Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mańkowe pyszności

135

Komentarz

  • To ja tak chodzilam z ulotkami Bomali.
    uJa podala komus ulotki i dostalam caly plik. Wszedzie gdzie bylam, nawet w Koszarawie ;) zostawilam.

    Chcialabym miec taka MonikeN u siebie.
  • Pierogi bez bez bez robia i maja super przepisy ;)
  • Mam ulotki, rozdawałam wczoraj w przedszkolu, wszystko jest robione na szybko, wiec za chwile moge pogubić sie.
    w ubiegłym roku mieliśmy profesjonalna ulotkę, moim zdaniem bardzo ładną, w tym roku będzie tka sama.
    Pro. kłaniam się w pas ^:)^
  • edytowano październik 2014
    w następnym tygodniu, który mam wolniejszy zrobię jedną wysyłkę, zobaczymy w jakim stanie dojdą, na razie bez zgrzewarki, bo nie wiem czy jest sens jej kupowania., sprawdzę.
    Przy okazji Dziękuję Aniołowi za wsparcie na zgrzewarkę, ale niech jeszcze poczeka bo ja muszę się zorientować w tym urządzeniu jakie i za ile. 
    Moniko dzieki za wskazówki i pozostałym za sugestie, jesteście bezcenni
    Kto będzie testerem?
  • edytowano październik 2014
    ja mogę być testerem zwłaszcza pierogów :))

    Mańka teściowa siostry wysyła młodym pierogi
    Na 100% nie ma zgrzewarki
    Zapytam potem siostrę co i jak



    edit
    No więc tak

    Paczka idzie z pomorskiego na Śląsk ( jeśli to ma znaczenie, choć myślę, że nie)
    Pierogi są wstępnie podgotowane
    Jak wysyła mrożone to albo je układa pojedynczo jeden obok drugiego na to pergamin i zaś pierogi, albo w woreczkach - wszystko w torbie termicznej - taka marketowa na mrożonki
    (mrozi je pojedynczo żeby nie były posklejane i dopiero potem takie juz zamrożone porcjuje w woreczki)

    Wysyła też nie mrożone ( też wstępnie obgotowane)
    tu podobnie przekłada ściereczką bądź pergaminem

    Nie wysyła paczki jako "paczka żywnościowa", wysyła taką extra24
    Jak nadaje ją rano, to młodzi dostają ją rano następnego dnia- pierogi te mrożone są jeszcze zamrożone, siostra wkłada je do zamrażarki 
    ale też mrożonek nie wysyła im latem kiedy są upały, więc tu trudno mi powiedzieć
  • mańka, jak ze zgrzewarką i dostawami wyjdzie mogę Wam zrobić reklamę w Trojmieście.
    ;-)

    i jeszcze widziałam, że na alledrogo wystawiają się z aukcjami w delikatesach zestawami wigilijnymi, może warto też tam spróbować?
  • @mańka czy na święta można dokonywać u was zamówień? Jesli tak to z jakim wyprzedzeniem? Ja będę już w 9 miesiącu i mogę wszystkiego nie ogarnąć kulinarnie.
  • Ja też przekażę u siebie w firmie - dużo zapracowanych dziewczyn, może będą zainteresowane? A potem będą podawać dalej :-) Tylko bym chciała najpierw sama przetestować więc @mańka odpowiedz na maila!!! Albo na priv tutaj!!! Chętnie na przyszły tydzień bym na obiad wzięła wybór, a potem rodzinnie będziemy reklamować! 
  • Właśnie Malgorzato, a na to aie zanosi, ze stol będzie piękniejszy.
    Qurpikowa, chwile prosze menu sie udoskonala jeszcze
  • Elunia, o tym samym dzis pomyślałam,
  • My wysyłaliśmy też paczki z żywnością do rodziny przesyłkami konduktorskimi - nadaje się i odbiera z dworca, więc raczej opcja dla zdeterminowanych, na dodatek chyba było dość drogo (ale my akurat wysyłaliśmy dużo, więc i tak się opłacało) - na pewno były tam pierogi, obgotowane, ułożone w pojemniki i polanę trochę omastą żeby nie sklejały się - zaleta: szybko, bo jedzie tyle, ile pociąg (zakładając, że bez opóźnień to w jakieś 7 czy 9h może przejechać całą Polskę i nadane rano jest popołudniu/wieczorem u odbiorcy, jedzie to w przedziale u konduktora, więc nie wala się gdzieś po jakimś samochodzie z lewa na prawo itp, zawsze było w stanie nienaruszonym. Ale raczej ciężko to wprowadzić jako formę wysyłki dla klientów - ale jest to jakaś myśl żeby wysłać do rodziny czy przyjaciół bez ryzyka, że rozwali się :)
  • Dorotka, dzięki wielkie ale przesyłki to będą wyjątkowe zamówienia dla forumowiczów, jednak rynek lokalny jest mi potrzebny.
  • Właśnie, a myślałaś o domowym makaronie, takim suchym, do przechowywania?
  • Maniuchna,w tamtym roku,jak dostaliśmy od Was mikołajowe jedzenie-dotarło w całości i pyyyyyszne,że ja nie mogę.
  • Tak myślałam o makaronach ale tych właśnie bezglutenu i żytnich
    Mam pożyczona maszynkę więc tylko wyćwiczyć sie.
    Ale jest jeden tylko problem, mam dwie ręce
  • Na czwartek robiłam ok 300 pierogi na nasze przedszkole, poszło w 1, 5h wszystko, zamówienia zebralam na następne 150 wiec plan wykonany, ale jakby ktos u mnie zamówił na jutro 150 pierogów to tez bym zrobiła, i właśnie chodzi o takie ciągi zamowien, wtedy mogę myśleć czy dam radę zapłacić zus
    Opakowania , dzieki, mamu troche wypróbowanych, ale zawsze warto popatrzeć na inne.
  • @mańka
    Konto na Instagram zakładajcie to najszybsza obecnie forma przekazu/reklamy

    Potem Ci mogę podać kilka kont , które mają sporo obserwatorów, obsesję diety i zdrowego żywienia i raczej to niegotujące w domu osoby ;)

    Myślę, ze wystarczy jak jedna, dwie osoby chwycą i reklama idzie dalej
  • Ja nie wiem co to instagram
  • Polubione, udostępnione z dwóch kont :)
  • @mańka ;

    Aplikacja na tel/tablety
    ściągasz bezpłatną aplikację, logujesz się i dodajesz zdjęcia 
    Klikasz polubienia u innych, piszesz komentarza (zostawiasz ślad swoim nickiem)

    tak dużo dziewczyn sprzedaje ciuchy (butiki), czy też ciuchy sprowadzane na zamówienie

    tak na szybko 

    bardzo popularne jest to:

  • Ale to jest strona z ogłoszeniami?Tzn. wchodzisz, bo myślisz hmmm...czego tam na instagramie? Czy to się gdzieś wyświetla?
  • @mańka, odbierz priva:)
  • To się pochwalę...
    za mną książka kucharska Smakowita Kuchnia Badawcza Gfk, wydana dla pracowników
    druga książka bardzo słodka dla koncernu cukierniczego
    a jutro warsztaty o ziemniakach, prowadzone przez szefową kuchni Masuria Arte , będę jej asystować,
    kupe zabawy dla mnie i dobra nauka
  • @mańka - gratuluję! I mam nadzieję, że oprócz zabawy jest z tego i kasa jakaś ;-)
  • A mozna te książki kupić? A będzie dla Ciebie z tego profit?
  • Nie, książki sa do użytku wewnętrznego dla pracowników firmy dla której robi sie.
    Książki kucharskie do sprzedaży jeszcze nie robiłam ale kto wie, musze znalezc jakiegoś kucharza
  • wow.. gratulacje!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.