Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1414244464776

Komentarz

  • To tez tak nie jest do końca. One marzą o wielu rzeczach które zobaczą.. a te lalki.. maja swoje jakieś pieniądze z urodzin - żadna się do lalek lol z nimi nie wyrywała.. jedna kupiła raz katamaran lego( marzyła bo koleżanka miała) a razem jakieś magicclipy .. No nic na coś będzie się trzeba zdecydować- ja tez tak myślałam marzy to spełnić prosta rzecz. Ale tu już na prawdę dziada z baba brak- ten mały pokoj ich jak sklep z zabawkami.A jak się wdepnie w te lol to znów niekończąca się seria.. a potem krzyczymy na siebie ze bałagan itd itp.. i więcej nerwów z tych nowych zabawek niż radości.. a starych wydawać nie chcą.. najlepsza zabawa barbie.. ale one słabe akcesoria maja.. kamper jest fajny ale już ma..  
  • No ale jak seria, nastepna okazja to urodziny i potem dopiero znowu święta, to zdążą w ciagu roku 2 te laleczki uzbierać.


    Moja  jedna marzy o maszynce do zaplatania warkoczyków (ale w życiu nie kupię, nie dam stówy za takie coś, jeszcze dla jej skołtunionych włosów)

    a druga ciągle mówi o wybuchających swieczkach (takie swieczki co cięzko je zdmuchnąć na torcie)
    Podziękowali 1MAFJa
  • A wiecie jakie mój syn ma marzenie? Pojeździć na nartach w Wiśle z panem Tomusiem - instruktorem. Tak go pan urzekl, że gdy syn wrócił do domu, to płakał po nocach za nim. I w kosciele potrafił się nagle rozplakac z tęsknoty. Cały rok czeka na "Pana Tomusia", a pan Tomus pracuje teraz w Katowicach i raczej już z Karolem nie pojeździ...
    Tak mi szkoda. Było w tym coś bardzo mnie wzruszajacego. Jeden raz takie coś u syna widziałam, ale mam nadzieję, że nie ostatni. 
    Podziękowali 1Rejczel
  • Aj sorry, nie jest w temacie watka. Nie popatrzyłam na tytul 
  • @kika0 idź do sklepu noskinoski.pl 

    znajdziesz cuda dla maluszka! Prześliczne zabawki. Gryzaki takie inne. Albo zabawkę która poczeka chwilkę - jak będzie miało 6mcy to już skorzysta. 
    Firma b.toys to moja ulubiona  <3 

    albo jakiś rampersik fajny coodo.pl 

    Jak się składają to można wybrać coś ekstra co samemu by się nie wzięło  ;)
    Podziękowali 2kika0 Katia
  • Ja mojemu dwulatkowi, który się niczym nie bawi, zamówiłam muszelke bilibo. Od lat znam te zabawkę i wreszcie się doczekała na zakup  :) Myśle ze starsi będą zachwyceni  :D 

    I Herve Tullet ma nowe pozycje- dla maluszków bardziej. Bardzo lubimy jego książki. polecam! I Erica Carla oczywiście ! 



    Podziękowali 1kika0
  • kika0 powiedział(a):
    @Joannna ;  A jaki wiek masz na myśli mówiąc starsze/ młodsze? Myślimy o ogarniętym 7 latku. Będzie też grał 9latek.
    przepraszam, że dopiero teraz odpisuję
    sama się zastanawiam co mam na myśli ;) 

    Moje dzieci mają 11 i 9 lat, grę tę w niebieskim pudełku dostali ze 3 lata temu i dopiero w tym roku (!) po raz pierwszy spokojnie w nią zagrali - wcześniej była frustracja u młodszego, próby nieuczciwego zaglądania pod spód by zobaczyć jak ten labirynt się ułożył, co z kolei denerwowało córkę i kończyło się awanturą. No ale teraz już zagrali spokojnie i dali radę oboje, więc jest progres ;)

    W tę w żółtym pudełku grałyśmy z 11 latką gdy byłyśmy w sierpniu w szpitalu - zagrałyśmy ze dwa razy i już nas nie ciekawiła. Miła gra, ale właśnie już nieciekawa dla nas.
    Podziękowali 1kika0
  • edytowano grudzień 2018
    ewaklara powiedział(a):
    @MAFJa a Smart games? 
    Dziecko samo gra. Do gry na książeczkę i układa tak żeby pasowało, kombinuje.
    Koleżanka zachwalała. Chce kupić w tym roku.
    https://dadada.pl/smart-games--hop-do-norki,p485517?gclid=CjwKCAiAo8jgBRAVEiwAJUXKqPePoithfeFQL6M3Ub0Uh5akf-zRBUxMKDSLBUCF9fZgkdMMslsRABoC9gwQAvD_BwE
    @ewaklara, nie znam, ale urzekło mnie i zamówiłam dwie ;)

    edit: na YT na Kreatywnych Maluchach można zobaczyć jak to wygląda
  • My mamy gre z tej serii Smart Games. Trzeba otoczyć czerwony samochodzik przestępcy policyjnymi radiowozami i mały siedzi i kombinuje. A ciężko mu się na czymkolwiek skupić.
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • my mamy arkę noego i dziura w całym i jeszcze inną tego typu - i od ogarniętego 5 latka do 14 latka - układają - a i ja chętnie sobie pokombinuję jak akurat wpadnie mi w ręce :)
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • Elunia powiedział(a):
    Elunia powiedział(a):
    A ja znowu ponudzę -jakiś drobiazg dla 12-letniego chłopca. Główny prezent dam "przeżyciowy" ale chcę dołożyć książkę i coś jeszcze. Co? Kupiłam na inne okazje laterkę, lornetkę, czołówkę, nerkę. Co może być jeszcze?
    I znikąd pomocy  :s
    @Elunia - a może coś takiego:


    Jest od sześciu lat, ale spokojnie i dorosły się tym świetnie pobawi. Zgrabne, małe pudełeczko, które można ze sobą zabrać. Solidnie wykonane.
    O ile ten 12-latek lubi takie łamigłówki ;) Granna ma w tej serii jeszcze kilka innych, ale na żywo widziałam tylko tę.

  • i na pewno też Kula Labirynt 3D może być dla nastolatka - są różne poziomy trudności
  • Prezent dla 4 letniego chłopca potrzebuje. Podpowiedzcie coś bo ja sie na chlopakach kompletnie nie znam:(
  • @uJa, jaką kwota dysponujesz?

    Mam wprawdzie 5 latka, a On totalnie zakręcony na budowanie z klockow, plus pojazdy wszelkie, rysowanie, pisanie i lepienie. 
  • Jakies 50 zl.
  • @uJa, latarkę albo nerfa, lub kajdanki :). To były wymarzone prezenty mojego 4 latka rok temu. Albo dirt. Takie rzutki. Też są fajne. 
  • Kajdanki & lizak policyjny. Nasza A. 4.5 od Mikołaja codziennie z tym biega. I przebiera się 3x dziennie w policjanta... Ale to już grubszy wydatek ok 100.
  • ponoć ma fazę na strażaków, ale  w sumie do policnajta już nie daleko od strażaka :disappointed: podoba mi się pomysł :)

  • strażak to hełm, gaśnica, butla tlenowa.
    są takie rzeczy w zabawkowych, tylko to głównie plastik-fantastik.
    pół roku temu przerabialiśmy... :) 
  • jakiś strój - strój strażaka, albo policjanta, albo superbohatera :) 
  • Nie umiem znaleźć polskiego sklepu, ale u nas fajnie się sprawdził taki zestaw. Asia dostała chyba na czwarte urodziny, czyli trzeci rok w użyciu, a drogie to nie jest.

    Podziękowali 1uJa
  • U nas podobne klocki to też hit. Bawią się 2, 3, 6 i 8 latek. Kupiliśmy w polecanym tu na forum sklepie polskarzecz.pl
    Podziękowali 1PawelOdOli
  • Może ktoś polecić zestaw narzędziowy dla dwulatkow? Myślałam o tym ale nie wiem czy nie za mały.. M coś w auchan mówi ze widział stojący ale plastik ok.50 zł.. ja już tych plastików wieloczesciowych miękkich mam dość. Na drugi dzień do kibla. Nie mówiąc ze krzywdę se mogą zrobić 
  • mafia, a Wy się jeszcze zza tych zabawek widzicie? jakieś nieprzebrane ilości tego macie :)
    Podziękowali 1szczurzysko
  • dziękuję za podpowiedzi coś wybiorę :)

  • @MAFJa  zestaw majsterkowicza pluszowy ma Melissa&Doug

    smiejcie sie smiejcie z tego kupowania zabawek
    mnie one ratuja zycie
    bo przewaznie jestem w domu, sama z dziecmi
     
    Podziękowali 1MAFJa
  • ta.. ja z tuzinem opiekunów, się nie śmieję tylko dziwię, ale co kto lubi  :p
    Podziękowali 1In Spe
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.