Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1404143454676

Komentarz

  • @Aga85 raczej dla mniejszych. Pisałaś o tych LOL surprise dla nich chyba byłby dobry.
    Podziękowali 1Aga85
  • Czy Wasze dzieci mają tego typu fotele, czy krzesła? Sprawdzają się?



  • MOje maja fotelik z gąbki obity materiałem taki z biedronki i bardzo go lubią od roczniaczki do starszych.
    Podziękowali 1kika0
  • Potrzebuję pomysłu na prezent dla 3 miesięcznej dziewczynki. Ma wiele rzeczy po starszym rodzeństwie, ale może pojawiły się na rynku jakieś "nowinki"?
    Budżet około 200zł - składka rodzinna.
  • Mamy fotel bujqny i po pierwszym okresie entuzjazmu poszedł w odstawke. Ładnie się prezentuje w pokoju dziecięcym ;)
    Podziękowali 1kika0
  • My mieliśmy dostany taki w stylu tego różowego, ale nie był wykorzystywany w ogóle. Z radością wrzuciłam go do kontenera na odzież ;) 
    Podziękowali 1kika0
  • edytowano grudzień 2018
    Moim zdaniem liczony jest mniej frustrujący niż nadruk, chyba że upolowalas mega mega mega dokładny. :) 
    Każdy który widzialam ma delikatne przesunięcia . 

    Zalinkuj potem
    Podziękowali 1Aniuszka
  • kika0 powiedział(a):
    Potrzebuję pomysłu na prezent dla 3 miesięcznej dziewczynki. Ma wiele rzeczy po starszym rodzeństwie, ale może pojawiły się na rynku jakieś "nowinki"?
    Budżet około 200zł - składka rodzinna.
    Arke Noego za 100 zl a za drugie sto rowerek biegowy. Arka zajmie sie za 3 msc rowerkiem za 9, no ale co potrzeba takiemu małemu?
    Podziękowali 1kika0
  • kika0 powiedział(a):
    Potrzebuję pomysłu na prezent dla 3 miesięcznej dziewczynki. Ma wiele rzeczy po starszym rodzeństwie, ale może pojawiły się na rynku jakieś "nowinki"?
    Budżet około 200zł - składka rodzinna.
    Sobie coś kup, coś do relaksu, jak się zrelaksujesz, to dziecko skorzysta z Twojego odpoczynku :) 
    Podziękowali 5MAFJa OlaOdPawla uJa kika0 Rien
  • Ja tez kombinuje.. co dla 8 ciagle.. marzy o lol- zgodnie z mezem twierdzimy ze po naszym trupie i jest pogodzona. Z jednej strony zabawek nie potrzebuje ale o nich marzy i co.. lego elfy- bez sensu zaczynać serie szczególnie ze do lego rzadko sięgają.. bo o czymś takim mówiła..coś bym jej z sylvanianow ale tez bez wielkiego przekonania.. maja sporo a w roku szkolnym i rak nie maja czasu się bawic- jak maja to głównie barbie biorą..a z innych rzeczy playmobil etc nie ma gdzie trzymać.. chciałaby monopol dorosły ale noe ma z kim grać tak na prawdę..nie mam pomysłu i do dzis wydawało się ze Wogole nie ma za co ale nieoczekiwanie pojawiła sue całkiem sensowna pula .. ale co tej 8 łatce sprawić nie wiem..
  • edytowano grudzień 2018

    @MAFJa ;
    Aparat fotograficzny
    Rower 
    Rolki
    Hulajnoge
    Ubranka lub akcesoria dla Barbi


    Zestaw do samodzielnego ozdabiania, no ramek na zdjęcie, do Wyszywania
    Torebkę do samodzielnego pokolorowania
    Puzlle przestrzenne (tylko co na to trojaczki)

    A to jajo coś wykluwa? Dziewczynki się tym nie interesują? Nie wiem czy to koszer czy nie. 

    W tym wieku jeszcze zwierzątko, papuga, kanarek czy chomik, ale to roboty koło tego się też ma sporo. Żywe zwierzę. 

    Jeszcze taka opcja ze idziecie razem na zakupy ubraniowe. Ona z Twoja pomocą wybiera ubrania,do tego dodatki: spinki, frotki, może coś na szyję, bransoletki i potem idziecie na ciacho, kawę czy sok  do Sowy :)
  • Ona wierzy w Mikołaja jeszcze wiecostatnia opcja odpada.. No dzidzia taka..  jakbym się przeszła po sklepach to coś mi wpadloby bo ona jak chodzi po sklepie to chce wszystko. Papiernicze artykuły mamy w ilościach hurtowych.. z reszta i tak one na mało co maja czas.. marzy o białej sukience od @manna ;-) bębenku.. ale to wszystko takie nie jako gwozc programu.. może bez gwoździa.. kupimy sukienkę, sprytna plastelinę,  squichi ( o takich pierdołach marzy co koleżanki maja) i np. Rodzinkę jedna sylvanianow.. z Tosia jakoś łatwiej .. lego arielka i mebelki jakieś dla lalki 
  • MAFJa powiedział(a):
    Ja tez kombinuje.. co dla 8 ciagle.. marzy o lol- zgodnie z mezem twierdzimy ze po naszym trupie i jest pogodzona. 
    Czemu, aż tak? To jest słabe ale chyba nie gorsze niż barbie w przekazie?
  • Emilka dostała na urodziny chyba z 5 czy 6 takich laleczek. I u nas to jest szal! 
    Tez bym wolala sylvanian ale jakoś brak entuzjazmu. Może dlatego, że koleżanki tez te lole zbierają  
  • MonikaN powiedział(a):
    kika0 powiedział(a):
    Potrzebuję pomysłu na prezent dla 3 miesięcznej dziewczynki. Ma wiele rzeczy po starszym rodzeństwie, ale może pojawiły się na rynku jakieś "nowinki"?
    Budżet około 200zł - składka rodzinna.
    Sobie coś kup, coś do relaksu, jak się zrelaksujesz, to dziecko skorzysta z Twojego odpoczynku :) 
    Dobry pomysł, tylko ciężko ten relaks w papier obwinąć i pod choinkę położyć  :D
  • Ale dziecku 3-miesiecznemu tak wiele nie trzeba. Ja bym nie kupowała, ew. jakąś drobna grzechotke. 
    Podziękowali 1Katia
  • @MAFJa, moja ośmiolatka do niedawna nie bawiła się za bardzo lego, ale trochę chorowała i z nudów ją bardzo wciągnęło i teraz zażyczyła sobie zestaw i układają wszyscy. Może dać im szansę?
  • Brzydkie a drogie i tylko dlatego ze moda kolejna rzecz.. pogodzone raczej. One już zbierają duplo,lego,barbie, sypvaniany, bobasy i ich ciuchy i wiele innych. Nie chce tych zbiorów mnożyć tylko ew. Dopchać gdzie się zmieści coś..
    Podziękowali 1Joannna
  • Rower może ale lubi swój za mały a i jeździ mało, hulajnogę ma..aparat drogi chiba..z reszta może niedługo dostanie jakiś telefon  z aparatem w spadku od cioci to na początek starczy..znowu barbie zostanie.. chciałabym coś fajnego ale nie wiem co.. mówię marzy o białej sukience lubi audiobuki ale to wszystko nie to .. :-)
  • dobrze MAFja, że nie widziałaś ceny domku lol :o :s Jest naprawdę lol!!
    U nas sąsiadki mają i moja córka jest bardzo zdziwiona, czemu Mikołaj jej nie przyniesie, przecież on wszystko może :D
    Podziękowali 1MAFJa
  • A co dla chłpczyka, 2 lata, co wszystko ma? 
  • edytowano grudzień 2018
     Ja dla bratanka 2-lata przygotowalam BRIO 18m+
    samochody: smieciarke, policje i cos jeszcze

    Lubie BRIO bo solidne i mozna kompletowac latami
    ale to 18+ to seria My Hometown, a nie Brio World
     
    Podziękowali 1kika0
  • Aga85 powiedział(a):
    A co dla chłpczyka, 2 lata, co wszystko ma? 
    Duplo 
    Elementy do drewnianej kolejki
    Figurki Sleichs, nawet gdy się powtarzają, to jest fajnie
    Auto zdalnie sterowane, prosty mechanizm 
    Zestaw autek, resorakow
    Zestaw autek budowlanych
    Układanki 
    Książeczka sensoryczna
    Książeczki z okienkami
    Płyta z muzyką 
    Pilka
    Zestaw budowniczego
    Zestaw strazaka
    Pistolet na banki
    Znikopis
    Pluszak niespotykany, krokodyl czy cos innego co nie jest misiem, pieskiem i kotkiem
    Zestaw pileczek kauczukowych, jeśli nie zjada 
    Klocki korbo 
    Klocki quercetti (chyba tak się to pisze) 
    Jeszcze jakieś jeździli w tym wieku są ok
  • groszek powiedział(a):
    Mój sześciolatek ostatnio gada cały czas o klockach prawdziwe cegły i deski. Miał ktoś takie? Warto?
    Wis elk do takich sie przymierzam. Jak sie zbuduje to sie ponoc można je rozlaczyc wkładając do wody wysuszyc i znowu budować. 
  • @MAFJa a Smart games? 
    Dziecko samo gra. Do gry na książeczkę i układa tak żeby pasowało, kombinuje.
    Koleżanka zachwalała. Chce kupić w tym roku.
    https://dadada.pl/smart-games--hop-do-norki,p485517?gclid=CjwKCAiAo8jgBRAVEiwAJUXKqPePoithfeFQL6M3Ub0Uh5akf-zRBUxMKDSLBUCF9fZgkdMMslsRABoC9gwQAvD_BwE
  • Obawiam się ze to sytuacja z cyklu nie da się bo nie chciałabym zabawek a radość największa z zabawki..
  • Gry to nie jest chyba najlepsze dla niej. Maja sporo grają rzadko najbardziej lubią z kimś dorosłym.. bardziej bawic sie
  • @Mafja daj jej jeszcze być dzieckiem i kup zabawkę. Spełnij jej marzenie o LOL, marzenia po to są żeby je spełniać. Są różne wielkości możesz kupić za 30 a nie za 80. Za chwilę będzie chciała ubrania i inne bardziej praktyczne rzeczy, nie będziesz wtedy miała poczucia wywalania kasy w błoto.
    Patrzę na dzieci na to jak potrafią czegoś pragnąć i marzyć. Ja już nie umiem i bardzo im tego zazdroszczę.
    Podziękowali 2MAFJa Agax4
  • szczurzysko powiedział(a):
    Ale dziecku 3-miesiecznemu tak wiele nie trzeba. Ja bym nie kupowała, ew. jakąś drobna grzechotke. 
    Składka jest na każde dziecko, więc i najmłodsza ma coś dostać. 
  • Fajna jest karuzela rainforest fisher price. U nas 3 ciagle w użyciu a tu już małemu by wypadało oddać..ale któremu zabrac
    Podziękowali 1kika0
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.