Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Neokatechumenat rusza na misje :)

13

Komentarz

  • Na Marysinie jestem we wspólnocie
    @Maciek, jesli byłeś w czwartek, to może się minęliśmy ;)
  • UPDATE: czwartkowa liturgia w górnym kościele, będzie przewodniczył abp Hoser.
  • Tam jest klasztor Felicjanek, w którym byłam :-)
  • Felicjanki prowadzą słynną szkołę, zasilaną spadochroniarzami ze Sternika :)
  • Miałam praktyki na Azaliowej :-)
  • @Kalinosia, byłaś wczoraj?
  • no w toruniu na jozefa jutro ostatnie reditio chyba... 19.30
  • @MAFJa wydaje mi się, że jeszcze 14 III jest. No i na pewno 13 na mszy św. o 9.30 jedna osoba.
  • @tylkoMaciek, wczoraj mąż był :)
    Ja mialam dyżur z dziećmi. Może będę w czwartek
  • no Ty wiesz lepiej Wanda :)
  • Hmm, szkoła na Azaliowej... Coś jakby mi świta... ;)
  • Dziekuje wszystkim za gratulacje i polecam sie modlitwie :)
  • edytowano marzec 2016
    Wybieram sie dziś.
    @tylkoMaciek @Kalinosia będziecie?
  • Będziemy. Akurat wyzerowałem konta przy okazji przelewów, więc będę we właściwym nastroju :)
  • Fajnie, ze bedziecie. Ja mam dzis starszych w domu, wiec zaplanowałam sobie wyjście.
    A co. Nalezy mi się :D
  • Ja tez sie wybieram na Marysin :) @Kalinosia mam nadzieje ze sie spotkamy :)
  • @Efka, chorość dopadła.. :(
    Nie dotre..
  • a ja zostalam i zaluje juz.. ale balam ze po pracy fizycznie nie podolam
  • Proszę, proszę, mini zlot forumowy się odbył. I jeszcze arcybiskup pobłogosławił.
  • A mnie Pan Bóg dał grypę na czas Wyznania Wiary naszych braci. Wczoraj mówili szczególnie bliscy mi ludzie, dobrze, ze mąż zdrowy i mógł słuchać, bardzo poruszony ale zadowolony wczoraj wrócił. Też bp przewodniczy. To są naprawdę wielkie dzieła Pańskie :)
  • Całkowicie się zgadzam. jestem zmęczona konferencjami na temat chrześcijaństwa, nawet tymi z niezwykle trafnymi przykładami. Na "wyznanie wiary" jeżdżę, żeby posłuchać o tej codzienności chrześcijańskiej, która wcale nie jest monotonna, jak się okazuje. Uwielbiam dostawać dowody na to, że mój Bóg ma poczucie humoru. ;)
  • Jak Pan pozwoli i dożyję, to mam nadzieję dostać szansę publicznego wyznania wiary w przyszłym roku.
  • edytowano marzec 2016
    Maciek napisał:
    > A ja zacząłem się neonów bać. Znajomi zaprosili mnie do wspólnoty na Reditio. To było mocne doświadczenie, ale takie... nie-ludzkie. Tak, jakby ktoś wkładał głowę do pieca i wyjmował z powrotem. <

    "Neo" dlatego robi się etapami, żeby dać Panu czas na działanie w swojej duszy. Uczestnik tylko idzie Drogą, a reszta już sama się robi.
  • Teraz w TV Trwam jest relacja. Ojciec Święty rozsyła rodziny. Jedno małżeństwo od nas pojedzie, jeszcze nie wiedzą gdzie. Było tyle rodzin, że nie zdążyli wszystkich przydzielić do konkretnych misji.

    http://tv-trwam.pl/na-zywo
  • "Ja zostaję tutaj, ale sercem jadę z Wami" powiedział papież.
    Piękne. :)
  • Ech. Zazdroszczę takiej jedności z Ojcem Świętym i autentycznej sympatii. My się pewnie tego nigdy nie doczekamy.
  • Dzięki Cart , włączyłam sobie w tle i jednym okiem zerkam (a drugim robię rachunki i zaraz zeza dostanę :) )
  • Mam nadzieję, że się doczekacie. Szczerze Wam tego życzę!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.