostkę z dodatkiem odrobiny oliwy pieprzu pomidorków cebulki - sparzonej cukrowej na listku sałaty debowed lub rzymskiej
  • I do tego kasza gryczana niepalona, jaglana, bulgur, owsiana, pęczak. Pycha
    Podziękowali 3nowa MAFJa ola_g
  • A duże dzieci t9 nie jest już etap że same się obsługują?
    Ba , nawet rodzicom śniadanie mogą przygotować i kawę
    Serio całe życie ma polegać na obsłudze dużych już dzieci??

Ja rozumiem wiele rzeczy śle takiej wcale
    Duże dzieci są w stanie przygotować śniadanie całej rodzinie nawet jeśli idą do szkoły
    Kwestia chemia oraz kierowania w odpowiednią stronę wzajemności ale nie w momencie kiedy dzieci są nastolatkami6tylko znacznie wcześniej.
    Podziękowali 2Bea beatak
  • edytowano sierpień 2018
    @Malgorzata szukam inspiracji co im podpowiedziec nie co im zrobić ,
     co im zrobić szukalam jak zakładałam wątek,
    Czyli kilka lat temu 
    Dopisek
    Przepraszam jeśli byłam nie miła sprawiłam przykrosc
  • @nowa jak termos dobrze trzyma, to obiadowe dania, gulasze warzywne, warzywno-miesne z kaszami, makaronem. Jak corkom do szkoly obiady dawalam, to gotowalam wiecej obiadu jednego dnia i rano to podgrzewalam i do termosu. 
    Najlepsze termosy jakie mialam to metalowe z ikei, dlugo trzymaly cieplo, tylko dosc male. Zupy tez dawalam, geste, zeby pozywne byly.
    Podziękowali 1nowa
  • Ikea nie ma u nas sklepu ale poszukam czegoś 
  • Śniadanie w domu to gęsta, dobra zupa z pieczywem. Zwłaszcza w zimne jesienne i zimowe dni to świetny posiłek. Do szkoły, na pierwszy ogień, bardzo dobre są wszelkie owsianki (i inne płatki jak jęczmienne, żytnie etc) i różne kasze na słodko z owocami. Gotuje się je krótko, a potem długo trzymają ciepło. Można ugotować je na wodzie, a potem do gotowego dodać masła czy mleka. Można je gotować z: rodzynkami czy innymi suszonymi owocami, z wiórkami kokosowymi, można dodawać pestki słonecznika czy dyni. Do tego np. wkrojone jabłka, gruszki, banany. Oczywiście nie wszystko razem, może być jeden składnik. Można je wygodnie zjadać z ładnego pudełeczka.
    Podziękowali 2mader MAFJa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.