Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mańkowe pyszności

245

Komentarz

  • edytowano październik 2014
    mańka, facebuka nie używam, na nim nie jestem, ale lubię Cię i chętnie polubię Twoją kuchnię.
    I chętnie coś zamówię, jeśli można bez facebooka.
  • Maniusia,

    pomyślcie o wrzuceniu "w tło" zdjęcia pierogów, zamiast schabu.
    Schab na pewno przepyszny, ale myślę, że pierogaste się będą lepiej prezentować :) i bardziej zachęcające mogą być dla ludzi.
  • Wiem, ale wszystko bylo na szybko, będę robic zdjęcia to zmienię
  • Mańka aż się dorwałam do kompa aby Cię sklepowo na fejsie polubić i udostępnić :-)
    dopiero dojszłam technicznie jak to się robi, trąba jedna....

    jeszcze kilka mam takich firmówek naszych do zareklamowania :-)
  • Jeżeli Wasze wyroby to również te 3xBEZ to warto to jakoś podkreślić!
    Myślę, że to ma dużą szansę "chwycenia"


  • Schab kiepsko wyglada w tle, pierogi dajcie ! Pierogi 
  • polubejszyn. Super. Powodzenia życzę. Sama bym zamówiła tyle że tu nie doślecie...
  • Oj tam, ja się na ten schab ślinię.
  • Polubiłam. 

    Zastanawiam się, czy rynek szkolnych stołówek jest szczelny, czy dałoby się taką stałą pracę gdzieś dostać - obiady dla całej szkoły by podratowały niewątpliwie. 
  • Polubiłam i udostępnię, ale za kilka dni, bo na razie, jak wszystkie udostępniłyście to samo, mam bardzo monotematyczny fb ;)
  • Moj mąż zupełnie niezależnie wspominał pierogi z soczewicą i gryczane, to jego ulubione:).
    Wiec chyba na przyszły tydzień zamówię :)
    @manka, a jak tobie humus wychodzi? Bi mi do d... A można go fajnie na rożne sposoby przygotowywać, z chrzanem, rozmarynem, na ostro.
    Dam ci znac, bo 21.11 mamy małą imprezkę ;)))
  • Może jakieś zbiorowe zamówienie... Jakby ktoś z Krakowa się do Warszawki wybierał, ehh też bym pozamawiała...
  • Ok, Orientuje sie wysylkami.
    Humus wyśmienity wychodzi mojej Basi
  • @mańka polecam komu sie da z warszawskich znajomych!

    Moja sugestia - ja bym zmieniła to zdjecie w tle, na pierogi albo sernik.
  • @mańka, a dacie radę zrobić jakiś orientacyjny cennik z koszrami wysyłki?
    Albo chociaż menu, jaki macie zakres.
    Takie info skuteczniej się udostępnia;-)
  • Dobra, to jestesmy na humus umówione. A pite to trzeba gdzieś dokupić, czy tez robicie? :)
  • Polubione :)
    I przychylam się do sugestii @Dorotak żeby przykładowe menu wrzucić.
  • edytowano październik 2014
    A
  • mysle, ze jak nie foto każdej potrawy ( fb by sie przegrzał :)) ) to przydała by sie mize jakaś lista z tym co robicie
    Ludzie sa coraz bardziej zapracowani ( nie tulko Warszawka ;) ) ale maja tez coraz większa świadomość zdrowego żywienia.
    Czasu brak na dłuższe pichcenie, wiec myśle ze warto by porobić takie małe zestawy promocyjne i w biurowce uderzyć
    Przygotować jakieś wizytówki - tak zeby każdy miał taka w swoim zestawie.
    Logo już macie - uważam ze świetne!
    Dziś tez taka dziwna moda nastała ( No rozumiem ze czasem to konieczność) na te diety bezglutenowe czy inne, warto wziąć yo pod uwagę.
    Tradycyjna kuchnia jak najbardziej ale i w te stronę warto uderzyć .
    Zreszta dość popularne jest to, ze jedzenie ludzie zamawiają w lanczboksach ( na cały dzien), płaca i już.
    Jak czasem czytam ile płaca za to, to aż sie włos jeży na głowie ;)
    Potem po woli wraz ze wzrostem zainteresowania ( pieniędzy) rozkręcanie firmę- czego Wam zycze z całego serca!

    No i ja zawsze bede mogła powiedzieć ze "znam" tych Mankow od zdrowych lanczboksow :))
    No i dziś warto mieć instagram, to bardzo dobra forma reklamy
  • A kateringiem będziecie się zajmować np. przyjęcie komunijne dla licznej rodziny;) ?
  • a jakieś propozycje menu z cennikiem czy coś w tym stylu?
  • Wszystkie pytania odpowiem mailowo, cateringiem zajmujemy sie od 15 lat, na komu i trzeba rezerwować wczesniej.
    Mail podany na fb
  • Szkoda, że tak daleko.
  • Mańka, ile wcześniej trzeba rezerwować?
    u nas Komunia za rok, więc jeszcze nie mam daty ;)
  • Jak będziesz miała datę to daj znac, nie wiadomo czy się zdecyjes
  • edytowano październik 2014
    Prywtne przedszkola z reguły mają bardzo kiepskie żywienie może powysyłać oferty do nich albo szukać nowopowstających placówek.
  • @mańka, wczoraj przypadkiem w bibliotece tak od słowa do słowa i okazało się, że Pani Bibliotekarka u nas nie lubi gotować :), a Święta za pasem, więc już przeżywała mi ostro. 

    Ze sklepu nie kupi pierogów i uszek, bo mówi, że niedobre zupełnie. 

    Ja do Niej, że mam taką znajomą itd. 

    Ale właśnie w związku tym:

    mańka, czy Ty myślałaś o jakiś małych wizytówkach/ulotkach? Na ktorych: mail, telefon, strona na fejsie.

    I czy w ogóle wyrażasz zgodę, zeby rozdawać Twoj nr telefonu czy mail? Przydałoby się coś profesjonalnego :).

    Mogę Cię tutaj w naszej mieścinie rozreklamować, mieszkam w Centrum, to będzie łatwo (parki, place zabaw, tablice ogłoszeń), ale no muszę coś mieć, zeby zawiesić. 

    I koniecznie musi być info: że ugotujecie wszystko (to prawda) i że zarówno bez bez bez jak i z z z :).

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.