Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Super szczotka, kto ma?

13»

Komentarz

  • Gumki Invisibobble polecam
    już nie używam innych

    image
  • o właśnie, czytałam coś o nich, ale nie byłam do końca przekonana... jak polecasz, to może się skuszę :) tylko czy trzymają mocno? bo przy długich i ciężkich włosach trudno mi trafić na gumkę, która byłaby wystarczająco mocna
  • ale ja słyszałam,ze jest tez wersja szczotki z trzonkiem :)
  • Do gęstych włosów jest za słaba-wróciłam do zwykłej. Za to moje dziewczyny bardzo sobie chwałą i już nie piszczą. Ale jak po grypie córa miała mega dreda zamiast włosów, to tylko olejek(poszła buteleczka) i zwykła szczotka
  • Ja jestem zadowolona z tej szczotki, dziewczyny też już nie stękają przy rozczesywaniu.
  • A mi te gumki hipolita nie podeszły :)
  • U mnie trzymają dobrze, No ale ja mam tez trzy włosy na krzyż ;)
    Największym plusem jest to, ze po ściągnięciu gumki nie mam na włosach żadnych śladów po niej, sa nadal gładkie jak po prostownicy
  • TT rozczesuja u nas ok, chociaż mam wrażenie, że powierzchniowo. Jak poplątane jest głębiej to mam wrażenie, że zęby nie sięgają. Natomiast w trzymaniu są bardzo nieporęczne (wersja kompakt). Trzonek by się zdecydowanie przydał.
  • Ja mam tt i u mnie się sprawdza - brak trzonka mi zupełnie nie przeszkadza, przyzwyczaiłam się. @Bambidu ja dzielę włosy na cienkie pasma i wtedy rozczesuję, nie ma wtedy problemu, że czesze tylko wierzch. Czeszę i na mokro i na sucho, przy czesaniu na sucho trochę się puszą, ale zdecydowanie mniej niż przy zwykłej szczotce. @Agnicha odżywka to podstawa, niezależnie od szczotki, mi też mocno plączą się włosy i zawsze odżywkę trzymam kilka minut, wtedy też łatwiej się rozczesują, niż wtedy, kiedy tylko nałożę i spłuczę od razu.
  • A może warto kupić tylko odżywkę?
  • Jest szczotka !!!!
    Działa, uczesałam M , w minutę bez jej darcia się i uciekania, co więcej, była zadowolona !!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
    =D>
  • Teraz ktoś by mógł wymyślić taką super różdżkę jeszcze....
    Ze jak się dotknie dziecka, to przestaje jęczeć, pyskować, uciekać i olewać nasze polecenia....też kupię !!!!

    8->
  • Póki co
    można kupić solniczkę i pieprzniczkę :)
    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.