Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak nakarmić męża jaglanką z warzywami?

13»

Komentarz

  • Oj @Malgorzata
    Toć jaglanka to samo zdrowie 
    lekarstwo na każdą chorobę ;)
  • Po prostu, kasza jak kasza , raz jęczmienna, raz gryczana , raz jaglanka- trzeba jedzenie urozmaicać.
  • Samą jaglankę też można urozmaicić ;)

    Na śniadanie na słodko 
    Na obiad krupnik z jaglanką + na drugie danie jaglanka z warzywami
    Na deser kulki jaglane
    Na kolację zapiekanka warzywna z kaszą jaglaną

    Można?
    MOŻNA :))
  • @Malgorzata, nam smakuje jak ryż, a jest dużo zdrowsza, więc wprowadzam. Monodiety nie stosuję ;)
    Zresztą wymyślając tytuł miałam na myśli pomysły na zdrowe i smaczne potrawy, a jaglanka tak trochę na podpuchę była;)
  • Albo lepiej, że obniża
    :P
  • Muszem odgrzebać jaglankę z szafki jedzeniowej...
    Jeszcze nie jadłam tej jesieni, wstyd! 
    ;)
  • Czy jest możliwe że syn uczulony jest na jaglankę ? Zasmakowała mu ale w tym samym czasie kiedy ją wprowadziłam pojawiło mu się uczulenie na nogach. I teraz nie wiem. Ja się zajadam , jemu też smakuje ale jśli to faktycznie jaglanka wywołuje uczulenie to muszę zrezygnować.
  • no, ale czemu sie tak upierać przy tej jaglance, to nie rozumiem
    przecież nie samą jaglanką człowiek żyje, nawet jeśli jest to połowa forum jaglanego
    -----------
    Smaczna, sycąca, łatwa w przyrządzeniu, tania i - co dla mnie najważniejsze - mniej tucząca niż ryż czy ziemniaki. Same zalety, choć nie wiem, czy upierałabym się, gdyby mężowi nie smakowała.
  • Przeczytałem: Jak nakarmić węża jaglanką z warzywami?
  • Gdyby była sycaca to miała by same zalety a tak właśnie to że nie syci i zaraz jest się po niej głodnym to jej największą wada
  • Gdyby była sycaca to miała by same zalety a tak właśnie to że nie syci i zaraz jest się po niej głodnym to jej największą wada
    ------
    Ja tak mam z kaszą gryczaną (którą poza tym bardzo lubię), z jaglanką nie (choć fakt, że jem spore porcje).
  • pieczarki, cebulka smażoną i kasza jaglanka pychota
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.