Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komu jeszcze stoi?

135678

Komentarz

  • Moja chyba wyczuła, że po kolędzie :D i igły zaczęła gubić :(( ale dopiero jak ksiądz wyszedł - wstydu nie było :>
  • Stoi i się sypie, nie ma kiedy rozebrać :) wciąż jest piękna
  • Nasza mała, sztuczna stoi, tyle, że baterie od lampek się szybko wyczerpują.
  • Jeszcze stoją
    Do jutra!
    Co z żywa - jodła kaukaska?
    Na dwór chyba tak od razu to nie, co?
    Zwłaszcza ze prognozują mrozy

    Kupiłam dziś palmę :))
    Lata już chce!!!
    W miejsce choinki postawie ;)
  • Dziś mąż ją wystawił. Stoi na działce, kotom jeszcze posłuży do wspinania :)
  • @Hipolit
    Bombki pozawieszaj do 2,02 będzie za choinkę robić :D
  • No ja to bym zostawiła jeszcze te choinki
    Ale kot już je coraz cześciej atakuje.
    Wcześniej to kto widział kota w ataku na choinki to przeganiał a teraz to już tylko siedzą i licytują
    Trzaśnie kot czy choinka
    :D
  • edytowano styczeń 2016
    Naszą zabrał już znajomy,zostanie zutylizowana przez kozy :D
  • Jeszcze stoi, dziś miała być rozebrana, ale zajęłam się praniem wszystkiego, skoro mam suszarkę. Nie sypie się póki się nie włazi za nią żeby zjeść ostatnie Pieroty i Bajeczne.
  • JUż nie stoi ;)
  • Wczoraj wyszedł ksiądz, a my zaraz za rozbieranie choinki. Już nie stoi :-D
  • W kwestii choinki: największa frajda (po ubieraniu) to wyrzucanie jej przez okno :D Nawet tak nas uczono na studiach, jak odróżnić jodłę od świerka: świerk zahacza o firanki 8-}
  • U nas, z parteru, to żadna frajda wyrzucać. Myśmy naszą poćwiartowali i spalili w kominku. To dopiero frajda :-D
  • Stoi.
    Jutro wizyta duszpasterska. :)
  • @Joanna36 OT
    Jak ci sie podoba w użytkowaniu sprzet zwany suszarką???
  • Ksiądz będzie 30. dopiero, choinka nadal stoi, tylko gwiazdę jej zjedli i trochę ozób z dołu ubyło, rozbierać, nie rozbierać? podlać!
  • @Małgorzata32 , bardzo, z pierwszych prań kołder wylazło tyle kurzu, no i w ogóle rewelacja, my mieszkamy w bloku, nie ma gdzie wieszać prania, to jest dla mnie wielka ulga, nie trzeba utykać po grzejnikach, rozkręcać grzejników i robić sauny . Uprałam i wysuszyłam nawet spodnie ze skóry, po suszeniu miękkie, nie pogniecione.
  • Juz długo nie postoi. Rozebrac musze, bo sie sypie.
  • Uffff...
    Juz nie stoi.
    Własnie rozebrałam.
    Ku ogolnemu niezadowoleniu maluchów.
    Nie obyło sie bez strat w...bombkach.

    Zegnaj klimacie świat!
  • my rozebraliśmy w niedzielę, spontanicznie
    byliśmy umówieni na obiad u znajomych, już prawie mieliśmy wychodzić, gdy dostałam sms, że mają godzinne opóźnienie - bonusową godzinę zużytkowaliśmy na rozbieranie :)
    bardzo lubię ubierać, ale rozbierać chyba jeszcze bardziej
    od razu tyyyle miejsca się robi w pokoju :D
  • A ja nie lubie rozbierac. Te igły są wszęęęęędzieeeeee...
  • Nasza rozebrana do naga stoi w zimnie za oknem w donicy... czy przetrwa ? ... tego nie wie nikt B-)
    K
  • Kasia owińcie donicę folią bąbelkową. Wtedy przetrwa mróz.
  • edytowano styczeń 2016
    Ok , dzięki :D
  • moja dzis rozebrana sypala sie strasznie
  • U kogo jeszcze stoi? ;)
    Bo juz chyba czas...
  • Muszę spakować. Zapaliłam lampki na pożegnanie sezonu...
  • U mnie cały czas, do jutra :D
  • Myśmy PaPa choince zrobili wczoraj. Teraz jest coś w rodzaju żałoby ;)
    Na szczęście to chyba udawane i udaje się powiedzieć, że Boże Narodzenie może być w sercu cały czas :)
    Ale przyznać muszę, że radośnie i przytulnie były z tymi wszystkimi lampkami :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.