Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mańkowe pyszności

1235»

Komentarz

  • Dziewczyny, te które kiedykolwiek od nas cos braly, zostawcie prosze jakies wpisy odnośnie naszego cateringu na fejsie
  • ponawiam prośbę, wolnej chwili jesli takową macie
  • @mańka
    Macie tam jaki przepis na bażanta i marynatę do niego?
  • @mańka jak potrzebujesz strony daj znać....
  • aga-p potrzebuję, zgłaszam się poswiętach
  • Manka, a moze wrzuccie pare przepisow na strone? Trzebaby pomyslec, jak to inteligentnie rozwiazac. Wiem, ze brzmi, jakbym proponowala, zebyscie podcieli galaz, na ktorej siedzicie, ale dlatego pisze, ze trzeba z glowa podzialac ;) Bo na pewno znajdzie sie pare przepisow, ktore nie spowoduja, ze ludzie u Was nie zamowia, tylko zaczna sami wypiekac, natomiast przepisy bardzo przyciagaja ludzi do strony. Momentalnie zwiekszycie mocno liczbe wejsc, podlinkowanie na innych stronach itd.
    Cos na zasadzie, ze nie podajesz przepisu np. na cala babe, tylko na jakis swietny lukier z czyms tam, ktory nigdy nie ma grudek ;) Wiadomo, ze kto skorzysta z przepisu na lukier, to i tak piekl sam.
  • Od wczoraj jestem absolutną fanką pyszności od @Mańków. Zrobili mi przepyszne przyjęcie z okazji chrztu św. mojej córki. Wszystko było wspaniałe, jeden młodzieniec zjadł 7 kawałków schabu, a chrzestna (w ciąży) zażyczyła sobie zieloną zupę do domu, w słoiczku. A jaka wesoła ekipa dostarcza jedzenie ;) Tego się nie da opisać, trzeba spróbować osobiście. @Mańka dziękuję wam bardzo :x
  • Bardzo dziękuję za rekomendację, milo robić dla wielodzietnych jedzenie, nawet w upale 40 stopniowym☺
  • To żadna rekomendacja, to najszczersza prawda jest :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.