Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komu jeszcze stoi?

123457

Komentarz

  • Stoi i ma się świetnie. Zawsze mamy wojnę podjazdowa . M dzis: wywalić już trzeba.ja: a po co jak ładnie wyglada i się nie sypie.. i taka rozmowa
  • U nas malutka, plastik, ale kurzy się... i baterie słabe, lampeczki ledwie pełgają.
  • właśnie wróciliśmy z J od Dziadków, którym wyrzuciliśmy choinkę. przez dwa tygodnie była suszona, żeby nie chlapała wodą przy wyrzucaniu. a dziś prawie ledwie jedną szufelkę igieł zgubiła przy wyrzucaniu. teraz stoi pod śmietnikiem taka zielona i gotowa do dekoracji.
    ale to jakiś mutant bo kto to widział żeby cięta choinka w stojaku z wodą zaczynała puszczać nowe pędy... ?  /pewnie użyłam złego określenia/
    Podziękowali 1Klarcia
  • u nas stoi...pod koniec nowego tygodnia wyniesiemy, coby na Gromniczną już nie było

    a młode igiełki to u nas puściły gałązki które miałam z wazoniku na stole @isza ; :)
  • w Gromiczna mamy kolędę, choinka stoi nadal gubi trosKe igly ale dzięki temu ze na werandzie czyli za drzwiami balkonowymi to prawie jak świeżo ścięta
  • edytowano styczeń 2019
    U mnie jeszcze wisi :smile:


    W tym roku u nas podłaźniczka, jaką pamiętam z domu mojej babci. Z własnoręcznie zrobionymi "światami" z opłatka, takimi, jakie robił zawsze dziadek.

    U mnie ze względów sentymentalnych , ale polecam taki powrót do tradycji wszystkim posiadającym małe istoty lub małe mieszkania :smiley:

    edit: nie umiem wkleić obrazka  by było od razu widać, ale link raczej działa...


  • @madzikg no nie umiem w tekst wstawić :( A nie wchodzi z tego linku?
  • Piękna...
    A ja ślepa.... linka nie zauważyłam. ;)
    Podziękowali 1Dudus
  • A u nas przetrzymamy jeszcze choć po Gromnicznej, bo w czwartek dopiero mamy kolędę.
  • edytowano styczeń 2020
    Czas odkurzyć wątek.
    Rozebrałam choinkę dwa dni temu.
    Teraz jeszcze stoi przed domem :)
    Nawet się zbytnio nie sypała.


  • U mnie stoi. Wyjątkowo twarda sztuka w tym roku
  • Nasza stoi i się nie sypie bo jest sztuczna i nawet ładnie wygląda..może cały rok będzie stała  :D
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • edytowano styczeń 2020
    Z choinką u wielodzietnych jak z kozą u żyda. Jak się ją rozbierze i wyrzuci to robi się tyyyle miejsca. 
  • Nasza stoi, a że pierwszy raz od wielu lat Kajtek jej stać pozwolił, to do 2 lutego strojna, a potem naga do wiosny stać będzie, a następnie zasili szereg koleżanek w ogrodku. :) 
  • Stoi. Chłopcy sami ja wybrali i ścieli w Wigilię rano, wygląda jak wygląda, ale twarda z niej sztuka.
  • U nas w tym roku bez choinki, za to światełka różne mamy w domu, gwiazdę świecąca, została jeszcze z zeszłego roku :)
  • U mnie też stoi pod spodem może że 3 igły leżą mimo podlogówki i srednio 25 st ciepła ale to jodła kaukaska, miała dawać rade tyle że zapachu ZERO 
  • U nas świerk i też nie pachnie
  • Myśmy wynieśli łysą choinkę tydzień po świętach. Jakaś felerna była. Za rok przerzucamy się chyba na sztuczną. 
  • U nas też jodła kaukaska i pachnie.
    Podziękowali 1Klarcia
  • W tym roku sztuczna, mala choineczka ze wzgledu na kociaka
    Postoi do 3 lutego,wtedy kolędę mamy
  • My mamy piekna sztuczna i stoi zawsze do Gromnicznej i ani dnia krocej, do glowy by nam nie przyszlo wczesniej rozbierac.
  • My mamy żywą, stoi do Gromnicznej, później do piwnicy i na wiosnę wysadzamy do ogródka
    Podziękowali 1Klarcia
  • A dlaczego do piwnicy? U was takie mrozy?
  • edytowano styczeń 2020
    Różnie bywa, ostatnimi czasy zima dopiero w lutym przychodzi i trzyma do Wielkanocy  ;)
  • Znajomi w sobotę dopiero ubierali, mysle, ze sa poza wszelka konkurencja ;)
    Podziękowali 2babka4 Klarcia
  • Ja jutro rozbieram.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.