Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Super szczotka, kto ma?

2

Komentarz

  • Szczotka jest genialna. Czas rozczesywania włosów skrócił sie u mnie z 30 do 3 minut. Nie przesadzam.
  • Chabrrowa dzieki za konkretny namiar :)
  • cofam co pisałam, szczotka nie poszła w kąt jest używana przez dziecię płci męskiej. Chętnie taką kupię dla H.
    Chyba, któraś z dziewczyn takie rozprowadzała na forum
  • @Kerima, ale ta z dzika czy tangle teezer?
  • TT. Z dzika sie nie umywa. Nie wiem, na czym polega fenomen tej szczotki, ale u mnie sprawdziła sie w 100 procentach.
  • Wszystkie kobiety domowe dostały na Mikołaja TT kompaktowe, tez ok, ale ta większa wygodniejsza jednak w użyciu.
  • z godziny czesania włosów córki robi się pół godziny
    ale mnie nie zachwyca lubię jak mnie coś mocno po głowie drapie ;) a tej nie czuję w ogóle przy skórze
  • Coś czuję, że u nas też by się przydała, nie mogę słuchać jęków najstarszej przy czesaniu.
  • Czy te szczotki się różnią wielkością?
    I widziałam też takie z rączką.
    Jakie polecacie?
  • http://glamifysg.files.wordpress.com/2013/03/20130321-113502.jpg
    tu na jednej fotce jest większa- oryginal i mniejsza, większa wygodniejsza do czesania, mała praktyczna do wzięcia ze sobą, bo nie łamia się kolce, dzięki zamknięciu.
  • edytowano grudzień 2014
    Czyli ta duża nie ma zamknięcia?

    Ta mała to Compact Styler, tak?
    A tej dużej pod jaką nazwą szukać?
  • U tego zalinkowanego sprzedawcy są też takie z rączką:
    http://allegro.pl/szczotka-do-wlosow-detangler-d-tangle-teezer-hit-i4864672156.html
    To też TT?
    Przepraszam, za szczegółowe pytania. Ale nigdy tego nie widziałam na oczy- nie wyznaję się zupełnie.
    :\">
  • Słyszałam gdzieś, że w drogeriach Hebe są sprzedawane. Ale czy są w stałej sprzedarzy? Może lepiej podjechać i obejrzeć osobiście?
  • W Warszawie na Targowej są 2 sklepy Hebe i jest mnóstwo tych szczotek.
  • ta z raczka nie wygląda na oryginał.
    Reszta w opisie aukcji napisane jest,ze inaczej sie nazywa.
  • Nabyłam dziś te szczotki w hebe. Nawet promocja była- na te większe- po 25zł.
    Tyle, że tylko trzy kolory dostępne.
  • Moja córka ma taką z rączką od wakacji i sobie chwali. Kupiona w hurtowni fryzjerskiej przez babcię. Ostatnio się dowiedziałam, że kosztowała jakieś koszmarne pieniądze, ale dokładnie ile, babcia nie chciała się przyznać...
  • Aga w Piotrze i Pawle w galerii warmińskich sa od ręki po 29,90 weź idź tam i dobie kup :P
  • Wygląda na oryginał.
    Dziękuję Boga za twórcę TT!
    Kupiłam w merlin.pl na gwiazdkę wszystkim kobietom w rodzinie - w tym sobie, a F. dostała drugą :D
  • Nie mam siły zaginać taki kawał. A ty się nie wyrwiesz na szybką kawę tamże zabrawszy mnie przy okazji? Czy nie ma Ł?
  • Miałam identyczne opakowanie @agnieszkamama :)
    Widziałam jeszcze te takie małe z zakryciem, fajne są.
    Ale ta na co dzień wystarczy.
  • Aga może i bym sie wyrwała ale to bardziej popołudniu. Choć tez niepewnie bo Łukasz dziś lata i pracuje... Moze wieczorem? Ale to mocno nie pewne.... Możesz 28 podjechać na brzeziny, potem lekki spacer i powrót 30tka? Choć w obecnej sytuacji (remontu dróg) lepiej iść na piechotę... Ewentualnie w dr powrotnej koło pozort znów wsiąść w 28
  • Wieczór mam zajęty ;)
    Spoko, po prostu kupię tę online. Jakoś nie chce mi się samej iść do galerii.
  • Mamy. Szczotka jak szczotka.
    Wg mnie szału nie ma.
  • Bardzo dobra szczotka :) włosy mam długie (prawie do pasa), proste, ale ze skłonnością do plątania się... i naprawdę tą szczotką rozczesuję je dwa razy szybciej. Natomiast wadą dla mnie jest brak normalnej rączki. Niby dobrze się ją trzyma w dłoni, ale mi już wiele razy wypadła i poleciała z hukiem na kafelki/umywalkę (o dziwo jest cała, co dobrze świadczy o jakości materiału) - ale z drugiej strony kiedyś złamałam sobie na włosach trzonek od szczotki, więc może i tak lepiej... ;)
    Tak czy inaczej jestem z niej bardzo zadowolona :)
  • Mi tez na początku sprawiło to problem ;)
  • Szczotka jest super! Wszystkie 4 się nią czeszemy ;) I jest świetna do drapania po plecach :) No i zgadzam się, ze trzonek mógłby byc. Tez mi nie raz wypadła z reki.
  • Czeszemy tym codziennie Zosiowe loki do lopatek na mokro. Jest ok.
    Sama jestem niechluj, głowę myje co wieczór, a czesanie raz w tygodniu, przed wyjściem do ludzi ;) i ta szczotka daje rade te tygodniowe koltuny rozplatac!
    Aaa i jeszcze masaż niemowlecej główki też sprawia radość.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.